• jhsoft

WTF co to bylo? Český filmy mám hodně rád,ale tohle byl největší bullshit za poslední dobu co jsem viděl.(25.12.2014)

• swamp

Nepřijde!(19.2.2015)

• Rosana

Co? WTF? Já ani nevím, co na to napsat. Asi mix nudy, Vánoc, rodinných příběhů a dalšího bláta není pro mě. Fakt ne. I ten plakátek mi přijde děsivý. Jestli přijdu do pekla, tak to tam bude asi každý den hrát...(1.10.2016)

• honajz

Tak kamera Saši Šurkaly fakt dobrá, jak ve scénách z jihu, tak z Prahy, ale scénář je poněkud variabilní, roztěkaný a neukotvený, jedna scéna nenavazuje na druhou. Když pak dojde k oné „vrcholné“ scéně s jezulátkem v chrámu, přijde mi to dokonce takové... ochotnické. Motivace postav jsou pro mne občas záhadou. A nakonec vlastně i vyznění. Pár postav, pár motivů, ne až tak špatné řemeslo, ale celkově mne to nemělo čím chytit a držet, natož dokonce vzbudit emoce.(25.12.2014)

• nash.

Pod líbivým povrchem záběrů nádherně zasněžené Prahy se válí chaotická směs nesourodých lacině kýčovitých motivů, které se přes křečovitě zoufalou snahu nepodařilo splést ve smysluplnou podívanou. Bohužel těch několik milých okamžiků a výborný Josef Abrhám nestačí, aby člověk neviděl scénáristickou bezradnost, které mezi prsty proklouznou všechny silné a nosné motivy, namátkou třeba Josého a Květy, nebo aby člověk neviděl to komické sebevědomí kavárenských intelektuálů přesvědčených o svém talentu, kteří však neumí to podstatné. Vyprávět příběh. A totéž platí i o režii. Smutné, nudné, místy zoufalé.(4.1.2015)

• - Představitelé hlavních rolí Josef Abrhám a Libuše Šafránková jsou v osobním životě partnery. (M.B)

• - V záběru, kdy Květa (Libuše Šafránková) vystupuje z auta a přechází silnici, je možné zahlédnout v horním rohu tehdejšího předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku. (ricky4)

• - S mexickým koproducentem Edherem Camposem se tvůrci filmu seznámili na karlovarském festivalu. (M.B)