poster

Přijde letos Ježíšek?

 • španělský

  Milagro en Praga

 • Slovensko

  Dočkáme sa Ježiška?

  (Slovensko)
 • anglický

  Little Baby Jesus

 • anglický

  Like Baby Jesus?

  (festivalový název)

Romantický

Česko / Slovensko / Mexiko, 2013, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosana
  odpad!

  Co? WTF? Já ani nevím, co na to napsat. Asi mix nudy, Vánoc, rodinných příběhů a dalšího bláta není pro mě. Fakt ne. I ten plakátek mi přijde děsivý. Jestli přijdu do pekla, tak to tam bude asi každý den hrát...(1.10.2016)

 • salalala
  **

  Seriálový koncept, který se dočkal pouze pilotního dílu - přesně tak na mě nevydařený počin Lenky Kny působil. Je tu tolik postav a tolik motivů, že na ploše sta minut zkrátka nemohou být všichni představeni a jejich problémy vyřešeny. Příběh nedává smysl a postavy se chovají jako hlupáci a vskutku jsem se nestačil divit, co se tu všechno děje. Logika tu absolutně nefunguje, natožpak nějaké vztahy mezi postavami, které by asi měly být mnohdy překvapivé, jenže i ten méně pozorný divák je dokáže záhy odhalit. Herci se snaží, co to jde, ale nemají zkrátka co hrát. I proto je docela smutný pohled na Abrháma se Šafránkovou, kteří musí pronášet stupidní repliky a chovat se jako idioti. Ten film není ani vtipný (vtip je tu snad jeden jediný, který funguje i proto, že padl na vrub Chmelovi), ani vážný a prostě nefunguje z žádného hlediska. Režijně toho tedy až na nevhodně použité a nechtěně směšné zpomalovačky příliš špatně není a hudba je příjemná a atmosférická, jenže to je tak všechno. Jednoznačný průšvih, který nemá podle mého co nabídnout. 30%(5.12.2013)

 • Snorlax
  odpad!

  Tak jsem si myslela, že nejdivnější na celém filmu bude příjmení autorky a režisérky v jedné osobě. Omyl. Nejdivnější je to, že se do něčeho tak povrchního, hloupého, neoriginálního a zbytečného nechala zlanařit dvojice Abrhám + Šafránková. Možná bych dala jednu hvězdičku z milosti, ale prznění českých Vánoc všudypřítomnými anglicky zpívanými popěvky mi působí tak velkou nauzeu, že odhazuji záblesky laskavosti a krutě poprávu odsunuji tento nanicovatý snímek do zapomnění.(20.9.2015)

 • MaMitti
  *

  Nebo odpad?(25.12.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Jak stihne obejít všechny hodný děti, když ani neumí chodit?" Ježíšek je v inkubátoru a tak není divu, že dětské dotazy se množí. Vybruslit z tohoto tématu se ctí je těžkým úkolem pro každého rodiče, ale tady je to jasné - Ježíšek má asistenty. Takže díky za radu, za vysvětlení úspěšné léčky neplodnosti ve Františkových Lázních a za tu vánoční atmosféru, která na mne vydatně z obrazovky dýchla. Žádný zázrak to sice není, ale já jsem si v něm pár důvodů pro lehké pousmání našel.(7.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace