poster

Lichožrouti

 • Slovensko

  Lichožrúti

 • anglický

  The Oddsockeaters

Animovaný / Rodinný

Česko / Slovensko, 2016, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  **

  Na tento animák jsem se hodně těšil, neboť z trailerů postavičky Lichožroutů vypadaly neskutečně roztomile. Bohužel jsem letos nebyl tak zklamaný z žádného animovaného filmu, tak jako z Lichožroutů. Nečekal jsem, že se objeví tak málo vtipných momentů, nápadů a přitom to jen vybízelo. Tvůrci si nečekaně málo vyhráli, až jsem měl pocit, že je to celé odbyté. Většina dialogů je pro ty nejmenší, místy až trapných, včetně písní a povedených skečů je minimum. Samotní Lichožroutí jsou super, ale celková animace je dost průměrná a to jsem shovívavý......4/10(27.10.2016)

 • Gogo333
  ***

  Z TRL to vypadalo na blbost a tipoval sem další Kozí příběh, ale ono to je koukatelný. Animace je zajímavá, asi většinu lidí odradí, protože to není barevný jako Pixar nebo DW, ale přitom je vidět, že si dali záležet a samotní Lichožrouti jsou pěkní. U filmu jsem se docela bavil, jediný problém mám s těma čtyřma zpívanýma scénama. Nemám rád, když se děj utne a postavy začnou zpívat (u Disneyho filmů prožívám peklo). Jedna píseň má celkem zajímavou melodii a asi by ušla, ale zbytek si po tom týdnu, co sem to viděl ani nevybavím. Bohužel ty zpívané scény zpomalují děj a podle mě by to bez nich bylo lepší.(20.10.2016)

 • Lyžař
  *

  Podle krátkého článku v novinách jsem se rozhodl jít na film do kina. Tam jsem se zkraje dost bavil, animované reálie Prahy, vcelku zajímavé postavičky, bavil jsem se. Pár hlášek taky přišlo. Pak jsem ale usnul. A nedivím se. Bohužel, celý film je nepochopitelně postaven postavami tak, že lichožrouti jsou ponožky, kdežto bych čekal, že ponožky nejsou jedeny dalšími ponožkami. Čekal jsem nějaká jiná monstra. Film ukazuje, že tihle kanibalové jsou dobří a zlí. Tak, jak je tomu v běžném životě. To je sice klad. Ale během celého filmu, kam přišlo se mnou cca 20-25 dětí, se jenom dvě z nich lehce pousmála, a to každé jenom jednou během filmu. Bohužel. Tenhle film nebaví. Nudí. Animace bych ani tak nevytýkal. Ale vymyšlené postavy, hlasy postav, nepřítomnost hlášek nebo vtipu.....Nuda. Téměř odpad!(12.11.2016)

 • Ivoshek
  *

  Chodím na dětské filmy často a Šrutovu knihu jsem četl (vlastně spíš předčítal), takže mám srovnání. A jsem nucen říct, že z něj filmoví Lichožrouti nevyšli dobře. Knížka je rozverná, rozehrává hodně linií a postav - počínaje panem Vavřincem, co hraje na trubku o funusech. Film je takový slepenec akčních scén bez většího přesahu, myšlenky nebo humoru. Boj dvou kriminálních part o kupu ponožek. Že jsem se nebavil já a celkem třikrát během projekce usnul, to je jedna věc. Ale že děti výš zhodnotily i hraný Sirotčinec sl. Peregrinové, u kterého se místy klepaly strachy, to už je asi něco špatně. PS: T. Vilhelmovou už prosím ne, filmům s ní se roky vyhýbám... ani v dabingu.(23.10.2016)

 • Enšpígl
  **

  Je mě líto zazdít tak kouzelnou animaci, ale ani mé dětské já neshledalo Lichožrouty ničím jiným než tuctovou a nudně odvyprávěnou báchorkou.(28.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace