poster

Hercules

 • USA

  Hercules

 • slovenský

  Hercules

 • USA

  Hercules: The Thracian Wars

  (neoficiální název)

Akční / Dobrodružný

USA, 2014, 98 min (SE: 101 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *

  po úvodných piatich minútach končí grécka mytológia a začína hollywood... to by ani tak nevadilo, bohužiaľ však začína ten najprevarenejší hollywood plný okukaných a stokrát vyluhovaných klišé, bez nápadu, bez zaujímavejšej scény, bez humoru a napätia, so síce vypiplaným vizuálom, ale tiež kombinatoricky vyskladaným iba z ničím výraznejšie nezaujímajúcejšieho priemeru letných hollywoodskych historických a fantasy blockbusterov posledných 30 rokov... štruktúra vskutku otrepaná, dej sa neposúva vďaka kauzalite, ale po akýchsi skokoch - krátka informatívna scénka, kde sa všetko povie do 2 minút a potom sled ilustračných scén bez informatívnej hodnoty, kde sa predvádzajú efektári, maskéri, kostyméri a kaskadéri... keď niekto prehovorí, je to patetické, keď má prísť nejaký "zvrat" je to očakávané a jediná zábavka, ktorou si to môžete okoreniť, je hádať "odkiaľ" okopírované... asi najväčšie sklamanie tohtoročnej letnej blockbusterovej sezóny (lebo - priznajme si - od transformerov nikto nič vážne čakať nemohol);(9.8.2014)

 • lillien
  ****

  Musela jsem slevit z původního očekávání (mytologické příšery, do detailu propracované plnění bájných úkolů..) a smířit se s tím, že tuhle legendu tvůrci pojali spíš jako bitvu u Thermopyl. Nechalo by se to shrnout do kaleidoskopu: rvačky, Dvejnova pompézně vysteroidovaná musculatura, Herculova soudržně bojující družina, Dvejnovy megatrapézy, sem tam forek, Dvejnovy stehna, další rvačky, bitky, souboje a intriky, Dvejnovy žilnatý bicáky. A tak jsem si v tom našla to své, prostě takové to vikingské krvavé mrdání a tudíž oddechový bijáček se sympatickýma trikama. Johnson se poctivě naposiloval a už jen za tu odvahu do sebe v dvaačtyřiceti nasypat vagon anabolik dávám palec nahoru. Podobný srdcař byl snad jedině Arnie, ale narozdíl od něj se Dwayne v té roli dokázal místy i "nějak" tvářit.(27.7.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Koeficient poměru svalové hmoty ku tělesnému tuku mne neopravňuje k tomu, abych o Herculovi napsal cokoli špatného. Nechci totiž být rozmačkán, rozkrájen ani ledabyle odhozen za obzor. Proto se spokojím s konstatováním, že Hercules mne pobavil a jeho družina na tom měla nemalou zásluhu. Možná bych mohl i nějakou hvězdu přihodit za skvělého věštce, ale když si vzpomenu na to klišoidní vyhrožování porcováním nezletilého následníka trůnu, tak to nechám na průměru.(13.1.2015)

 • Fr
  **

  EXTENDED CUT ,,CHTĚLI JSTE ZNÁT PRAVDU O HERKULOVI? TADY JE. SVĚT POTŘEBUJE HRDINU, VE KTERÉHO MŮŽE VĚŘIT…" /// Pohádka o tom, kterak žoldák Herkules snil o svým ostrově a klidu. Ovšem, než vydělá dost prachů (zlata vole, tenkrát neměli ani peněženky… ), musí projít nějakejma misema. Teď tady máme tu v Thrákii... Král škorpión, Barbar Conan… čili scénaristicky jednoduchý, plný béčkový mytologie, vobrovskýho Rocka, bájnejch příšer a hrdinskejch poudaček. Každá barbarská bitka je zábavná, páč popření nejen fyzikálních zákonů vede k upřímnýmu (hlasitýmu) smíchu. Jenže vono je to tak jednoduchý! A úplně nejhorší je, že čovek necejtí nic! Na rozdíl vod Herkulese, tomuhle filmu bohové nepomohli. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiks, kterej má na svědomí Steve Moore, neznám. 2.) Mám rád (filmový) bitvy. A je jedno, kdo v nich dostane přes držku. 3.) Thx za titule ,,Bac a Araziel“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(31.10.2014)

 • xxmartinxx
  **

  Ten film mi nepil krev a asi by mu šly dát tři hvězdy, ale ta neexistence jakékoliv hodnoty tu prostě vadí. A tím nemyslím nějakého přesahu nebo hloubky, ale jakékoliv, třeba popcornové hodnoty. Příšerná choreografie bitev, nezajímavé postavy, neexistující koncept (mýty se vyvracejí jinými mýty). Zlatý Kevion Sorbo, můžu říct.(24.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace