Vinnetou a míšenka Apanači

Scénografie:

Vladimir Tadej

Kostýmy:

Irms Pauli

Badateľne to už nieje jedna z tých vinnetuoviek, ktoré na začiatku 60. rokov valcovali naše Československé kiná. Je to už len nastavovaná kaša, niekoľkokrát vydojená krava, tieň zašlej slávy.(6.3.2011)

• PetrPan

Další zbytečný film....nepovedená karikatura mayovky(1.4.2004)

• Hrabka

Velký krok mimo "velkou vinnetouovskou čtyřku". Není to sice tak špatné, ale ve srovnání s ostatními prvotřídními díly působí tento velmi uboze. 45%(28.12.2007)

• Sawy

Špatný způsob jak si osvěžit vzpomínky z mládí. Míšenka Apanači je po všech stránkách strašně nezvládnutý paskvil, který dělá ostudu Vinnetouovi, Old Shatterhandovi i Karlu Mayovi. A vlastně všem, kteří se na ní nějakým způsobem podíleli. 20 %(29.7.2015)

Ten dabing,ó ten náš špatný dabing z devadesátých let, jak to bolí a trhá uši.... Banda zlotřilého Curlyho Billa a jeho posluhovače terorizuje celý kraj a zmocní se i plánu ke zlatu kdesi v horách.... To je důvod, proč musí oba bratři zasáhnout.(8.8.2008)