poster

Vinnetou a míšenka Apanači

 • Západní Německo

  Winnetou und das Halbblut Apanatschi

 • Itálie

  Giorno più lungo di Kansas City, Il

  (Itálie)
 • slovenský

  Winnetou a miešanka Apanači

 • anglický

  Half-Breed

Western / Dobrodružný

Západní Německo / Itálie / Jugoslávie, 1966, 87 min

Režie:

Harald Philipp

Předloha:

Karl May (kniha)

Kamera:

Heinz Hölscher

Producenti:

Horst Wendlandt

Střih:

Jutta Hering

Scénografie:

Vladimir Tadej

Kostýmy:

Irms Pauli
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  **

  Určitě nejslabší díl, ve kterém se objevuje Old Shaterhand. Děj je plný nelogičností a zmatků. Bantiti první propustí vězně aby je pak vzápětí zase chtěli chytit. Vinnetou zachrání hořícího banditu tím že jej hodí do sudu s vodou a následně jej uspí úderem. Scéna kdy Vinnetou zavelí společně s dělníky k útoku na město bez jakéhokoliv krytí za bílého dne si taky říká o návštěvu v psychytrické léčebně. Hlavní padouch je tentokráte zlikvidován svým komplicem (to nebývalo zvykem), který na konci skoná nesmyslně, když jej přejede vlak a on nějak zapomene uhnout. Pak už jsou perličky vypůjčené scény z jiných dílů. Jinak ační scény nejsou špatné. PS: Abych nezapomněl na neuvěřitelně blbě namluveného Sama Hawkinse.(2.6.2007)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Pomóc, pomóc.......... To s tím orlem, na začátku je velmi nepovedené. Trikově až strašné. CITÁT - Když jste veselý, chcete střílet............. Tento příběh je průměrné dobrodružství- Dá se vidět, ale asi hned zapomenout.(5.8.2015)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Fuj! zumpa nejvetsiho kalibru uplne stejny kulisy a zabery vykradeny z minulych dilu kdyz prijizdi takzvani kejovove muzete zahlidnout apace vedeny Incucunou trapny pokusy o humor to pak potapi definitivne tohle byla snad komedie cilena to neni jinak mozny proste ujeta hrozna groteska kam klesli mayovky pod reziserem Phillipem to sem nezral nezachrani to ani zaporaci ti stoji taky za prd a o tom dabingu snad uz radeji nepsat jenom sem cekal kdy zacne Barkera mluvit nekdo jinej protoze to z Razem jeblo mluvil jak v poslednim tazeni Stepnicka tu zase namluvil asi 15 postav a komicky bylo jak nekdo koho daboval a nekdo dalsi k tomu se tyto dve postavy hadali a on se tak hadal sam se sebou a najednou plesk dalsi zaber a mluvi to najednou nekdo jinej co zas namluvil 10 jinych postav?! no to mne dorazilo a byla to schnila tresnicka na tomhle vyblitym dortu pokud milujete mayovky tomuhle se vyhnete a nekazte si dojem je to fakt prasecina(23.6.2012)

 • PetrPan
  **

  Další zbytečný film....nepovedená karikatura mayovky(1.4.2004)

 • Hrabka
  **

  Velký krok mimo "velkou vinnetouovskou čtyřku". Není to sice tak špatné, ale ve srovnání s ostatními prvotřídními díly působí tento velmi uboze. 45%(28.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace