Jednoho dne jeho manažer (Christopher Plummer) odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon. Píše v něm: ,,Zůstaň věrný sám sobě. Zůstaň věrný své hudbě." Chce mu tak podat pomocnou ruku v zorientování se v širých vodách slávy a úspěchu, v tom, co sám prožil. Na základě dopisu se Danny rozhodne zabrzdit a chytá druhou mízu. Dá se na cestu k znovuobjevení své rodiny a hledání pravé lásky. Film byl inspirován skutečnou událostí, John Lennon takový dopis opravdu napsal. (Indigo Film)

titix

Film s velkým F. Já v tom toho Pacína fakt žeru, to se jinak napsat nedá. Na tom filmu je neuvěřitelný to jak realtivně normální možná i banální přiběh se dá zpracovat do poutávé a úsměvné podívané. Vlastně k tomu stačí málo, dobré herecké obsazení a nic filmařsky neošidit. Po filmu jsem si vzpoměl na Revival a i když se mi líbil tak bohužel vedle Druhé mízi je to druhá liga. A taky mě napadlo co asi prožívá takovej Petr Janda :) ()

MotMotkovich

Nechápu jak tohle může mít jen 73% a kde jaká kravina, která nemá ani hlavu ani patu má plno hvězd jen proto, že není mainstreamem a nějakým způsobem se odlišuje. Pěkný film plný emocí a občas i těch vtipných hlášek. ()

jah

Annettin výkon slušný, Pacinov tiež, ale jeho suverénny vraj "rocker" :) mi liezol neskutočne na nervy. Zachránila to Lennonova hudba aspoň na tie dve dviezdičky, lebo všetko ostatné sa mi zdalo buď sladkotrápne až odporné, a dorazil to jeho hit na pogrcanie čo hral na koncertoch. ()

Al90

Prijemny oddechovy filmik ve kterem si odehraje svuj standart Alik Pacino,akorat me mrzi,ze to uteklo tak nejak vse rychle...Rozhodoval jsem se mezi tremi a ctyrmi hvezdami,ale nakonec ve filmu jsem nenasel nejakou velkou dojemnou scenu nebo okamzik,ktery by me strhl ze zidle,ocekaval jsem,jestli nahodou Alik ve filmu nakonec nezemre,pac to ma celkem ve zvyku :D no jak jsem rekl,film neurazil,Al si odehral svoje a ja si vyplnil nedelni odpoledne :) ()

KraLuban

Saakra, nakonec to bylo smutné a konec rozplizlý, jako život sám. Navzdory několika opravdu dobrým momentům, skvělému Al Pacinovi v hlavní roli, příjemně upjaté Annette Beningové, přece jen by to za mě chtělo nějaký "filmovější konec". Film, který měl na víc. 70%. ()

90125

V celku pozeratelná rodinná dráma, hoci na moj vkus trošku príliš rodinná a dráma je možno prisilný výraz. Zo začiatku nádejne rozbehnuté, neskôr tápajúce, bezkonfiktné, skoro až soapoperové. Lahučký humor so srdiečkom je prijemný, ale zápletka je zbytočne melodramatická a málo štiplavá. V závere sa nejaký nápad, alebo zvrat, vyslovene pýtal. Drží to velmi slušná trojka Pacino, Plummer, Benning, ale medzi Pacinove zlaté role sa táto nezaradí. Predstavit si ho ako showmana a zabávača ide bez problémov, ale s jeho speváckymi schopnosťami je to o hodne slabšie. Ale veď dnes vlastne môže byť spevák bársdo, stačí si pustiť rádio ako dôkaz. Fakt je, že nebyť jeho, nikto by po tomto filme ani neštekol. 64 % ()

psekera

Je to skvělé, a to jsem se až poté dozvěděl , že je to podle skutečné události. Pokud je to opravdu tak a není to jen marketing tak tten film má ještě zajímavější rozměr. Al Pacíno je kouzelný 80% ()

kamilek2

Ano neni to nic převratného, ano není to nic na co bych zíral s otevřenou hubou. Ale i tak je to něco co mě posadilo na zem. Ten film má neskutečný náboj super hudbu a geniálního Al Pacina. Baví mě ta lehkost s jakou je to natočené a feeling co ve mě po filmu zůstal. ()

Googooplexer

Poznáte ten parádny pocit keď sa konečne poriadne vyserete? Tak pozrieť si tento film je 1000x vačšia slasť. Alpa Chino by mohol hrať hocikoho v hocičom aj keby bol mŕtvy. ()

themiracle

Za poslední rok jsem viděl tři filmy, které výrazně vybočily z průměru nebo jen účelu na zabití času. Loni o prázdninách to byl fil Begin Again, pak romantická komedie Love, Rosie a teď Danny Collins. Mnoho vtipných hlášek, skvělý příběh a navíc to není zabito špatným koncem. Al Pacino výborný výkon a nejen on. 90 %. ()

Kubas1994

Plaval jsem trošku v euforii z očekávání, jak se tenhe film vyvrbí. Tenhe film měj jednu obrovskou výhodu, byl podpírán pilířem jménem Al Pacino. Tenhle herec je myslím opravdový mazák k tomu mu slušně sekundují i ostatní herci. Námět je opravdu úžasný a myslím si, že z něj tvůrci nevyždímali to nejlepší, ale určitě je možná lepší, že není až na hadry Collinse (Al Pacina), tak pompézní. A soundtrack od Johna je prostě Boží!!! :))) ()

jzhk

Docela dlouho jsem si nepřidal žádný komentář, ale asi jsem neměl proč. Tenhle příběh není zrovna na Oskara, nicméně ve srovnání s jinými krváky a bůchví čím ještě co dostávají hodnocení kolem 70% je to o životě. Ale na to přijde každý sám až uhodí léta. Nebyl jsem jiný, teď jsem stejný a vůbec není potřeba říkat kdo jsem a kolik mi je. Všechna ostatní slova jsou zbytečná. ()

Konev

Přestárlý a na tuto roli se absolutně nehodící Al Pacino ve filmu, na který brzy zapomenete pro jeho nezáživnost bez myšlenky a ducha ...POMO to jasně vystihl, divím se ale, že dal přesto 3* ()

Luxurka

Nevěděla jsem, co mám od toho čekat... Ale charakterizuju to jedním slovem - příjemný :-) Ten film má určitě co říct a z Pacina doslova stříká charisma i když už to dávno není ten sexy mafián. Za mě hezký :-) ()