10 pravidel jak sbalit holku

• angličtina 10 Rules for Winning Her Heart (festivalový název) (více)

johnnie78

Češi prostě tyhle "americké romantické komedie" zaboha neumí točit. Už od dob Samotářů je tady zakořeněné, že v každé "komedii" musí být aspoň jeden vyhulenec (tady brutálně zneužitý Dolanský), který nic nedělá a ději filmu nijak neprospívá, jen hulí a směje se a vypadá jako retard (podobně například v příšerném Gymplu), a všichni si myslí, že je to úžasně vtipné, přičemž je jasné, že scénárista, režisér, ani herec žádného huliče nikdy ani neviděli. Matouš Ruml je v pohodě, ale toho lůzra mu absolutně nevěřím. Občas jsem se usmál, ale spíš jen tomu, jak je to debilní, naopak okamžiků, kdy jsem se styděl, že se na to vůbec koukám, bylo nemálo. Chyška opět do soundtracku do poslední noty vykradl zaoceánskou muziku, ale nějak to nestačí. Přesto to mělo aspoň trochu "americký" závěr... i když, mnohem víc by se mi líbilo, kdyby nakonec tu rozmazlenou krávu, která neví co chce, kopl do prdele. ()

JONYT

3,5 hvězdy, celkem jsem se nasmál a nebýt trošku slabšího konce filmu, šel bych s hodnocením i výše :-) ()

Delmondo

Tahle česká komedie mě opravdu pobavila. Donuťka tady byl fakt boží v roli vysloužilýho lovce žen kterej radí svýmu synátorovi jak dostat jednu luxusní samičku. Stejně tak Prachař hrál toho svýho hajzlíka výborně no a zhulenej Dolanskej je bez debat. Na koho se ale musíme extra zaměřit je Kristína Svarinská, po dooost dlouhý době skutečná kráska v českým filmu. Jinak Janákovi se dílo zdařilo, je to sice klišé který jak dopadne víte dřív než film pustíte ale na druhou stranu baví tak proč bych ho adekvátně nezhodnotil. ()

rigby

Nápad na film možná dobrý, takový lehce americký, ale scénář je v konečné podobě velmi slabý a děj plytký. Navíc je to všechno natáčeno s ohledem na nenáročného diváka, takže se u toho běžný divák nudí. Hlavně že je krásný happyend. 2- ()

VideoTuti

Po delší době opět slušná česká komedie oproštěná od politiky, určená lidem pro zasmání. Miroslav Donutil odvedl výborný herecký výkon jemuž sekunduje Matouš Ruml a velice příjemná slovenská herečky Kristína Svarinská. Film kladně vybočuje ze šedi poslední české kinematografické tvorby. ()

LencaN

Na české poměry mi to přišlo slušné. Ale jinak je to bohužel jen klasická romantika, honička za slečnou, kdy se postavy dostávají do předvídatelných situací, není to ničím přelomové, nemá to nic, co by vás donutilo si tento film zapamatovat na delší dobu. Sice herecky to bylo fajn ... až na to, že snad českých holek je taky dost a nemuseli obsazovat slovenku, ale což, hezká a milá byla. Jen tomu chyběl větší šmrnc a postavy byly tak trochu ploché. ()

zigy

Je to tak na 4,5, ale dám pět hvězd kvůli Ivušce a taky navzdory všem rádoby inťoušům zde:) Tohle je přesně LIDOVÁ komedie, u které se zasměje jak prodavačka v supermarketu, tak univerzitní profesor. To, co nedokázal Troška, dokázal Janák. Upozornění: zacíleno na teenagery, a to velmi výrazně. Nicméně Snowboarďáci jsou pořád o kousek výš, a to díky hlavním hercům, kteří jsou tam lepší. ()

MiniRecenze

Popravdě,české filmy v poslední době nestojí za nic.Ale já osobně slyším na jméno M.Donutil,takže jsem vkládal do filmu nějaké naděje.A ano,snímek nabízí po svojí dobu úsměvné zážitky a to i přes zbývající hereckou omladinu.Jen je zde nabízený už docela okoukaný trend."Neodolatelná "Slovenka a vyhulení kamarádi...Příběh je trochu klišé,ale pořád to není to nejhorší,ale ani to nejlepší.Z filmu se mohlo dát "vytřískat" o něco více. ÚSMĚVNÉ!!! ()

jjjerry

Snaha o co "nejvíc vtipnou" komedii nakonec vždy vede k trapnosti. (př. scéna ambasáda, stanování). Bohužel hlavní hrdina Matouš Ruml mně k srdci nepřirostl, Kristýna Svarinská hrála hlavní hrdinku bohužel pokaždé nějak jinak. Vedlejší role o poznání lepší- skvělý Prachař a Tereza Nvotová-těm ty role seděli a věřl jsem jim to. Donutil je klasika, bohužel nepřekvapí a je to taková jehou už "klasická" postava. Co mně trošku lezlo krkem je naivní představa o amatérském astronomovi a motání do toho astrologie=/ Občas jsem se zasmál, ale pak to vystřídal pocit trapnosti, občas proložený nudou ()

kolodej1

celkem milá a příjemná komedie, i když s dost průhledným dějem, bylo jasné, jakým směrem se film bude ubírat a jak skončí. Bylo to ovšem podáno dostatečně zábavně, aby to nebyla nuda. Jen mi trochu nesedlo herecké obsazení Kristíny Svarinské vzhledem k tomu, jakou holku měla hrát, nějak jsem jí to moc nevěřil, i když jsem se o to snažil. Vůbec mě dost překvapilo, že všechny trochu výraznější ženské role v českém filmu hrály Slovenky. To opravdu u nás nemáme nikoho, kdo by to byl schopen uhrát? ()

hony23

Chacha, chichi, chocho. Komedie, u které jsem ani jednou nepousmál a u které jsem se neustále díval na hodinky, kdy už ta trapnost skončí. Češi zase jednou dokázali, že umí točit stejně debilní komedie, jako amíci. ()

HiroM

1 hvězda za pana Donutila, protože to je podle mě Pan herec, zbytek herců no budiž, ale 2 sloveny v jednom snímku kde je asi 5 herců, pardon to je i na mně moc. Děj o hovnu, slovenští herci, prostě se u toho řádně ožrat pak je to docela stravitelné, jinak zabitý čas, peníze, investice a nevím co všechno. ()

lida93

Od tohoto typu filmu se toho moc čekat nedá, ale mě skutečně pobavil a tím i splnil, co se od něj očekává... Dobrý film třeba na sobotní podvečer a nic nedělání. Překvapil mě mile Matouš Ruml, který ukázal pro mě ještě neviděnou jeho stránku jeho hereckého umu a mile překvapil ;) ()

MUNRO

Není to zase tak špatný film.Chtěl bych říct jen jednu věc.Dokud tady budou pánové Janáci,Vorlové,Ondříčci a podobní.točit filmy o vyhulených kedlubnách a oficiálně tak propagovat požívání halucinogenů a dalších svinstev,těžko pak budeme vysvětlovat mládeži,že tráva je jen vrcholek ledovce na cestě do pekel.Huliči totiž ve skutečnosti nejsou tak srandovní lidé,jak to mládeži podávají již zmiňovaní pánové.Ve skutečnosti je to verbež,která nepracuje,krade,je agresivní a na silnicích hazarduje se životy ostatních.Možná to začne několika nevinnými jointíky,ale postupně se z toho vyklube závislost a z těch abs´táckejch vygumovanejch primitivů se stávají časované bomby.Proto nechápu tenhle styl humoru.. ()