10 pravidel jak sbalit holku

• angličtina 10 Rules for Winning Her Heart (festivalový název) (více)

gael83

Další případ, kde je krásně vidět, jak českému filmu pomalu, ale jistě ujíždí vlak a tyhle nízkorozpočtovky to nezachrání ani kdyby se pan Donutil, opravdu donutil! Spíš pokus než forma, žánrové kliše, špatná kamera a rádoby nucené fórky, travka, intoušský kámoš a lesbická kamarádka, hezký, ale teď ještě taky trochu hrát a k tomu už se nedostanem protože tempo je zběsilé, dialogy opět mizerně nazvučené prostě balast. Nuda, klišé a chuť se na to vysrat! ()

Monditrade

Pěkné překvapení. Název filmu jej sice trochu "zašuplíkuje" na film, kteří někteří pro jistotu nebudou chtít vidět, ale opak je pravdou. Je to lehká komedie, u které sice člověk neumírá smíchy, ale zase člověk u ní nenudí. Není to trapný ani moc křečovitý. Film opravdu pobaví. Klidně možno pustit ještě jednou :-) ()

Kodiak75

Tak přiznám se, že bych dal 4*, ale pak jsem si uvědomil, že mi chyběla ta nejdůležitější pravidla :D,byť je Matouš Ruml asi zabil hned na začátku. Vtipná komedie a navíc hlavní hrdina nebyl zase takovej "truhlík," protože když se nad tím tak zamyslím, vychovával si svou holku už od školky. :D Jedna z lepších českých komedií. ()

montel

Marek (Matouš Ruml) je typický outsider, který se bezhlavě zamiloval do krásné Stephanie (Kristína Svarinská), ale protože jediné co jej zajimá je astrofyzika, neví jak vysněnou krásku oslovit a zaujmout. Markova kamarádka Marie (Terez Nvotová) se proto rozhodne navštívit Markova otce (Miroslav Donutil), který vydal několik knižních bestsellerů na téma jak sbalit holku a přesvědčí jej, aby svému synovi pomohl. Stephanie je ovšem v hledáčku bohatého machra Filipa (Jakub Prachař), který chce Stephanii dostat hlavně do postele a tak má Marek před sebou pořádně těžkou překážku...Po všech těch Snowborďácích a Rafťácích, natočil Karel Janák další film pro mladé, který už není tak hloupoučký a naivní jak jeho předešlé filmy, ale i když je v tuzemsku stále málo takovýchto filmů, nelze jím oslovit širší publikum. Davy lidí se proto do kina hrnout nebudou a neosloví je asi ani krásná slečna Svarinská, která přehrává až to hezké není. Film je ale příjemná oddychovka, bohužel s minimem vkusného vtipu. 55% ()

TOPmoovie

nenudilo to a scenar bol dobry a fakt aj niekolko vtipnych scen je. ale kazdych 10 min si zakryjete oci ako reziser nezvladol reziu resp. herec nieco odflakol. tie caste prenutene usmevy nasej krasky. celkovo to posobilo akoby nebol cas na natacanie a rychlo sa to zbuchalo:) ()

teseth

Trapný pokus o teen komedii, která nezaujme ani svým humorem a už vůbec ne polovinou hereckého obsazení. Miroslav s Jakubem tenhle pokus rozhodně nezachrání. Scénář je z říše sci-fi, dialogy kostrbaté a herecké výkony zbytku komparzu naprosto tristní. Hlavně uvěřitelnost příběhu je pod bodem mrazu což je nejvíce vidět v chování oné vytoužené dívky. Chvilku je jak z filmu něžní zmatkáři, aby v vzápětí fungovala jako matka Tereza. Prosím už nic takového!!! ()

pepca72

Co se týče české filmové produkce, jsem vždy strašně skeptický, nebýt éry komunismu, neměli by o čem točit. Takže jedna * za námět mimo tuto éru. Jinak k filmu samotnému, jde o průměrnou nenáročnou komedii, dobře herecky obsazenou i zahranou. Janákovi Snowborďáci a Rafťáci byli o level výše, ale jeho způsob vyjadřování je stále cítit, jen nějak vyčpěl. Místy úsměvné a zábavné, místy dojímavé a pěkné ale místy trapné. Objektivně film za dvě * plus ta jedna * jak jsem již uvedl v úvodu. ()

Fracek

Srát na detaily, komedie splnila svůj účel a na ty sračky co se teď rádoby umělecky točí úleva jak blázen. ()

zeromen odpad!

Další česká kravina a hovadina, prosím už další české filmy netočte. Je to světová ostuda, ty české kraviny. ()

Tominko12

Veľmi príjemná komédia alebo návod, ako zbaliť ženu. Prvá polovica filmu mala našliapnuté veľmi dobre, no nakoniec to skĺzlo do záverečného klišé. Nič to nemení na príjemnom pocite, ktorý som mal z tohto filmu. Potešil ma výkon Kristíny Svarinskej, ktorá bola milá, príjemná a do tejto úlohy sa dobre hodila. Donutil je klasika a Prachař tiež nesklamal. Matouš Ruml mi však v pozícii beznádejného zvádzača nesedel a jemu som tú rolu proste nevedel uveriť. Inak konverzácia v čínštine bola veľmi vtipná. 65% ()

chosan

Janák umí natočit komedii potvrdil to rafťáky a teď 10 pravidel je v poslední době jedna z nejlepších českých komedií všechna čest Janákovi! 80%. ()

Dobstaf10

10 pravidel jak se ztrapnit. V dnešní době jsou trochu jina pravidla 1.opít 2.opakovat jak má krásný pr......oudloužený řasy 3.stále říkat "Já taky"(pozor na krámy) 4.nehraj si na hodného strejdu 5.vyprávět jak jsi prošel pešky západní Evropu 6.nezvracet v okruhu 8 metrů 7.nezminuj se o svých bobřících ze skautského tábora (bobři už nejsou v módě) 8.žadný breakdance, beatbox či rytmus rap 9.teuqila je kouřením života (charlie) 10.je to jenom jednoduchý přístroj pro přenos vaginy.. ()

Lukkyn

Koukám ,že českým divákům se člověk opravdu nezavděčí. To místní hodnocení mě doslova rozčílilo. Proč???Protože konečně někdo umí zahrát vtipně a přirozeně úplný trdlo, někomu se do filmu podaří dostat zajímavou hereckou sestavu, a někdo vytvoří vtipnou , pohodovou komedii pro všechny věkové skupiny no a hned o tu všichni pošlou do horoucích pekel. Podle mě je to nejlepší Janákův film!!!Je to sice naivní a kopírující komedie z USA. (protože jak to není z USA , tak se to pánům nelíbí :-) Pro mě to byl po pracovním dni balzám , který mě dobil baterky a ty dvě hoďky jsem si skvěle užil!!!! ()

Lenny76

Nebyla to špatná komedie, myslím, že v době oplzlostí, všudypřítomného sexu a fekálního humoru tohle byl balzám na duši. Já jsem se bavila. ()

PoprockCZ

Upřímně, moc jsem od tohoto filmu nečekala. Nakonec musím konstatovat, že to byl skvělý oddechový film. Děj byl sice předpokládaný, ale provázený nečekanými událostmi. Libily se mi úsměvné maličkosti a velmi povedený byl konec filmu se žárlivou holčičkou nebo hra s dětmi na planety. Celkem povedená lehká komedie. ()