10 pravidel jak sbalit holku

• angličtina 10 Rules for Winning Her Heart (festivalový název) (více)

bourec

Tohle bylo dobrý,Janák zase docela pobavil,skvělej Dolanský hezoučká Kristína,některý dobrý vtípky i vtipný situace,ten film neni vůbec potřeba shazovat.V dnešním marastu nadprůměr.80%. ()

Rodriguez

Od další komedie Karla Janáka už jsem nic nového pod sluncem nečekal. A to sem taky nedostal, protože příběh jede ve stejným klišé jako u ostatních filmů tohoto typu. Potěšující byl pan Donutil a Matouš Ruml, že se dokázal vymanit ze stínů "Comebacku" a zahrát konečně také něco jiného. A po Vánoční pohádce "Princezna a písař" mě přesvědčil. Bohužel film jako takový je katastrofa. 40% ()

Nach

V první polovině slušná komedie, která se po stanování v přírodě zvrtne ve slabé melancholické drama. Donutil jako vždy hraje s bravurou svou vlastní a i na ostatní herce se dá dívat. Nicméně slabá druhá polovina snímek sráží k celkovému průměru. Karel Janák sice umí točit komedie (ač prý natáčení rozhodně není med), ale tato nepatří mezi jeho nejlepší kousky. Díky bohu ani mezi jeho nejhorší. 60% ()

laik_60

mno, nič moc, na Donutila a ten ansabl kolo neho. Čakal som určite viac, toto bola taká lacná až nudná podivatina, do kina bych na to nešiel, v televízii nič lepšie nebolo :( ()

PROCESOR

Ale jo, od filmu jsem nečekal bůhvíjakou zábavu a i přesto tam bylo pár opravdu dobrých scén, které mě rozesmály. Průměr je za mě to pravý. ()

necisty

Ač to mělo slabý začátek, tak jsem tomu chtěl ty 4 hvězdy dát, protože před druhou půlkou se to slušně rozjede a já se usmíval (záměrně nepíšu smál) víc než u většiny českých komedií současnosti. Zděšení přichází až ve chvíli, kdy Stephanie objevuje onu tabuli. Toho jsem se bál už od prvního čmrknutí křídy a naivně jsem si namlouval, že přece nejsou tak tupí, aby tam tenhle moment dávali. Takové vyústění už tak obyčejné záplety sune film k hromadě totálních sr*ček hollywoodu a mě už to prostě nebaví. A hlavně tam nezapomeňte dát tu scénu jak konečně udělá zkoušku! Je to škoda, protože postavy mi celkem seděli i včetně některých hereckých výkonů. ... Pozvala jsem ho k nám. K nám? Dyť tam máme jen trávu a bordel. ... Libido? Myslíš frndu? ()

dr.fish

Karel Janák už je zkušený řemeslník, který ví jak natočit komedii na zakázku. Nedělá si hlavu s nějakou originalitou a v klidu obšlehne cokoliv, jen když je úspěch zaručen. A ono to samozřejmě vyjde, protože film obsahuje všechny klasické zápletky, zvraty a vtipy z Příručky mladého sviště aneb Encyklopedie filmového rejži. Musel jsem se smát, jak se mi vybavovaly ty jednotlivé americké romanťáky, z kterých byl použit tu ten, tu tamten moment. Účel světí prostředky a teenageři si určitě přijdou na své. Já pohoršen ani znechucen nejsem, pobaven však jen velice velice průměrně. 50% ()

angel74

Pokud přimhouřím jedno oko a přihlédnu k záplavě trapných a otřesných komedií, které se u nás v posledním desetiletí točí, pak mohu s čistým srdcem říct, že tenhle film není zase až tak špatný. Nicméně bavil by mě asi víc, kdyby v něm dostala větší roli Veronika Khek Kubařová. K čemu nemám výhrady, je soundtrack. Ten se skutečně povedl. (50%) ()

panMartin

Námět je dobrý, ale autoři z něho mnoho humoru nevytěžili, chybí vtipné dialogy i hlášky. Hlavně Dolanského postava trpí tím, že jí nebyly napsány skoro žádné vtipné hlášky. Film neurazí a po skončení na něj nejspíše rychle zapomenete. Film, který nezachraňuje ani jinak skvělý Miroslav Donutil. Hlavně že to skončilo krásným happyendem. ()

kocik1

Nemám ráda Pierre Richarda a "jeho" humor, to musím přiznat především. Takže když se ve filmu přede mnou hned na začátku objeví Matouš Ruml a namísto černé boty začne honit šálku, nenalézám vtip, ale jen trapnost. A vo tom to je. Mně ten film prostě přijde jen trapnej. Hloupý kluk balí hloupou holku, aby spolu měli co? Hloupé děti? Zbytečkem soudnosti uznávám, že to možná není tak špatný, že kdo má rád hořčici, co stoupá do nosu, může být i spokojen, ale za mě subjektivně jednou a stačilo. ()

Khumbac

Po americku udělaná česká romantická hovadinka, která ovšem milé potěší pro její bezduchost. Tu mají čeští diváci rádi. Americkou taky. Kdo z herců vyčníval? ... nikdo. OPRAVA: Ladislav Županič ()

chelseaman22

Komedie jak svině. Nezáživné, odporně infantilní a rádoby děsně zábavné. Až budu senilnět, tak si na tuhle parádu vzpomenu a pustím na videokazetě. 15% ()

LiborGondek

Ve srovnání s aktuálními výplody české kinematografie tento film ani nemusel být tak dobrý, aby se dostal alespoň nad průměr. Byl ale překvapivě ještě lepší. Vysoko nad průměrem, vtipný, dobře udělaný a s celkem smysluplným příběhem. Jedná se o to nejlepší, co jsem po opravdu hodně dlouhé době viděl z dílen České republiky. 80% ()

Honzek

Klišé střídá klišé a ohraný vtip ještě ohranější. Nicméně to celé velmi příjemně funguje a nemohl jsem se zbavit přiblblého úsměvu po celý film. Je to trošku bláznivá, romantická a hlavně zajímavá komedie. Postavy se sice občas chovají naprosto debilně ale jednou za čas se objeví na scéně Míra Donutil a vše dá do pořádku. Za mě 4* protože se na to určitě ještě jednou mrknu - sice mi místama přišlo že je to více reklama na vozy KIA jak film, ale i tak je to celkem dobrá práce :) ()

viperDavid

Žena je jako sval, který musíte cvičit aby jste udělali dojem. No svaly někdy nestačí, taky si musíte pořídit Kiu a mít za tátu burana, kterej prodává knížky. 1. pravidlo, pořiďte si kamasutru, ta vás naučí jak se to nemá dělat. 2. pravidlo, zničte svého soka, ideálně ho špehujte a pošlete na něj jeho bejvalky 3. pravidlo, chovejte se jako retartd když už nic alespoň jí vás bude líto 4. pravidlo naučte se běhat, pro případ že vám i v takovém autě jako je Kia dojde benzín. 5. pravidlo a poslední, pořiďte si 4letý dítě, které vás bude bezmezně milovat, to je jak granát do srdce každé ženy. ()

Johnny.ARN

Od režiséra kultových Snowborďákov som očakával niečo iné, ale nebolo to zlé. Film síce prešpikovaný najrôznejšími klišé, ma druhej strane bavil a nenudil. Ale čo je asi najvác, skvelá a fantastická Kika, ktorá to tak neuveriteľne dobre zahrala, že som skoro odpadol. Ústredná trojica obsadená výborne, čo by to bol za český film bez Donutila a netreba zabudnúť ani na osádku bytu a zajaca v skrinke. Normálne by to bolo za dva, ale tá Kika .... 3 z 5 ()

FaceMan

Tak ja už mám jasno aké auto si kúpim a čo vy? Kia s Donutilom si kradnú film pre seba a vôbec im to nemám za zlé. Pozerať sa na to ešte o pol hodinu dlhšie tak neviem či by som si bol taký istý kúpou kie. ()