S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

ash.s

Dívka a chlapec nemohou být kamarádi. Buď mezi nimi něco bylo, je nebo bude. A přesně o tomhle je tento film. On chce ji, ale... Pak ona chce jeho, ale... a tak celé dokola. Život jim klade do cesty různé problémy, ale nakonec je problém jen jeden - špatná komunikace. (Proč jí to neřekne? Sakra, tak už mu to řekni!!!) Kdyby si byli schopni vyjádřit své city, tak se po pěti minutách nemáme o čem bavit a můžeme jít domů. Takhle celý film čekáme na chvíli, kdy se konečně najdou. Po velkém happyendu si můžeme pouze postesknout, že realita by byla úplně jiná (mimochodem ona i po těch letech pořád vypadá na sedmnáct?) Film na páteční večer OK, ale upřímně... opravdu bych ho chtěla vidět znovu? Asi ne... ()

jasione

Na základě hodnocení jsem čekala propracovaný doják, ale zklamalo mě to. Příběh je předvídatelný, zkratkovitý a hlavně hercům jejich role vůbec nejdou věřit, především mateřská role Rosie. A vtipy typu nehoda s kondomem patří rozhodně do teenagerovských vod. Je to škoda, herci jsou jinak neokoukaní a zajímaví. ()

kritička

Upravila jsem po čase svoje hodnocení - četla jsem knihu a ta je nastokrát lepší než zpracovaný film! Počínaje debilním jménem pro otce Katie (v knize se rozhodně nejmenoval Greg) až po manželku Alexu (měl dokonce dvě). Sorry, ale takhle vybrat si z knižní předlohy jen něco a někoho není rozhodně dobře, protože z toho vznikne tenhle brutálně nesmyslný slaďák. ()

Ashleen

Nádherný film o toku času, váze jediné věty a o síle rozhodnutí v momentě, kdy člověk ani neuvažuje, že by jeho nerozvážnost měla ovlivnit jeho budoucnost. Předloha byla zvláštní a film je úžasný. Skvěle provedené - Sam Claflin i Lily Collins jsou dva výborní herci a perfektně mi sedli do svých rolí. ()

Ganka

Roztahaná unylá prvoplánová blbina v moderních barvičkách pro náctileté. Nuudaa. Ještě jsem čekala, kdy ti dva zjistí, že vlastně byli tak na mol a spali spolu a že to děcko je vlastně jeho, ale to přijde asi až v dalším díle. ()

lineker

Chvílemi dojemný, chvílemi úsměvný příběh o hledání lásky a životního štěstí. Nakonec však zjistíme to co v hloubi duše doufáme. A to, že to nejlepší nás může potkat s tím s kým jsme si od mala předurčeni. Film pouze utvrzuje ve stokrát řečeném a potvrzeném. Silné a pevné přátelství mezi mužem a ženou přibližně stejného věku neexistuje. Dříve nebo později zapracuje chemie. Mladá Collins se tátovi neskutečně povedla. ()

loopinkaaa

Film, který je vtipný, kdy vtipný být má, romatický v tu pravou chvíli a dojebný tak akorát. S láskou, Rosie se stal jedním z mých nejoblíbenějších filmů možná právě proto, že není takovou tou typickou romanťárnou, která je prvoplánová už na začátku. Za mě 5*. ()

somme

Tak a je to, prave jsem se zamilovala do Lily Collins. Ne, jen mi opravdu vyrazila dech. Romantickych komedii, ktery se snazi divaka jakkoliv pobavit i dojmout je nespocet a kazdy jich snad uz vetsinu videl. Tohle byla ovsem necekana udalost. Od snimku jsem neocekavala nic extra, ale o to vic me to asi dorazilo. Bezva pribeh, veci nad kteryma se da zamyslet a kazdy si v tom muze nalezt nakou cast sebe, prijemna hudba, krasne lokace a super herci (zadna sebranka neandrtalnich modylku). A popravde, ani se moc nemuseli snazit me dojmout ani rozesmat, to slo fakt samo. Za me spokojenost. ()

Ve.Su

spoiler,spoiler a zase spoiler - Rosie ma faaakt smulu! To je to,co me pri filmu napadalo kazdou chvilku. Nevim jestli jsem nemela zrovna dost romantickou naladu,ale dilo mi neprislo nijak zvlast odlisne od dalsich "romantaku". Predvidatelne az hruza,od pulky jsem doufala,ze to aspon skonci spatne aby se to odlisilo,ale ... Jeste mi svitla nadeje,ze po jedne tequilove noci co spolu prozili,probehl i sex a dcera bude Alexe,ale ona jen pusa? ()

Evanlyn

Romantický film u kterého bude zajisté hodně lidí brečet. Film se mi velice líbil, ale někdy ty jejich vzttahy byly opravdu až moc překombinované a složité. Naštěstí Lily Collins zachrání sand každý film ()

bubakkk

Film je báječnej! Ale zajímalo by mě kdo dabuje Bethany a Alexovu sestru.. Zní jak nějaký transsexuál! Celý film mě to akorát štvalo, tudíž doporučuju shlédnout v originálním znění. ()

claudi77

Sladký film, ktorý zahraje srdce, je dokonalý na dlhé upršané dni, kedy ste zababušení v posteli a z hrnčeka opatrne sŕkate horúci zelený čaj. Idylka, ktorá vás naťahuje, ale postupom času sa tak či tak dostaneme na zaslúžený presladený koniec, ktorý je dokonale na mieste. ()

jarzek

Tak to bylo dlouhých sto minut... Asi na pátý pokud se mi podařilo to dokoukat... Film o dvou nesympatických a absolutně plochých hlavních postavách, úplně debilních vedlejších postavách, které se podle potřeby objevují, motají kolem a zase mizí za jakkoli nepravděpodobných situací a pohnutek - a tak jako v debilních novodobých českých seriálech jakoukoli dramatickou změnu zajistí autonehoda, tady pokaždé zafunguje nevěra. Jediné dva důvody, proč film dokoukat, jsou docela pěkná hlavní hrdinka a ještě jedna dost pěkná blondýnka. PS: Český dabing byl naprosto šílený, u dvou postav jsem si opravdu myslel, že to je vtip. :D ()

r3musko

Od začiatku som presne vedel ako to musí skončiť, aj tak ma to bavilo pozerať. Preto hodnotím ako nadpriemer v rámci svojho žánru. ()

mirika39

Nie, vážne, aká veľká musí byť vagína, aby tam uviazol kondóm a nedal sa nájsť? Dlhá presladená rozprávka vhodná pre čerstvé sedemnásťky. ()

Marty1905

Velice pěkný romantický film o dvojici, která je do sebe zamilovaná od dětských let. Herecké obsazení opravdu povedené. Obvzlášť se mi líbila dějová linie obou hlavních hrdinů a jak jim osud několikrát přetrhl lano. Pro celkové zhodnocení musím udělit 4 strars ;) ()

Natalie789

Tento film ve mně nic nezanechal. Celý příběh byl naprosto reálný, ovšem né příliš pravděpodobný, ačkoliv to zdaleka nebyla největší vada. Proti: přehlcený děj zápletkami (beru v potaz, že je to adekvátní k dlouhému časovému rozmezí, ve kterém se film odehrává) a předvídatelný konec. Pro: výkony a výběr herců. Je to ideální volba pro zaplácnutí volného večera osamotě, ale jako fanoušky kvalitních plně hodnotných filmů nikoliv. Film s obsazením v hlavní roli Samem Claflinem doporučuji spíše: ,,Než jsem tě poznala". Jsem ráda, že jsem to viděla, ale podruhé se na to nejspíš už nepodívám. ()