Čtvrté hvězdě bych dala čtyři hvězdy, pokud ... zejména pokud bych těsně před tím neviděla seriál Kosmo, s nímž má čtvrtá hvězda mnoho společných protagonistů. A Kosmo mě bavilo více. Nebýt si obsazení jednoho a druhého tak podobné, asi bych neměla tendenci zábavnost jednoho a druhého porovnávat. Každopádně, i když to podle mého hodnocení možná pro každého tak nevypadá (přitom tři hvězdy jsou pořád v šestistupňové škále v tom vyšším hodnocení), na druhou řadu tohoto seriálu, kdyby vznikla, bych se podívala s chutí.(4.12.2016)

No. Ve Čtvrtý hvězdě dál pořádně nevědí, kdy utínat gagy či jak nakládat se sprostýma slovama, a obecně z toho zkrátka čouhá takovej neotesanej experiment ... ale budiž. Zpravidla profesionálnější zahraniční sitcomová tvorba se tim prokládat dá, to zas ne že ne.(7.1.2014)

Paráda. ČT konečně našla koule i na takovýto formát seriálu. S touhle sestavou by bylo super cokoliv. Naštěstí i scénář jde hercům na ruku a o to je fajnovější. U mně nejuvíc boduíe Novotný a Trojan, ale i Issová a spol. jsou super. Po prvním dílu se snažím ostatní díly stíhat, což ne u každého seroše dělám... Jen houšť! Za mne je to hotel na 4 hvězdy * * * *(3.2.2014)

Hodně zde nehraje jasně karikované prostředí hotelu a chování postav proti zcela reálné snaze dosáhnout další hvězdy, což je nakonec i název celého seriálu. To jen tak na okraj, důležitější je zábavný faktor. A ten na má jemně až hustě kolísavou tendenci. Na svoji čtvrtou hvězdu u mě ale tohle dílo v klidu dosáhne.(14.1.2014)

• Fr

,,JÁ TU ČTVRTOU HVĚZDU DOSTANU!“ /// Slabý, slabý, sračka, trapný, slabý, slabý, trapný, ajo, slabý…. – takový moje (soukromý) hodnocení epizod. Neustále přemejšlím, co jako tady mělo bejt kde vtipný… Jo takhle… Trojanův copan, zesměšňování výrazového tance, honění (onanie – pozn. pro vyznavače pravopisu), šukání a podobný nechutný sexuální zvrhlosti… prostě spousta inteligentního humoru, kterej tupý zvíře, jako su já, nemůže nikdy vobjevit. Natož vocenit. Poznám tak maximálně návštěvu fans Celtiku, Romana Bednáře a (samozřejmě) Jana Kašpara. Což i voceňuju. Bohužel furt hledám nějakou ftipnou postavu – není, kurva není! Snad jen ta Issová by stála za hřích… Dvanáctka = konec. Na tohle sem ještě nedospěl. Soráč Dejvičáci. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nesnáším Hotýlek. Postavy v něm jsou nechutně suchý, dějí se tu věci, za který se každý slušný člověk (natož hoteliér!) musí stydět a dokonce se prej u něj nějací zoufalci smějí! 2.) Okresní přebor byl pro tu jednodušší část lidstva, která nerozumí humoru (ani vtipu!). Já hledám něco víc… /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.3.2014)