Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ***

  Dobré, dobré, dobré. Pěkný standard tříhvězdičkového hotelu - seriálu.(1.4.2014)

 • LiVentura
  ****

  Lidská groteska.. panoptikum někdy až příliš staticky hrajících, ale presto originální a hravé..moc zábavné a opět od p.Prušinovského, toho chlapa zbožňuji, dává Čechům zase ten správný humor... :-)(4.2.2014)

 • Radek99
  ****

  Hle, v Česku vznikl první seriál, co by mohl obstát v blízkém i dalekém zahraničí... Konečně! Skutečně autorský projekt s kosmopolitním ražením, trochu podobný britské sitcomové líhni (podobnost s Hotýlkem je nabíledni), s dostatkem svérázného černého humoru, originálního autorského rukopisu, kořeněného tím správným poměrem absurdity a neúcty k notně zaprášeným autoritám (Praha jako ikona turistického ruchu) a hlavně dostatečným hereckým zázemím. Šťastné spojení Dejvického divadla a Jana Prušinovského. Co jiného můžeme na západ vyvážet než naše východoevropské stigma a proslavené čecháčkovství? Český britcom Čtvrtá hvězda. Tohle bude kult... Fuck Prague!(6.1.2014)

 • Sarkastic
  ****

  „Už sem ti udělala sestřičku, letušku, kočičku, zajíčka, berušku…tak co chceš?!“ – „Segedínskej guláš.“ Čtvrtá hvězda rozhodně není pro každého (líbil se vám britský Hotýlek? Nezmiňuju ho jen kvůli stejnému prostředí, ale jeho humor byl také hodně specifický, stejně jako u českého protějšku). A docela dobře dokážu pochopit diváky, kteří se u tohoto seriálu nebaví. Humor je totiž dosti… řekněme bizarní (výborně to ilustruje i seriálové heslo: „Kámen není kokos!“). Místy černější/hrubšího zrna, někdy hodně na hraně mezi trapností, nevkusem a geniální vypointovaností zároveň. Téměř neustále je hodně politicky nekorektní a maximálně vulgární. Dialogy/scény jsou dost často nanejvýš absurdní, sem tam dokonce velmi stupidní, a to až tak, že vás rozesmějí (tedy jak koho, že). Rázovité postavičky jsou jedna střelenější a divnější než druhá. Herci někdy úmyslně přehrávají a kradou si pro sebe scény formou totálních hereckých exhibicí (v nich vede suverénní Trojan, který mě osobně dokázal nejednou až rozbrečet smíchy). Nechybí řada hostů, za nejmilejší považuju poslední seriálové, potažmo filmové setkání s panem Kašparem (který si v pohodě dokázal udělat srandu ze svého handicapu…a když to udělá někdo jako on, hranice posuzování vkusu Čtvrté hvězdy se pak člověku hnedka posune). Co se týče hostování, virtuálně se zde objevuje také Ondřej Vetchý, a to na titulních stránkách časopisu Sakra! (krásná narážka). Za slabší považuju přítomnost vyloženě trapných scén (naštěstí je jich málo) a pak také dojezd první série, při kterém výborné fóry skoro vymizely, a pointy většiny pasáží už nebyly příliš vtipné. Takže se těším na další díly (nejlépe úrovně epizody 6, kterou jsem snad celou probrečel smíchy) a doufám, že tvůrcům došel dech jenom na chvíli…tomu odpovídají i moje prozatímní slabší 4*. „Si debil?“ - „Co jako?“ - „No, si debil.“ – „Já vo ničem nevím.“ – „Kdybys nebyl debil, tak tě napadne, že vykrádat auťáky lidem z jednoho a toho samýho hotelu je kurva dost nápadný, ne?“ – „Je, jo?“(1.7.2014)

 • ivishka
  ****

  Perfektní počin české televize, ale bohužel rychle skončil. Dokážu se neustále dokola bavit zákeřnou a chtivou postavou Ivana Trojana, ňoumou a panicem Václavem Neužilem ml., entuziasmem Marthy Issové a v neposlední řadě perfektním zneužívaným údržbářem Davidem Novotným. Takový malý vcelku útulný hotel s příšernou kuchyní v Česku rozhodně najdete - a že jich určitě nebude málo. Ale takovou partu jsem na svých pobytech za celý život ještě neshledala. Ať už jde o lámanou angličtinu recepčních, či díl s vozíčkářem a neskutečnými vtipy tipu : chcete abych tam vylezl a pomohl vám? Musím uznat, že čím dál častěji mě baví takovéto menší seriály. A snad nebudou pokaždé ukončeny tak brzo.(1.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace