Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  ***

  No. Ve Čtvrtý hvězdě dál pořádně nevědí, kdy utínat gagy či jak nakládat se sprostýma slovama, a obecně z toho zkrátka čouhá takovej neotesanej experiment ... ale budiž. Zpravidla profesionálnější zahraniční sitcomová tvorba se tim prokládat dá, to zas ne že ne.(7.1.2014)

 • GeusX
  ****

  První díl byl celkem slibný, ale některé scény na mne působily bezradně a zdlouhavě (např. zpívání s protézou). Mrknu na další díly než vynesu ortel. - Cože, někdo dáváte i pět hvězd!? Tak to zase neee... edit: po třetím díle tomu začínám přicházet na chuť a začíná mi to docela i chutnat... Nejlepší Lenka Krobotová a, a to především, Ivan Trojan je famózní. Šestý díl o natáčení péčka je prdel... :-) Viděno komplet 12 dílů.(6.1.2014)

 • snaked
  *****

  Mám slabost pro dejvický ansámbl, takže sympatie jsou už předem dané, ale i tak - zafungovalo.(6.1.2014)

 • Radyo
  ***

  Po sedmi dílech si toufnu na hodnocení - průměr. Sem tam vyvedenější fórek, jinak jen vata a vata. Výrazněji to bohužel nezachraňují ani jako vždy výborný Trojan či skvěle obsazený Novotný. EDIT: Tak OK, zbylých 5 dílů už mělo lepší úroveň, leč celkově je to tak na 70%, maximálně.(24.4.2014)

 • CheGuevara
  ****

  Není to přesně ten typ sitcomu, jak ho známe z americké produkce - nemá to ten vychytaný dramaturgický timing, často se to tříští, dlouhé zápletky bez pořádného vyvrcholení a má to příliš mnoho postav, aby to mělo tak vysoustruženou kanonádu gagů. Prušinovský se naopak rád piplá v jiných ohledech, např. v budování postav, kterým dává spoustu prostoru, až to někdy zavání zbytečnou vatou, a taky celkové atmosféry hotelu Meteor. A vlastně to je přesně to, co mi na Čtvrté hvězdě náramně sedí, kdy kombinuje tu naši poctivou "člověčinku" s tradicí zámořského sitcomu. Celá ta bublina je spíše o tom, že se Prušinovský a spol. míjí v očekávání diváků, kteří jsou odchováni Big Bang Theory nebo Přátel. Inu, vážení, přiznejme si to, v českém prostředí klasický sitcom zámořského střihu natočit nelze, na to nemáme ani ty prostředky, ani ty producenty a už vůbec ne publikum. Jsem vlastně rád, že Prušinovský razí více méně svoji vizi, než aby školometsky přebíral, jak se křečovitě pokoušel Comeback. Body navrch.(12.2.2014)

 • - Čtvrtá hvězda měla u diváků takový ohlas, že již počátkem února, tedy po odvysílaní prvních pěti dílů, se producenti České televize dohodli s Dejvickým divadlem na natočení dalšího sitcomu s názvem Dabing Street. (Šéfik)

 • - František (Ivan Trojan) zaseknutí Štěpána (Václav Neužil ml.) s Pavlínkou (Martha Issová) ve výtahu v 7. díle "Zásek" okomentuje slovy: "Ti skákali jak klokani," což je částečně narážka na fakt, že fanoušky Celticu ve skutečnosti hráli fanoušci Bohemians 1905. Sám Trojan je rovněž velkým fanouškem tohoto klubu. (Šéfik)

 • - V 6. díle s názvem "Zásek" se na začátku i konci objeví záběry ze Studia fotbal. Osobnostmi, které si zde zahrály sami sebe, jsou komentátor Pavel Čapek a trenér Josef Csaplár. (ricky4)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace