Hodně zde nehraje jasně karikované prostředí hotelu a chování postav proti zcela reálné snaze dosáhnout další hvězdy, což je nakonec i název celého seriálu. To jen tak na okraj, důležitější je zábavný faktor. A ten na má jemně až hustě kolísavou tendenci. Na svoji čtvrtou hvězdu u mě ale tohle dílo v klidu dosáhne.(14.1.2014)

Hle, v Česku vznikl první seriál, co by mohl obstát v blízkém i dalekém zahraničí... Konečně! Skutečně autorský projekt s kosmopolitním ražením, trochu podobný britské sitcomové líhni (podobnost s Hotýlkem je nabíledni), s dostatkem svérázného černého humoru, originálního autorského rukopisu, kořeněného tím správným poměrem absurdity a neúcty k notně zaprášeným autoritám (Praha jako ikona turistického ruchu) a hlavně dostatečným hereckým zázemím. Šťastné spojení Dejvického divadla a Jana Prušinovského. Co jiného můžeme na západ vyvážet než naše východoevropské stigma a proslavené čecháčkovství? Český britcom Čtvrtá hvězda. Tohle bude kult... Fuck Prague!(6.1.2014)

• Fr

,,JÁ TU ČTVRTOU HVĚZDU DOSTANU!“ /// Slabý, slabý, sračka, trapný, slabý, slabý, trapný, ajo, slabý…. – takový moje (soukromý) hodnocení epizod. Neustále přemejšlím, co jako tady mělo bejt kde vtipný… Jo takhle… Trojanův copan, zesměšňování výrazového tance, honění (onanie – pozn. pro vyznavače pravopisu), šukání a podobný nechutný sexuální zvrhlosti… prostě spousta inteligentního humoru, kterej tupý zvíře, jako su já, nemůže nikdy vobjevit. Natož vocenit. Poznám tak maximálně návštěvu fans Celtiku, Romana Bednáře a (samozřejmě) Jana Kašpara. Což i voceňuju. Bohužel furt hledám nějakou ftipnou postavu – není, kurva není! Snad jen ta Issová by stála za hřích… Dvanáctka = konec. Na tohle sem ještě nedospěl. Soráč Dejvičáci. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nesnáším Hotýlek. Postavy v něm jsou nechutně suchý, dějí se tu věci, za který se každý slušný člověk (natož hoteliér!) musí stydět a dokonce se prej u něj nějací zoufalci smějí! 2.) Okresní přebor byl pro tu jednodušší část lidstva, která nerozumí humoru (ani vtipu!). Já hledám něco víc… /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(29.3.2014)

• - V 11. díle "Hodina H" si opilého fanouška propuštěného z vězení, který praští policistu v civilu, zahrál fotbalový útočník, v době natáčení a uvedení seriálu působící v týmu AC Sparta Praha, Roman Bednář. (nedvva)

• - V sedmém díle se hraje fotbalový zápas Sparty s Celticem Glasgow. Tyto týmy se ovšem ve skutečnosti v novodobé historii nikdy nepotkaly, záběry v televizi byly použité z utkání 3. kola Poháru UEFA 2004 Teplice - Celtic. Teplice tehdy domácí odvetu vyhrály 1:0, na postup to ale nestačilo. (Untouchabl)

• - V epizodě "Uran", kdy opravář David (David Novotný) kleje nad věšením záclon se slovy "je to teplý", sedí na hotelovém baru homosexuál Yemi Akinyemi. (MTHRFCKR)