Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lillien

  Takovej trochu Okresní přebor v hotelu. Tedy hotelu divadelním, v reálu to samozřejmě takto nefunguje (slabina většiny českých seriálů. Když už se přidá na civilnosti a ubere na divadle, aby z toho nebyl upjatý paskvil pro seniory, vznikne zase mimorealitní karikatura ). Vynikající Ivan Trojan a na druhé straně odporný a trapný Neužil. Rozporuplné dojmy. Přidat tam ještě umělý sitcomový potlesk, bude mi z toho už trochu na blití, ale čas od času tam porobleskne suchý český humor, takže tomu dám ještě šanci. Po třech dílech za tři. P.S. Zajímalo by mě, kde uživatel xxmartinxx (koment 6.1) viděl šestou epizodu, když včera (20.1.) byla odvysílána teprve třetí. Imbecile.(21.1.2014)

 • Big Bear
  ****

  Paráda. ČT konečně našla koule i na takovýto formát seriálu. S touhle sestavou by bylo super cokoliv. Naštěstí i scénář jde hercům na ruku a o to je fajnovější. U mně nejuvíc boduíe Novotný a Trojan, ale i Issová a spol. jsou super. Po prvním dílu se snažím ostatní díly stíhat, což ne u každého seroše dělám... Jen houšť! Za mne je to hotel na 4 hvězdy * * * *(3.2.2014)

 • boshke
  *****

  Televizi už nějaký ten rok téměř kompletně ignoruji, a tak můj dík za objevení Čtvrté hvězdy patří mým spolubydlícím. A to poměrně zásadní. Čtvrtá hvězda je důkazem, že to prostě a jednoduše jde. A ne že ne. Ano, nějaké díly byly slabší, ano, nějaké zápletky byly slabší, ale jako celek to až neuvěřitelným způsobem vyčuhuje... no naprosto ze všeho. Nejlepší pro mne byla Pavlínka se svým neustálým Štěpí a Daví, potom taktéž Daví, jako krásný reprezentant tradičního českého buranství a samozřejmě kouzelný František se svým copánkem, pestrou paletou kvalitních košil (v tom si se svým synovcem nezadá) a svým "no ty vole". Objektivně čtyři, pátou jsem prostě přidat musel... 90%(1.6.2014)

 • Isherwood
  ****

  Zjevení z jiného světa, které si jako hlavní trumf svého snažení vybralo to, co podobných českým žánrovým souputníkům bez milosti vyčítáme – trapnost. Skvělé herecké obsazení a režisérský cit pro timing se skloubily v jedinečnou podívanou, které pravda může být vyčítáno, že to má dějově své výkyvy a ne každá zápletka je na papíře dohrána do konce, ale ty upřímné salvy smíchu kombinované s „feel good“ úsměvem prostě beru jako neklamné znamení, že jsme konečně našli cestu. Včetně toho, že tvůrci suverénně testují, kam až můžou zajít – pornem prudérnost, fotbalem národní omezenost.(20.2.2014)

 • Tom_Lachtan
  *****

  Čt jede, po stvoření art kanálu přidalo seriálové České Století, Cirkus Bukowsky a teď i komediální čtvrtou hvězdu, po prvním díle to vypadá spíš tak, že čtvrtá hvězda na čsfd hodnocení bude naprosto adekvátní, zatím, při troše štěstí se tenhle projekt nabitý českou hereckou špičkou vytáhne na pět. Vlasy Ivana Trojana zatím hrají stejně dobře, jako de Niro v Taxikářovi. "Fuck Prague!!" (6.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace