No. Ve Čtvrtý hvězdě dál pořádně nevědí, kdy utínat gagy či jak nakládat se sprostýma slovama, a obecně z toho zkrátka čouhá takovej neotesanej experiment ... ale budiž. Zpravidla profesionálnější zahraniční sitcomová tvorba se tim prokládat dá, to zas ne že ne.(7.1.2014)

První díl byl celkem slibný, ale některé scény na mne působily bezradně a zdlouhavě (např. zpívání s protézou). Mrknu na další díly než vynesu ortel. - Cože, někdo dáváte i pět hvězd!? Tak to zase neee... edit: po třetím díle tomu začínám přicházet na chuť a začíná mi to docela i chutnat... Nejlepší Lenka Krobotová a, a to především, Ivan Trojan je famózní. Šestý díl o natáčení péčka je prdel... :-) Viděno komplet 12 dílů.(6.1.2014)

Mám slabost pro dejvický ansámbl, takže sympatie jsou už předem dané, ale i tak - zafungovalo.(6.1.2014)

Po sedmi dílech si toufnu na hodnocení - průměr. Sem tam vyvedenější fórek, jinak jen vata a vata. Výrazněji to bohužel nezachraňují ani jako vždy výborný Trojan či skvěle obsazený Novotný. EDIT: Tak OK, zbylých 5 dílů už mělo lepší úroveň, leč celkově je to tak na 70%, maximálně.(24.4.2014)

Není to přesně ten typ sitcomu, jak ho známe z americké produkce - nemá to ten vychytaný dramaturgický timing, často se to tříští, dlouhé zápletky bez pořádného vyvrcholení a má to příliš mnoho postav, aby to mělo tak vysoustruženou kanonádu gagů. Prušinovský se naopak rád piplá v jiných ohledech, např. v budování postav, kterým dává spoustu prostoru, až to někdy zavání zbytečnou vatou, a taky celkové atmosféry hotelu Meteor. A vlastně to je přesně to, co mi na Čtvrté hvězdě náramně sedí, kdy kombinuje tu naši poctivou "člověčinku" s tradicí zámořského sitcomu. Celá ta bublina je spíše o tom, že se Prušinovský a spol. míjí v očekávání diváků, kteří jsou odchováni Big Bang Theory nebo Přátel. Inu, vážení, přiznejme si to, v českém prostředí klasický sitcom zámořského střihu natočit nelze, na to nemáme ani ty prostředky, ani ty producenty a už vůbec ne publikum. Jsem vlastně rád, že Prušinovský razí více méně svoji vizi, než aby školometsky přebíral, jak se křečovitě pokoušel Comeback. Body navrch.(12.2.2014)

• - Čtvrtá hvězda měla u diváků takový ohlas, že již počátkem února, tedy po odvysílaní prvních pěti dílů, se producenti České televize dohodli s Dejvickým divadlem na natočení dalšího sitcomu s názvem Dabing Street. (Šéfik)

• - František (Ivan Trojan) zaseknutí Štěpána (Václav Neužil ml.) s Pavlínkou (Martha Issová) ve výtahu v 7. díle "Zásek" okomentuje slovy: "Ti skákali jak klokani," což je částečně narážka na fakt, že fanoušky Celticu ve skutečnosti hráli fanoušci Bohemians 1905. Sám Trojan je rovněž velkým fanouškem tohoto klubu. (Šéfik)

• - V 6. díle s názvem "Zásek" se na začátku i konci objeví záběry ze Studia fotbal. Osobnostmi, které si zde zahrály sami sebe, jsou komentátor Pavel Čapek a trenér Josef Csaplár. (ricky4)