Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  ****

  Poď na mě ty horníku, vymlať z mé duši všechnu špínu ....(14.5.2014)

 • Isherwood
  ****

  Zjevení z jiného světa, které si jako hlavní trumf svého snažení vybralo to, co podobných českým žánrovým souputníkům bez milosti vyčítáme – trapnost. Skvělé herecké obsazení a režisérský cit pro timing se skloubily v jedinečnou podívanou, které pravda může být vyčítáno, že to má dějově své výkyvy a ne každá zápletka je na papíře dohrána do konce, ale ty upřímné salvy smíchu kombinované s „feel good“ úsměvem prostě beru jako neklamné znamení, že jsme konečně našli cestu. Včetně toho, že tvůrci suverénně testují, kam až můžou zajít – pornem prudérnost, fotbalem národní omezenost.(20.2.2014)

 • D.Moore
  *****

  Nádherně suchý komediální seriál, jehož díly jsem viděl rychle za sebou, což se mi vážně často nestává. Ani jedna postava sice není normální, ale zároveň nejde ani o nějaké jednoduché karikatury, vztahy mezi nimi jsou chytře napsané, každý díl dává větší prostor někomu jinému, no a jak je to všechno zahrané... Radost pohledět.(4.9.2016)

 • Superpero
  ****

  Po Okresním přeboru další kvalita od Prušinovského. Tenhle chlap prostě umí psát hlášky a vybírat herce. Když David Novotný jen tak ledabyle projde kolem recepce a zahlásí "nečum kundo" člověk se upřímně zagebí. To se prostě v ostatních současnej českejch filmech nestává. Postavy jsou tu napsané dobře. Líbilo se mi, že tam nebyl vyložený sympaťák ani hajzl. Všichni herci jsou hodně dobří ale nejvíc si to dává Trojan. Skvěle slizká role. Btw dobrá znělka.(22.5.2014)

 • Cabal
  **

  Pro mě spíš boj o druhou hvězdu.(17.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace