První díl byl celkem slibný, ale některé scény na mne působily bezradně a zdlouhavě (např. zpívání s protézou). Mrknu na další díly než vynesu ortel. - Cože, někdo dáváte i pět hvězd!? Tak to zase neee... edit: po třetím díle tomu začínám přicházet na chuť a začíná mi to docela i chutnat... Nejlepší Lenka Krobotová a, a to především, Ivan Trojan je famózní. Šestý díl o natáčení péčka je prdel... :-) Viděno komplet 12 dílů.(6.1.2014)

Po Okresním přeboru další kvalita od Prušinovského. Tenhle chlap prostě umí psát hlášky a vybírat herce. Když David Novotný jen tak ledabyle projde kolem recepce a zahlásí "nečum kundo" člověk se upřímně zagebí. To se prostě v ostatních současnej českejch filmech nestává. Postavy jsou tu napsané dobře. Líbilo se mi, že tam nebyl vyložený sympaťák ani hajzl. Všichni herci jsou hodně dobří ale nejvíc si to dává Trojan. Skvěle slizká role. Btw dobrá znělka.(22.5.2014)

• Adam Bernau

Třetí díl, ten s předáním "Zlatého dolu". Je to milé, se zúčastněnou skvadrou určitě milejší, než bych si u současného českého seriálu podobného formátu dokázal představit. A ano, proti případnému "kultu" nic nenamítám. Ale ani tak jsem nenašel důvod, proč to existuje a proč bych to měl sledovat. Říďovo nostalgické "zlatá devadesátá" je jen zdáním jednoho hypoteticky možného důvodu. Dvě hvězdy jsou maximum, dávám maximum.(21.1.2014)

Poď na mě ty horníku, vymlať z mé duši všechnu špínu ....(14.5.2014)

Po prvním díle lepší 3*. Uvidíme, jestli si seriál tu čtvrtou hvězdu zaslouží. P.S.: Je to někde mezi 3 a 4*, ale úplně mě to nepřesvědčilo. A teď potřebuju, abych mohl hrát mahjong.(6.1.2014)

• - V sedmém díle se hraje fotbalový zápas Sparty s Celticem Glasgow. Tyto týmy se ovšem ve skutečnosti v novodobé historii nikdy nepotkaly, záběry v televizi byly použité z utkání 3. kola Poháru UEFA 2004 Teplice - Celtic. Teplice tehdy domácí odvetu vyhrály 1:0, na postup to ale nestačilo. (Untouchabl)

• - Jan Prušinovský rapera Adama Svatoše, známého spíše jako Depha alias Kata, dříve obsadil do menší role TV filmu Čistá práce z cyklu Nevinné lži (od r. 2013), čímž se postaral o jeho televizní debut. Ve Čtvrté hvězdě Prušinovský Svatošovi umožnil pro změnu debut filmového skladatele. (Šéfik)

• - V 7. díle Zásek míří oba recepční, tj. Pavlínka (Martha Issová) a Štěpán (Václav Neužil ml.) do kanceláře ředitele Hotelu Meteor (Martin Myšička) v jednom z horních pater. To znamená, že výtah jede nahoru. Výtah se však zasekne a když je o několik hodin později zázračně opraven opilým skotským fotbalovým fanouškem (John Comer), měl by jet logicky nahoru, ale zamíří místo toho dolů, kde všichni na dva recepční čekají. (('Butcher'))