Nastala chyba při přehrávání videa.
  • - Jan Prušinovský rapera Adama Svatoše, známého spíše jako Depha alias Kata, dříve obsadil do menší role TV filmu Čistá práce z cyklu Nevinné lži (od r. 2013), čímž se postaral o jeho televizní debut. Ve Čtvrté hvězdě Prušinovský Svatošovi umožnil pro změnu debut filmového skladatele. (Šéfik)

  • - Adam Svatoš původně nabízel do seriálu skladbu "Klobouk dolů", která později vyhrála celoroční hitparádu Velká Sedma na Radiu 1, z alba Prago Union - Vážná hudba jako úvodní. Z toho však sešlo. I přesto je však možné tento motiv zaslechnout několikrát v závěrečných titulcích. (MTHRFCKR)

  • - František (Ivan Trojan) zaseknutí Štěpána (Václav Neužil ml.) s Pavlínkou (Martha Issová) ve výtahu v 7. díle "Zásek" okomentuje slovy: "Ti skákali jak klokani," což je částečně narážka na fakt, že fanoušky Celticu ve skutečnosti hráli fanoušci Bohemians 1905. Sám Trojan je rovněž velkým fanouškem tohoto klubu. (Šéfik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace