Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Linda.csfd

Tak dalo se na to dívat, děj byl extrémně jednoduchý, Cameron byla sexy (hlavně v těch kolečkových bruslích) a Jason celkem charizmatickej chlap. No akorát mi bylo trochu líto dětí a babči. Docela jsem se bála, že to v té škole dopadne hůř. Mimochodem - věříte někdo tomu prckovi, že to byla poslední kopie? ()

luka4615 odpad!

Jak v jedné větě popsat tento film? Olbřímí reklama na produkty značky Apple s vyhořelou "herečkou" Cameron Diaz která už očividně ztratila i poslední špetku soudnosti, totálně trapné gagy a vtipy o ničem a v neposlední řadě naprosté nepochopení nad účastí herce Jasona Segela, který jen křečovitě omílá své grimasy a pózy tak dobře známé z HIMYM. Nepamatuji si, kdy jsem naposledy litoval tak moc toho času který jsem vynaložil na sledování nějakého filmu. Naprosto zbytečná, nudná a trapná záležitost, která snad potěší jen ty, kteří nemají ani páru o tom co je to kvalitní komedie, a těch posledních pár fanoušků "herečky" Cameron Diaz. PS: Ne vážně, měla by s tím "herectvím" už seknout. ()

maddy

Fappening s Cameron Diaz alebo Sex Tape of Apple Products. Product placement príznačnejší než v tohtoročných Transformers: Age of Extinction, ale čert to ber, stále lepšie ako keby vyhrabali moju Sex Tape. Niekedy je snáď aj dobre očakávať to najhoršie ako aj v prípade tohto filmu. Po prvotných hodnoteniach a tohtoročných Other Women taktiež s Camerom Diaz som bol pripravený na najhoršie a Sex Tape je nakoniec pomerne neškodná komédia. Hlavný problém je v jednoduchom scenári, v ktorom niekto vymyslel nápad so strateným sex-videom zosynchronizovaným do všetkých iPadov a jeho získaním späť od priateľov, ale to je vyslovene všetko. V tom filme v podstate nič viac nie je. Pôsobí to tak ako pár scén z komediálneho seriálu typu Dva a pol chlapa pozliepaných na seba, než plnohodnotný film. Niektoré scénky fungujú, iné sú zbytočne naťahované (celá pasáž v dome Diazovej budúceho šéfa, kde sú otravné scény so psom alebo šnupaním koksu), ale na druhej strane netvrdím, že som občas aj nezasmial. Sem tam sa vydarí podarená hláška a hlavne vzájomné podpichovanie medzi ústrednou dvojkou Diaz a Rogen baví (navyše Cameron je stále neskutočne sexi!), len tých pokusov o vtip je tu za celý čas prekvapivo dosť málo. Našťastie tomu však nikto nenadelil viac ako štandardných 90 minút a tak ako taká komediálna jednohubka na vyplnenie večera absolútne neškodné. Oproti tohtoročnej slabej konkurencii, kde sklamali ako Neighbors tak aj Million Ways to Die in the West, sa Sex Tape nemá výrazne za čo hanbiť. Tu skôr zamrzí ten nevyužitý potenciál akoby to vyslovene niečím otravovalo. Akurát nechápem kto mal potrebu tomu nadeliť R-kový rating, ktorý film takmer vôbec nevyužíva (pár holých zadkov už v dnešnej dobe ani nepočítam). Keď už to „R-ko“ film dostal, tak si mohol dovoliť byť oveľa nekorektnejší a vôbec nič by tým nepokazil, práve naopak. Neviem, čo si pod týmto producenti predstavovali, že ľudia pôjdu hromadne na do kina R-kovú komédiu „Sex Tape s Camernom Diaz“ so záverečným ponaučením pre celú rodinu? Každopádne z trojice tohtoročných najvýraznejších komédií (Neighbors, Million Ways, Sex Tape) pre mňa osobne najznesiteľnejšie, resp. najmenšie sklamanie. CELKOVO: 3* (6/10) ()

playboxguest

Plusové body prostě za to, že mám ráda porno a vítám kdejakou bejkárnu, která se k žánru vztahuje (z komedií Sexbomba od vedle, Don Jon, Ženy v nesnázích, Elektra Luxx - všecky lepší než Sex tape, ale co...). Překvapivě jsem přežila i ústřední duo a to na mě Segel odjakživa působí jako nesympatický slizoun (nejvíc snad v Bad teacher). Nenáročná, nepřekvapivá záležitost, která mi ale nepřišla zdaleka tak trapná jak tu z některých komentů vyznívá, nebo jako jiné komedie podobného standardu. Prostě pohoda na odreagování. I přesto, že mezi webovými porno giganty nebyl zmíněn můj oblíbený PornHub, zaokrohluji nahoru. 50% ()

Torision

Aktuálně mám smartphone od čínský firmy Huawei a jsem s ním děsně nespokojenej. Kromě toho, že se seká a baterie nevydrží, je celkově dost pomalej. Můj další rozhodně od Huawei nebude. A nebude to ani iPhone, jak by si tvůrci týhle hodinu a půl dlouhý reklamy na Apple přáli. Jako mně product placement v zásadě nevadí. Ať jsou ve filmech klidně záběry na to, jak akční hrdina pije na baru lahváč Heineken nebo si trosečník hraje na opuštěným ostrově s míčem Wilson, pokud to není nijak rušivé, tak prosím. Ale tady je slovo iPad použitý snad 6x za minutu, maximálně občas řízlý slovíčkem iCloud nebo dalším záběrem na notebook s ukousnutým jablkem. Ježiš, to mě tak sralo. A tenhle výplach je téměř jediný, co jsem si ze zhlídnutí tohodle "filmu" odnesl. Pak si pamatuju možná tak, jak šňupe Cameron Diaz kokain a scénu s Jackem Blackem, která byla snad nejtrapnější s ním kdy natočená. Unfunny romantic comedy/commercial ()

• Nicholas Stoller měl obsadit křeslo režiséra, ale později musel odstoupit kvůli nabitému kalendáři. (Cheeker)
  • Rob Lowe (Hank) si v roku 1989 zažil vlastnú aféru s jeho chúlostivou kazetou, ktorá sa dostala na verejnosť. (Crybaby)