Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

toi-toi

Dlho ma nič takto nenaštvalo ako tento film. Potenciál výborný, no vyšla z toho iba primitívna blbosť za ktorú môže byť pyšný tak maximálne Adam Sandler s jeho briskným humorom. Segel je čím ďalej tým otravnejší a bolo by fajn, keby niekto Diaz povedal, že fakt už 15 rokov nevyzerá dobre.. Pár dobrých vtipov, hlavne vďaka Corddrymu, ktorý je tu až zvláštne civilný a hodí sa mu to. ()

dee.n

Hodně, hodně slaboučká komedie, o které se da říct spoustu věci, ale rozhodne ne, ze se povedla. Cela zápletka je úplně stupidní a tak na ni lze těžko vystavět vtipnou komedii. ()

majec4

Riadna blbost. Cudujem sa, ze ta zapletka vystacila na cely film. Sem tam som sa samozrejme zasmial, ale to nic nemeni na tom, ze je to slabe. ()

jasanka

Typická americká komedie; myslím, že k tomu není moc co dodat. Pár povedených vtípků, ideální na odpočinek. 3,5*. ()

dragoliz

Ja neviem... hlavný námet sa síce točí okolo sexu, porna apod., no zdá sa mi, že toto je natočené pre "pobavenie" 10-13 ročného publika... alebo sa mýlim? ()

Matli

Hodně slabé dvě hvězdičky. Občas jsem se sice trošičku pousmál, ale vůbec mě tento film nebavil a ještě koukat na nahatýho Jasona Segela, to byl hnus, kdyby byl alespoň trošku sexy. Alespoň Cameron a její postavička to zachránila, ale nic víc. 18% ()

Snake.Charmer

Při sledování téhle "komedie" si člověk říká, že je snad lepší klasický americký fekální humor, než takováhle impotentní nevtipná reklama na jablečný zlo. Segel mi nikdy nebyl moc sympatickej a Diazka už je pěkně vyžilá. Pokud však z nějakého důvodu toužíte svůj večer strávit ve společnosti téhle dvojice, zvolte radši zkaženou úču, která je o X levelů výš. ()

heihatchi

No jo, kouknul jsem se na to jen kvůli Cameron Diaz a nestydím se za to! Na jejích 43 let ale vypadá neskutečně dobře. Vtip to taky nějaký mělo a nakonec to dopadlo líp než jsem čekal. ()

demsie

Nad očekávání zábavná podívaná v čele se skvělou Cameron Diaz, na kterou je vskutku radost pohledět :) ()

johnywalker

Bude to asi i tím, že jsem nový film se Segelem viděl v kině (tudíž lepší atmosféra), ale já se náramně bavil. Slabší chvilky byly, však celkový dojem nezkazily. Sex Tape jsem si užil a zasmál se. Spokojeně s čerstvými pocity mohu ject domu metrem a zabíjet čas psaním tohoto komentáře. Jason je borec! A Cameron po poslední "Bad Teacher" si také polepšila :) Jen ještě dodatek - docela mě zklamalo, že v trailerech ukazovali záběry, které ve filmu nebyli... respektive i evidentní alternativní konec. To mi přijde docela nefér... ()

rekkky

Sex, sex a zase jen sex je středobodem partnerských vztahů, alespoň tohle se Sex tape snaží vnutit divákovi a do hlavní role se dostávají komplikace s tím, jak zajistit stav, který trval před tím, než Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) byli svobodní a bezdětní. V rámci honby za uchování vášní a chtíče natočí video, které se následně dostane do nepravých rukou, což znamená start dramatické části, přičemž hlavní pointa je zabezpečení toho, aby se video nešířilo dál. Přes určité peripetie a rádoby komediální gagy se vše úspěšně podaří urovnat. Sex tape je obsahově určitě jedno z těch slabších komediálních dramat, ale přes to všechno lze spatřit vtipné momenty a vychází z toho ucházející zábava.//Cinema City OC Nová Karolina//22. 9. 2014//139,-. ()

Kaktusak12

Nebylo to až tak hrozný, ale ani skvělý. Nejvtipnější dva momenty ( skoro asi jediné ), byly ,,resuscitace'' psa a povedený rozvazování kolečkových bruslí. Každopádně se Zkaženou účou se to porovnávat nedá. ()

Doomedx

Hmm = 2* jen za scénu s vlčákem v domě u ředitele. Jinak nudná sračka bez špetky humoru s reklamou na tupej Apple, kterej přece američani tak zbožňují. ()

BOURQUE

Nádejný začiatok rýchlo vystrieda komédia plných klišé momentov. Jedna vec však nás môže tešiť: C. Diaz is still beautiful and hot!!!! Osobné hodnotenie: 61 % (**) ()

Ydrosten

Z Cameron Diaz, jsem v Zatím spolu, zatím živí sice nemohl spustit oči ( mně se tadle holka líbí ) ale tady teda nezazářila ani na okamžik. Ta trocha " erotična " co se o film jen otřela, to nedokázala nahnat ani na ty 2 hvězdičky. Bohužel Cameron, bohužel jsi mně zklamala. ()

Olík

Jake Kasdan není žádné ořezávátko (už jenom geny ho předurčují k tomu ořezávátkem nebýt), což už nám několikrát názorně dokázal , ale jak stluče vor a opustí ostrov televizní zábavy, plácá se v tom jako kapr v pudinku. Plácal se v tom u rockera Coxe, plácal se v tom u Zkažené úči a plácá se v tom i nyní. Kasadan neví jestli má vsadit na sympatičnost stále populárnějšího Segela, postavičku s časem úspěšně bojující Diaz, noční crazy jízdu, standardní rodinnou zábavu, lacinou sprostotu nebo svérázné pikry jakými jsou Black nebo Corddry........neví a zkouší. A výsledek?.......jako nenáročná odreagovačka Sex Tape účel rozhodně splní, ale z každé minuty je cítit ono proklaté tápání. ()