Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

monika_cz

No větší blbost jsem hodně dlouho neviděla. Podle začátku jsem čekala příjemnou komedii o manželství a problémech rodinného života, ale stále nechápu, co jsem to vlastně viděla (no, viděla, spíš to pak už jen běželo). Navíc se celej film motal kolem amatérskýho porna na iCloud, který když se synchronizuje, i vzdáleně na víc zařízení, tak nejen přidává, ale také maže, takže film postavený na naprostém nesmyslu. Takže jedna * za vtip se Siri :-) ()

ArchAngel_

Jedna velká reklama na šíleně předražené a jinak nezajímavé Apple produkty. Bez té propagace nakousnutého jablka by ten film byl i vtipný a hlavně C.Diaz na to kolik jí je, tedy všechna čest .... Každopádně myslel jsem že reklama má být podle zákona přesně označena? Jak to, že tenhle film není? ()

xmarco

Vies aku mam na ipade skvelu kameru /inak otrasnu/??? Vies ske mam na ipade skvele aplikacie na hudbu a videa??? Vies pad z akej vysky ipad prezije??? Vies aky skvely je cloud??? Vies ze si mozem synchronizovat vsetky zariadenia aj tie co uz nepouzivam??? Vies ze o tom ktore video bude a nebude pridane na youporn rozhoduje 1 clovek vzdy rano ked sa zobudi a pozrie si co mu ludia zaslali??? Vies o tom ze ze jedna z top veci pri sexe je lizat zene upozenu pazuchu??? TY NEVIES??? Tak to musis vidiet tento film... Ale uprimne radim - nechci to vediet ani vidiet. Jedna hviezdicka za pokus o vtip ked prisiel ,,starosta z ineho mesta prezentovat o polnoci svoje mesto"... Inak skoda casu ()

copterfish

Neni to tak špatný,je tam pár celkem dobrých vtipů a má to docela originální příběh,ale zase nic z čeho bych se zklátil smíchy ()

quido.morava

Nic než trapné. Ani jsem dost dobře nedokázal najít, podle čeho je to označováno za komedii. Divím se Cameron Diaz, že do toho šla. ()

Oxytocin odpad!

Váhal jsem mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Zaslouženě vyhrává odpad, protože kvalitnější filmy v porovnání s tímto si zaslouží 1 hvězdu. Zasmál jsem se dvěma scénám, ale to je zatraceně málo v porovnání s nudnými dialogy, zbytečnými scénami jako ta s "lajnou" u šéfa doma, ... nahotina a průhledný trička Diazové to zachránit nemůžou. :( ()

Tereza11 odpad!

Tohle je taková kravina, že na světě větší není...ale jo monžá to bude tím, že se na scénáři podílel sám hlavní hrdina, ale dámy a pánové dopadlo to ještě dobře, představte si, že by se na něm podílela cameron, to by byl odpad na druhou :-) ()

macherano

Cameron je stale dobra zasmial som sa niekolko krat som myslel ze to sklzne do romantickej slabej komedie ktore nemusim od tej rutiny v manzelstve a ze si budu hladat k sebe cestu ale nie a to ma natom prekvapilo taketo nieco mi od nej chybalo a stalo sa som rad ze som sa nepozeral na toto zle hodnotenie ale partnera jej mohli dat fakt ineho ()

NinetyOne

Film jsem viděl podruhé a to po šesti letech od premiéry. Od filmu jsem ani jednou nečekal vůbec nic než hodinu a půl průměrné zábavy a to jsem dostal. Jason Segel se klasicky ani jednou za film neusmál (umí to vůbec ten herec?) a je mi od HIMYMu stále stejně nesympatický. Za to na Cameron Diaz se dá dívat i v jejím středním věku. 50% ()