Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Jaxx84

Jediné na čem film stojí, jsou charismatické a obecně profláknuté postavy Segela a Diaz. Tím to začíná i končí zároveň. Přesto, z rozmaru a možná i melancholie 5/10. ()

Claude Speed

To, že půjde o ultratrapnou komedii s ohryzkama v hlavní roli muselo být všem od uvedení první blbé ukázky jasné, ale že to bude tak nekoukatelná kravina, to snad nečekal ani ten nejfilozofičtější filmový kritik. Obě pornohvězdy se honí od ničeho k ničemu, a myslí si, že když se něco dostane na internet, že se jim to povede z něho i dostat. Ale jak už to v podobných Oscarových veledílech bývá, všechno nakonec dobře dopadne... Takže nakonec existuje jediný důvod se na film dívat - vidět Cameron na koksu. ()

E lan

Hrozný scénář, nulové nesympatické herecké výkony a tuna sprostých samoúčelných komentářů. Navíc product placement zřetelný jak v posledních českých filmech. Brrr, hrozný "shit". ()

junglewar odpad!

Nechutná reklama na ipod, jsem si jist, že ještě něž jim zaplatili jejich mrzký peníz, tak si museli nechat vytetovat to jabko na genitálie! ()

ZnalecH

Na tento film jsem se chtěl podívat kvůli Cameron Diaz a myšlence filmu, která mě zaujala. Bohužel jsem místo toho zjistil důvod nízkého hodnocení. Mezi klady sice patří herecký výkon Cameron Diaz a začátek filmu, ale převažují zápory jako je nesympatický Jason Segel a jeho výkon, lákání na něco, co se ve filmu nevyskytuje a na závěr ne moc povedená komedie. Když to shrnu, tak se dostávám k hodnocení, které jsem musel dát. ()

Oonika

Ajajaj, to bylo teda dost ujetý... Ale občas jsem se zasmála, to zas jo. Ale popravdě bych nečekala, že Cameron Diaz bude chtít hrát v takový ujetý ptákovině 😄 ()

liberita

Škoda tohto nízkeho hodnotenia a tak málo komentárov zatiaľ pre túto snímku na csfd. Videla som ju v plnej sále kina, ktoré sa prehýbalo častými záchvatmi smiechu a aj ja som sa nej výborne bavila. No a čo že je to v nej stále o tom istom, Cameron aj Jasonovi to spolku sekne, ich divoké dobrodružstvo plné sexu, náhaňania sa a súboja spojeného s oživovaním psa má grády a dokonca ľudí menej znalých v informatike naučí prekvapivo aj niečo nové o tom, čo je to vlastne cloud. A Hakuna Matata Ariel je hláška filmu a jej autor fakt podarený týpek. A napokon odporúčam vidieť s partnerom/partnerkou, možno Vás film k niečomu zaujímavému a novému inšpiruje ;) ()

masekjc

Začátek vypadal slibně a měl našlápnuto na pohodovou komedii, pak se z toho ale stává bláznivá komedie s hodně nepravděpodobnou zápletkou. Když se přidá ještě debilní chování herců je vše ztraceno. Každopádně i tak to má něco do sebe. Erotické scény jsou dost odvážné a proto smekám před Jasonem i Cameron, která je sice HOT, ale ani její sexy tělo nestačí na 3 hvězdy. Můj oblíbenec Rob Corddry tentokrát příjemně překvapil v neobvykle "normální roli". Ale ten product placement..no hnus! ()

Marfab

a zase další pokus o komedi. paní dijazová by si měla uvědomit že už jí není patnáct a hrát ve filmu školačky (byť jen deset minut) není moc sexy. nebylo to nejhorší ale žádná pecka to taky nebyla ()

TommyDiamond

Postelové hrátky našich čtyřicátníku zvěčněné v home artové kvalitě utekli do šesti tabletu, které byli darem pro přátelé a obchodní partnery. Zabránění před rozšířením do bezbřehých vod internetové sítě a uhájení dobré pověsti manželů (Diaz a Segel) dá zabrat, není zadarmo a nabízí nečekané dobrodružství... A že je Sex tape vtipný a smyslný? No, spíš se pohybujeme na hranici trapnosti a nechutnosti.... Tvůrci filmu měli do hlavních rolí zvolit herce mladších ročníků a vyplodit ze svých erudovaných hlav rafinovanější průběh a hektičtější závěr. Hodnotím dvěmi hvězdami... ()

ShiShinka

Pokud chcete promarnit 95 minut svého života posloucháním slova "sex" a "fuck" a čuměním na mihotání se plandajícího pytle Jasona na plátně, tento film je to pravé. ()

biergof

Dvakrát jsem se zasmál, dvě zasloužené hvězdičky. Aneb: proč má Jason Segel v každém záběru rozšířené zorničky a mini záseky? Všimli jste si toho? Mě to vysloveně sralo, 95 minut čumět na totálně vysmaženýho, přehrávajícího nicku! Diaz už taky vypadá jak přešlá přesnídávka, už to není ono. Aspoň ten styl humoru byl nevšední, ale to obsazení to je ODPAD! ()

sWONDER

Ako taká zábava začína až v dome Roba Lowea. Dovtedy aj potom slabučké na pokraji znesitelnosti. Diaz ma stále čo do seba, ale Segel mi teda vôbec nesedel. ()

JimDeNiro

Jak jsem se na tento film těšil, už skrz režiséra Jakea Kasdana, tak se nemůžu zbavit pocitu, že film je děsná kokotina. Odpad si dle mne nezaslouží, ale víc jak jednu hvězdu mu dle svědomí také dát nemůžu, to bych byl sám proti sobě. Bohužel jsem se ani jednou nezasmál, a to je u komedie vcelku hodně důležité... 20% ()

odbornicka

absolutne nechapem americanov preco ich stale bavia tie neskutocne trapne scenky s pobehovanim po dome, uhananim psom a ocividnymi vymyslami preco sa niekto zrazu ocitil na danom mieste a pod.. ved to je uz take nudne a predvidatelne a obohrane ze koniec.. ()

jos_sep

Nejen, že je to trapný a nudný, ale taky dost nechutný, když se tam starouši olizujou. Jediný moment, který byl trochu zábavný a který tahá tohle veledílo z odpadu je slayer+kokain. ()