Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

Bube1

Ani nevim, proč jsem se na to koukal, když mi bylo už předem jasné, že to bude kravina. No a co se nestalo? Bylo to ještě horší, než jsem předpokládal. Celá zápletka úplně mimo, vtipnost to rozhodně nepobralo a vlastně jediné, co za něco stálo, byla figura Cameron Diaz, která je prostě pořád kočka. Jednu hvězdu dávám právě za ní. ()

coco.brice odpad!

notně vyšeptaná Cameron Diaz, která vypadá, že menopauza na ní utočí z každého rohu...Jason Segel jehož existence má díky jeho popularitě přes Matku, jenž poznal má filmu dodat lesk..nesmyslné žvatlání...erotické dusno jak na turnaji bezdomovců v judu, který se koná v uzavřené tělocvičně....opět se ptám..proč?:-) ()

jadran90

Sex tápe. Měla by to být zábava, ale film takový není. Zápletka byla jasná z trailerů, tak když se začala naplňovat, čekal jsem růst kvality. Opak je pravdou. Druhá půlka je trapná jak pro postavy, tak pro diváka. Nulová kreativita. Co se stalo s klasickými romantickými komediemi? Teď musí být všude sex, Apple a taky Jason Segel hrající stále stejnou postavu. Vedlejší postavy nestojí za řeč. Dělat z Cameron i po čtyřicítce sexy roztleskávačku je už trochu perverzní, ne? ()

Shitonit

Lehce podprůměr, téměř to patří do škatulky s nápisem mohlobytobýtlepší a lehce to líže něco ve smyslu docela dobrý, přežil jsem. ()

Ex_Machina

„Mám skvelý nápad miláčik„ Touto vetou sa to zväčša začína, ale často sa to končí slovami „mama? toto na internete si ty s ocinom?“. Ale čo je na tom zlé si v manželstve po 2 deťoch vziať deň voľna, kamasútru, ísť stranu po strane a zaznamenať si každý pohyb tiel na kameru s citom pre detail ? Podľa mňa skvelý nápad, no len do tej chvíle, pokiaľ sa to nedostane na internet a to akí sme flexibilní neuvidia všetci naši známi, susedia, kolegovia a pravdepodobne aj rodičia. Vtedy by som aj ja započal zbesilú nočnú jazdu za obnovenie našej nepoškvrnenosti a zachovanie statusu toho distingvovaného, silne veriaceho páru manželov odvedľa. To, že to nebude už taká nespútaná zábava ako minulonočná amatérska filmárčina, ale pôjde tu o život mi je jasné.... A inak, ako píšem recenziu na tento film, tak si neviem spomenúť, kam som uložil pred rokmi to naše súkromné videjko s bývalou ... Hups. ()

Scandium

95 minut dlouhá a hlavně nepovedená reklama na Apple. Nevím co tím tvůrci chtěli divákům říci krom vidiny zisku z jejich kapes. Naprostá ztráta času. 10% ()

vitac.

"Komedie/Drama" - noo... jasně, typický drama:) Naneštěstí ani jako komedie Sex Tape příliš nefunguje. Ať se snažím jak se snažím, víc než filosofování dcerky o koloběhu života, pár epizodek se psem u šéfa (mimochodem, u mě tradičně bodující Rob Lowe - jen tak dál) a sestřih z onoho videa v hlavní roli, mi v hlavě neutkvělo. (Ano, může to být něčím jiným, ale snažím se o objektivitu:)) Zkrátka, film za jednu a půl hvězdičky. Doprovod ovšem za pět a tři čtvrtě (hádej - za co máš čtvrt hvězdy dolů?;)), takže parádní večer! A tak to dáme celkem za dvě. Kino Blansko. ()

JK77

A ja som sa bavil. Co ine clovek od komedie caka? Len mi nejde do hlavy preco prave tato dvojica. Nejak mi vekovo nepasuju k sebe. Hlasky: Ariel, Hakuma matata. 3 hodiny ma Lincoln! ()

64B

Nenápadná komedie.. která bohužel nenápadná zůstává. Trailer v kině byl poutající, ale to se bohužel už nepřeneslo do filmu. Jasně, občasné scénky byly úsměvné, některé i více než úsměvné, ale větší část z nich mě nudila, takže jsem si i říkal, kdy už to asi skončí. Je to škoda, protože jako komediální potenciál tenhle film určitě má. Možná by stačilo ubrat na dětech (-2) a příběh ještě nějak jinak sesumírovat. Třeba by to pak klaplo lépe. ()

ratpile

Přišlo mi, že to musel natočit patnáctiletý panic nebo sedmdesátiletá čestná předsedkyně vodáckého sboru Chotouchov. Chápu, že tu měl sex být podaný hlavně vtipně a nezávadně. Proboha, tohle už ale bylo za hranou parodie. Máršl osahává kozy Cameron Diaz a tváři se u toho jako když zrovna vybírá zbytky jídla z odpadu; a má to být jakože prdel. A takhle to je s většinou scén. Strašně necivilní "komedie", působící spíš jako dlouhý sled zkratkovitých reklam. Postavy pak jako maximálně neživotné šablonovité figurky, už tak typické pro komedie s Diaz a spol. ()

FriendWithin odpad!

Čekal jsem blbost, ale až takovou? Humor absolutně žádný a celý ten nápad s cloudem je kravina. Kdo by sakra rozdával iPady? Dát pošťákovi iPad? Seriously ?!?! OK, tož rozflákáme pár serverů a hotové. Jediná světlá chvilka byla mini role Jacka Blacka, ale ta to rozhodně nezachrání. Americká hovadina... ()

Sparky

Film jsem spouštěl s minimálním očekáváním jako fanoušel Jasona Segela i Cameron Diaz, ti 2 to pro mě táhnou. Trochu tak leští to hovínko, jakým by bez nich tenhle film byl ()

vieriX

Tahle dvojice už to zpolu zkoušeli v Zkažené účitelce a tam to mezi nima fungovalo i tady je vidět, že to šlape a mohlo by to fungovat. Jen co tomu podráží nohy je ten scénař ten je i neni prostě asi tak upadá manželství oživíme ho že se při sexu natočíme a pak prostě zapomeneme smazat a problem je na světě. A jak ho vyřešit neni přece nic lechčího než všechny komu se omylem poslalo navštívít a snažit se to od nich dostat a jen tak nahodou se dozvi, že to jde stáhnou na dálku no logika prostě :). Ale abych jen nehanil sranda tu byla a nebylo jí zase tak málo a zadek Cameron Diaz to na tu třetí hvězdu dotáhne. ()

carodejb

Nápad i pointa skvelé. Avšak prevedenie je neskutočne... "lazy". Pár fórov sa nájde, ale celé to je nejaké kŕčovité a odfláknuté. Nuda. ()

MrMir

Neskutečně ukecaný, nudný a předvídatelný film. Jedna hvězda za prvních 15 minut, které slibovaly minimálně o level lepší zábavu. ()

Vykuk

No já obecně nemám rád tyto americké rádoby komedie, ale tak 2x -3x jsem se i zasmál (scéna se psem a běhacím pásem:) a oba herce mám rád, takže jo, sice jsem odbíhal a konec mi musela dopovědět žena, ale dálo se to:) ()

henrycruel

Ze začátku mi to přišlo docela dobré, ale film postupně začal ztrácet šťávu a já už jsem čekal jenom na konec... A když konečně přišel, s chutí jsem tu hovadinu vypnul! ()