Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

RAFT

Prvních pár minut se ,ještě tak tak dalo,ale zbytek filmu stálo za nic.Do kina se film rozhodně nehodí.Tenhle paskvil se vůbec nehodí ani na kino.asi sračka roku 2014. ()

Indy21

Koukám jako puk. Šel jsem do kina na jinej film a najednou tam pustili tohle. Velmi mile jsem prekvapen. Super film. ()

liberita

Pred videním Let´s Be Cops som o filme nemala žiadne informácie, tým pádom ani očákavania. Výborne som sa ale na ňom pobavila, podľa môjho názoru je kvalitatívne o niekoľko tried vyššie než žánrovo podobný 22 Jump street, dokonca sa do určitej miery, hlavne v otázke hrdinstva a odvahy bežných ľudí podobá na Kick-Assa. Johnson a Wayans si ako parťáci dobre sadli, Riggle im tiež dobre sekundoval. Potešila ma prítomnosť Jamesa D´Arcyho ktorého som pôvodne pod množstvom tetovaní ani nespoznala. Let´s Be Cops možno na prvý pohľad atraktívne nevyzerá, ale ak máte radi komédie z policajného prostredia, určite dajte filmu šancu. Nesklame vás. ()

fincik

Je tu hodně klišé a trochu nelogičnosti, ale já se celou stopáž filmu skvěle bavil, a bavil jsem se opravdu hodně. A to přesně od komedie očekávám, tak proč bych nedal pět hvězd. Asi nejlepší letošní komedie co jsem zatím viděl. ()

vieriX

Tak největší forky se tu vystříli tak během prvních 30 minut zbytek filmu už jen lehce dojede přidá ještě par vtipných momentu, ale prvních 30 minut už kvalitou nedorovná. Potenciál tu byl podle mě o něco větší, ale i tak to dopadlo celkem slušně člověk se zasměje a nějakých těch 95 minut je naprosto dostatečných. Herecké výkony nebudu hodnotit to by nebylo adekvatni. ()

Vykuk

Trailer vypadal našlapaně, ale tak nějak jsem čekal.. a bohužel se splnilo.. že to bude vše, co ve filmu uvidím. Je to na mě až moc ulítlé a nesmyslné. Komedie (alespoň u mě) musí stavět na něčem víc než vymýšlení nereálných situací. Není to úplně na odpis, jsou tam chvíle, kdy by si člověk řekl, že by se mohl zasmát, ale tak nějak sám vnímá, že to je až moc cílené. ()

subic

Zavítal jsem do kina a... kdyby to bylo seriál na 20 minut a na 6 dílů a dávali ho někdy o půl 10 večer, tak dobrý, ale takhle se to moc nedá. Dokonce to ani není moc vtipné. A co tam dělal Andy Garcia, to už jsem vůbec nepochopil. ()

Kimkong

Silnější dvě hvězdy. Trochu podobné sérii Jump Street. Jen s tím rozdílem, že zde byly méně úsměvné scény ale zase i méně těch špatných, čili film si držel po celou dobu slušnou úroveň. První film s Elenou z VD. ()

J.Cobra

Musím se přiznat, že jsem se náramně bavil. Po celodenním shonu jsem sebou plácnul před televizi a chystal se umřít u nějaké průměrné komedie. Začalo to menšími úšklebky a úsměvky, ale než jsem se nadál, plácal jsem sebou na gauči jako ryba na suchu a cítil se jako ryba ve vodě. Tohle je teď má krevní skupina. Film bez trapného záchodového humoru, za to s pořádnou dávkou... čistého metamfetaminu. Každý, kdo se někdy cítil v kůži dvou hlavních hrdinů, by chtěl zažít to co oni. Ze začátku pouze respekt a zábavu, nakonec ale pořádné dobrodružství, které naštěstí nebylo přitažené za vlasy... teda jako ne víc než bylo nutné. Konečný happyend, nastolená spravedlnost, vývoj postav, vztahů atd. byl už jen nezbytnou důležitostí. ()

Ivoman

Na podívání dobrý, ale něco tomu chybí. Vzhledem k stopáži to chtělo buď 15 minut vystříhat nebo od provalení jejich pravé identity z toho udělat akční jízdu. To ale nedovoloval rozpočet, tak tu máme velký mišmaš hlášek, srandovních scén a wc scén. Scénáristé ani neproměnili zdrogování jednoho z hlavních hrdinů. 50%. ()

helrohir

Skôr priemerná komédia, ktorá vzhľadom k námetu mala možno aj vyšší potenciál. Ako u iných podobných kúskov, aj tu je pár vtipov zábavných, kým iné spadajú do kolónky "trápne". Menším pozitívom je obsadenie neokukaných tvárí, hoci Wayans Jr. akoby otcovi z oka vypadol. 50%. ()

MartinTerran

Velice přejemná komedie na odreagování po náročném dni. Příběh je zpočátku zajímavý, ale po chvíli sklouzne do klasických klišé, což moc nevadí, protože komedie má hlavně bavit a to zvládá obstojně. Herecké výkony dobré a konec je trochu ujetý, ale vtipný. Takže shrnuto film ničím moc neoslní, ale na chvilkové pobavení je vhodný. Hodnocení: 62/100. ()

DonBraso

Sakra tak dám čtyři no a cóó.Prostě mě tohle bavilo,konec už sundal nohu z plynu a byla z toho závěrečná nucená story,ale jinak paráda.Když to tak vemu,tak mě přišel Wayans Jr jako Martin Lawrence ve filmu Modrý blesk,který byl kupodivu o tom samém,stát se falešným policajtem a vyšetřovat( ten záběr se zbraněmi jak ve filmu Mizerové taky poznal každý doufám,sakra zas ten Lawrence :D). Každý píše,kolikrát to člověk viděl,ale mě by zajímalo,který filmy tedy viděl,že se dva loseři převlíknout za policajty?No zas tak toho moc není,ale filmů a seriálů o policajtech je nejvíce a člověk na to kouká pořád stejně.Pro mě tohle byla oddechová věc,která mě bavila,všechno bylo nastoleno už od začátku,sem tam pěkný ženský,pár super gagů a slušný hudební doprovod(už jedu Backstreet Boys).Chlapík ze sámošky a jeho běďary na zadku bylo zbytečné fópá,to bych nejal ve střižně příště a radši tam dal jednu delší scénku ze závěrečných titulek,tedy hlavně tu poslední. ()