Byla by to dokonalá akční krimikomedie o dvou policajtech a velkých parťácích, až na jednu maličkost: naši hlavní hrdinové vůbec nejsou poldové. Do služeb zákona se totiž kamarádi Justin a Ryan dostali tak trochu nelegálně a to jen díky tomu, že se oblékli do policejních kostýmů a vyrazili na jednu párty. Jenže už cestou na mejdan rychle zjistili, že jim policejní uniforma nabízí i jiné zajímavé možnosti. Třeba trochu pobuzerovat pár lidí na ulici, zabavit mladejm jointa, dostat zadara panáka nebo mnohem úspěšněji balit holky. A tak se vedle svého civilního života, v němž Justin vyvíjí novou počítačovou hru o policajtech a Ryan se hlavně poflakuje, začnou skvěle bavit životem falešných poldů. A jsou v tom čím dál tím víc lepší. Stačí přeci na eBay koupit vyřazené policejní auto a pár dalších pomůcek, jako je například vysílačka, díky které se dostanou včas k lidem, kteří potřebují policejní pomoc. Ale jakmile se tito zbrusu noví „hrdinové" zamotají do sítě skutečných policajtů, mafiánů a zkorumpovaných detektivů, musí dát v sázku nejen své falešné odznaky. A tak začíná hodně zajímavá a pro diváky vtipná hra na kočku a myš, která může našim „policajtům" přerůst přes hlavu... pokud jim ta hlava zůstane na jejich krku. (Cinemart)

Automaniak

Nevím jestli by se mi to natolik líbilo kdybych neznal tyto dva herce ze seriálu NEW GIRL, určitě běžte do kina, čeká Vás hodně srandy. ()

Dm1tr1j

Viac ako 3 hviezdy proste nie. Je to úsmevné ale ťažko zábavné, skôr otravné a tie reakcie toho čierneho "chlapca" z toho robia doslova nudnú záležitosť. ()

Whitebeard

Sedlo mi to. Bláznivá nedospělá komedie plná kravin. Ale všechno dohromady mi to nějak funguje. Jake Johnson vyloženě dobrej, Damon Wayans slabší, někdy mi přišlo, že ten jeho ksicht má podobně jako Kristen Stewart na všechny scény. A skvěle to doplňovala Nina Dobrev, na kterou byla radost koukat. Film určitě ne pro všechny, nefackovat pokud se nebude líbit, ale šanci mu dejte. ()

Torgal

Nekomplikovaná komédia, ktorá balansovala na hrane znesiteľnosti a trápnosti, ale nakoniec som sa bavil celkom dobre. Je fajn vidieť, že slušnú zábavu dokážu priniesť aj neznáme mená a neopozerané tváre. V podstate taký 21 Jump Street pre chudobných. 6-/10 ()

Vabr

Asi taková typická průměrná/podprůměrná komedie. Do poloviny to vše vcelku funguje - sympatické vtipné postavy, hlášky, děj - ale potom se to pomalu už jenom se*e. Je to asi proto, že zkrátka to blbnutí s policejním oprávněním si tvůrci vypoužili na začátek a potom to už bohužel zabředlo do takové extrémně nucené „komedie" s trapnými postavami a dějem, který nemá čím oslnit, natož pobavit. Trapných nucených scén v druhé půli bych nenapočítal ani na prstech obou ruk. Zklamání, zklamání nato, že procenta hlásají opak. Vyhodnocení: Opravdu radši zkoukněte Šéfku, Uličku hanby nebo Mezi námi děvčaty když už se chcete fakt zasmát ()

D.Sleeper

Je to na ** až ***, podle toho v jakém rozpoložení nakráčíte do kina ;-) Ti, kteří si obvykle navyšují radost chemickou cestou, jistě pod **** nepůjdou :-/ :-) Nicméně, bude-li se tenhle dezert někdy podávat jako lehce upravená osmidílná televizní minisérie, jsem ochoten * přihodit i bez chemické motivace... ()

bakeero

Sice slabší 3*, ale dám je. Ústřední dvojice má chemii a i když filmu ke konci trochu dochází dech a má taky řadu dalších nedostatků, mě to celkem bavilo. Jako nenáročná jednohubka Falešní poldové bez obtíží obstojí. Více na Filmfanatic.cz. ()

Sign

Musím přiznat že Jake Johnson ať už ze začátku jakkoli nesympatický mne nakonec svojí šílenou posedlostí skutečně docela bavil a Damon se docela snažil šlo to vidět, hodně nelogičností a nebýt těch několika opravdu hrozných klišé byla by to velmi dobrá komedie, takhle je to jen obyčejný průměr :-) ()

bearmeedek

Že by mi pod vlivem zpráv ze světa docházel humor? Já se této rádoby-komedii nesmál. Napětí tam také nebylo. Tentokrát zřejmě distributor znal kvality filmu a nedal na DVD vůbec český dabing. Byly by to totiž vyhozený prachy. ()

Psycho.R

Z tohoto tématu se dalo vyždímat proklatě hodně, místo toho tu jsou velmi klišoidní fórky, kterým bych se zasmál tak v období největší puberty. Škoda, škoda. ()

E lan

Komedie podřaného rázu, velmi jednoduchá, téměř bez příběhu a s dost průměrnými hereckými výkony. Ve svém výsledku ale překvapivě zábavná od začátku do konce a nijak (až na pár scén) nechutná. Překvapení potvrzující kladné recenze... ()

Axi

Až mě samotnou překvapilo, jak jsem se u filmu bavila! Nemusím tyto typy filmů a běžně je beru jako béčkové, ne-li céčkové…Ovšem Falešní poldové mě opravdu zaujali, některé scénky jsou fakticky super a nemohla jsem se přestat smát, což se běžně nestává. Vtípky byly trefné, některé trapnější, ale doporučuji shlédnout, pokud si chcete odpočinout a na nic nemyslet. Damon Wayans hrál bezvadně, jeho mimika je úchvatná :-) ()