Nová show Leoše Mareše, která se musí jednoduše vidět! Těšit se můžete na zajímavá témata a neméně zajímavé hosty. (oficiální text distributora)

Casablanca

První díl nebyl tak zlý, jak jsem se bála! I stopáž příjemná... Otázkou zůstává, jak dlouho budou schopni zachovat kvalitu a nepřesytit diváka... Co mě pobavilo nejvíc? Ředitelství silnic, dál nic... Dodatek: díl věnovaný astronomii se vydařil a zasloužil by hvězdiček víc:-) Dodatek 2: Jakub Kohák mě baví! ()

jefff

Po delší době opravdu vtipný pořad na který se dá dívat. Samozřejmě někomu humor Mareš/Hezucký nesedí, ale to neznamená, že on je inteligent a my hlupáci a primitivové. Zaplať pánbůh za něco vtipného v telce. ()

Rousse

Pro mě osobně velmi příjemné překvapení, kdy jsem se při sledování TV pořadu nenudila, nedělala se mi husí kůže nad jeho trapností a neměla jsem chuť rvát si vlasy a ptát se "Proč??!!!". Je jasné, že pro diváky, kteří hledají zábavu u talentových soutěží všemožných druhů, "zábavných" pořadů komerčních TV a momentálně ty, kteří oplakávají rušení pořadu Nikdo není dokonalý, tohle asi nebude to pravé ořechové...ale třeba se mýlím a pořad se udrží déle než pár měsíců. Za mě osobně doufám, že jo. ()

Lukoboss

Zatím (po 2 dílech) hodnotím celkem vysoce, protože je to u nás něco úplně novýho a hlavně je to určitej druh humoru, kterej mám hodně rád - slovíčkaření, hraní si s jazykem, se slovama, atd. Samozřejmě dvojka Mareš-Hezucký je už dlouhý roky sehraná, takže by to mělo fungovat dobře. Problém s tím pak budou mít lidi, kteří tuhle dvojici nemusí, anebo ti, kteří tyhle vtípkny nepoberou, protože je prostě baví něco jinýho. Já jsem zatím spokojenej, bavil jsem se. ()

korndaddy

Líbí se mi když tady někdo píše o inteligenci a napíše intelikentní..Nebo to je naschvál SLOTHe? Každopádně zábavná show, ale né každej díl se povede. Kohák tomu každopádně vládne. ()

Paity odpad!

To, že koupí licenci a chovají se jako, že ví o čem mluví ještě neznamená, že jde o kvalitní pořad. Mareš je navíc stále více reklama na trapnost. Nepochopil, že se má odejít na vrcholu. ()

Gogo333

V porovnání s originálem strašná nuda. Samotný Leoš docela ujde, jen to jeho oblečení a brýle jsou na pěst. Hosté se taky nijak extra neukazují, Patrik trochu vyniká a pár dalších taky, ale žádná sláva to není. 45% ()

ac3r

LM a PH nejlepší moderátoři na českých radiových frekvencích a přesně tento jejich humor přenesen na TV obrazovku. Kdo je ráno poslouchá musí hodnotit vysoko, kdo má radši puštěný trapáky na haló tady impulzovi, tak asi flákne odpad. Já jsem z těch co je poslouchá pravidelně a rád a u tohohle pořadu jsem se skvěle bavil stejně jako když jedu ráno autem. Uvidíme další díly, zatím pěkný čtyři. ()

EllienPM

Ten trapný moment, kdy nejslabším článkem pořadu je sám jeho moderátor, který má navíc jednu gigantickou vadu - neumí si udělat srandu sám ze sebe. ()

Stanley619

Poměrně vtipná podívaná, akorát Mareš je zase oblíklej jak intergalaktickej šašek a pan doktor Cyril měl ty největší koláče, co jsem kdy viděl :D 50% ()

Novom

Kvůli panu Šmoldasovi hodnotím za 4*, bylo to s ním fakt zábavné. Hlavně dobře vybrané i ty jejich přihlašovací tóny. Jen kdyby tam nebyl ten fotbalovej maniak. Ten člověk mě tam vážně s.al. ()

Dejvi21

Asi jsem měl štěstí na dobré díly, protože kdykoliv jsem to pustil, tak jsem se bavil. Neřezal jsem se smíchy, nerval jsem si vlasy hrůzou, prostě jsem se příjemně bavil, což je u současné české tvorby třeba obzvláště ocenit. ()

Kucndo

Na Anglii to fakt nemá, ale i tohleto není vůbec špatný... trapné to není, vtipné to i místy je. Jenom by to chtělo víc střídat hosty, jinak to prostě nebude ono... ()

janculeeh

Naprosto mi vyhovuje styl humoru, kterým nás hosté baví, proto nemam problém dát pořadu *****. A pro všechny, kteří pořad srovnávají s originálem - srovnávejte ho raději s českou nabídkou zábavních pořadů, která potřebovala trošku rozpohybovat. ()

Silencia90

Mrzí mě, že to lidé odsuzují, aniž by to viděli, a to jen proto, že je to "natočeno v Česku". Já se na tom v poslední době bavím lépe než na oblíbené Partičce. A navíc se i občas něco zajímavého dozvím. Často především to, jak dokáží být lidé důvtipní, pohotoví a vtipní. Kohák mi nevadí, ale jeho humor pro mě není to pravé ořechové. Zato Banášová, Šmoldas a Hezucký by měli být snad v každém díle. A Knor s Kohákem to vždy výborně doplňují. ()