Nová show Leoše Mareše, která se musí jednoduše vidět! Těšit se můžete na zajímavá témata a neméně zajímavé hosty. (oficiální text distributora)

Bubakoff odpad!

jojo...když dva dělají totéž...není to vždycky totéž...z tohodle by měl radost snad jen Vovka Železný při pohledu na koláče sledovanosti na košili pana profesora ()

mine.slayer odpad!

Naprostá nesmyslnost postrádající jakýkoliv vtip, smích se z diváků snaží vymačknout alespoň komparz zaplacený za to aby se smál. Kam spěje současná televizní zábava? Donutíme Vás se smát? Zlatý komouši s Možná přijde i kouzelník a Televarieté. ()

ZekiZeki

Celé to připomíná Velké hlavy Jana Rosáka. Zatím palec nahoru za trefný výběr vtipných hostů. Jen ten Hezucký zatím působí spíše dojmem, že je tam protekčně. No snad tu nálepku nějak setřese a začne taky používat jiné fórky, než ty profláknuté z Evropy 2. ()

micud

Asi to není humor pro každého, ale já jsem se bavila u všech dílů, nasmála jsem se jako už dlouho u žádného rádobyzábavného pořadu, proto hodnotím vysoko. Rychlý konec pořadu mě mrzí. ()

Rychleji

:D. Je třeba si uvědomit, že nikdo nikdy nedokáže dost dobře napodobit originál. Pokud se tady teda někdo chce dělat za chytrého v rámci toho, že někdy viděl původní verzi .. O muj bože. Já beru toto hodnocení ke vztahu k ostatním českým pořadům a nutno říci, že mezi ostatními rádoby vtipnými pořady tento celkem vyniká. Zvláště jsem si pak oblíbil hosty: Miloš Knor,Jakub Kohák, Bohumil Klepl (v tomto pořadí). ()

Loooba

Naprostej průměr. Za půl hodiny vyžvejknutý, občas vtipný, občas zas tolik ne, bláboly a jedeme dál ... ()

Evziiik

Chápu, že některým lidem může tento pořad připadat stupidní. Já ho ale miluju. Na Leošovsko-patrikovském humoru ujíždím už několik let, jsem pravidelným posluchačem Ranní show, takže za tenhle pořad s mými hvězdami včele jsem ráda. Samozřejmě někdy už vymýšlí kraviny, ale o čem taky hodinu mluvit, aby to lidi bavilo. Navíc v QI jsou celkem zajímavá témata a některé pravdy dokážou opravdu překvapit. Já jsem tedy s pořadem maximálně spokojená. ()