Nová show Leoše Mareše, která se musí jednoduše vidět! Těšit se můžete na zajímavá témata a neméně zajímavé hosty. (oficiální text distributora)

tonton78

celkem dobrý...pár lidí sem vkydlilo svoje OBJEKTIVNÍ hvězdičky ještě před odvysíláním pořadu(schválně jsem si počkal) a čerte div se, většinou to nebylo právě příznivé hodnocení. takže já, ještě deset minut před koncem, dávám s klidným svědomím pět a určitě se podívám na další díl(pak možná změním hodnocení na reálné lepší tři..). a ostatní se zatím jděte vykakat ()

PrincessB

České verze pořadu jsem se bála, ale nakonec jsem byla příjemně připravena. Duo Mareš a Hezucký funguje perfektně a když se povede i výběr hostů (rozhodně nejlepší vždy Knor a Šmoldas) je o zábavu postaráno. Na britskou verzi to sice nemá, ale opravdu mě mrzí že byl pořad zrušen (a nechápu proč). ()

PamelaJJK

Asi takhle: Hosté prvního dílu byli skvělí, hlavně pan Miloš Knor a pan doktor Cyril Höschl. Jejich reakce byly vtipné a zábavné. Tím končí klady tohoto pořadu. Nejslabším článkem této české verze britského formátu je, jak jsem očekával, Leoš Mareš!!! Vtipný nebyl vůbec. Působil trapně a jeho outfit byl nemožný, tak jako obvykle... Samostatnou kapitolou je bodování. To je průser. V podstatě je to o nějakých subjektivních sympatiích a antipatiích pana Mareše. Takže sečteno a podtrženo: V podstatě velice slabá a podprůměrná TV zábava, které po prvním dílu dávám dvě hvězdy jen díky hostům. Nebýt jich, tak by to byl odpad! ()

jfaba

Reaguji až po druhém dílu. Nechci tvrdit, že je to trapné, někdy jsem se i díky Banášové zasmál (v 1.části byl dobrý Knor), ale klidně si nechám těch pár desítek dalších dílů ujít. U druhé části jsem nevydržel do konce (trapné, podbízivé dvojsmyslné vtipy, kterým se směje jenom Mareš). Raději jdu spát, protože kdybych se na to díval do konce, asi bych díky ustavičnému smíchu neusnul. A to je taky hloupý vtip hodící se do tohoto pořadu. ()

Sakulnikov

Opravdu záleží na hostech. Dokonce i Mareš mi nevadí a je vtipný. První díl byl dobrý, ale zatím nejlepší díl byl astronomie. ()

Citera_Mor

Kdyz jsem si poustela prvni dil, prevladaly u me obavy, jak se s tim "popereme". Priznam se, ze jsem ocekavala spise neuspech a nezdarenou napodobu originalu. O to vic mile jsem byla prekvapena, kdyz jsem se doslova rozbrecela smichy. Pojali jsme QI trochu jinak, nez v jeho rodne Britanii, doplnili ho o svuj humor a vzniklo z toho dilo celkem kvalitni. Ac Leos neni Stephen, nedrazdi me na miste moderatora, obcas se mu povede pohotove zareagovat (viz. dil Astronomie a narazka na Kobzanovou), proste to zvlada. A kdyz se k tomu prida Hezucky, eskaluje to obcas tak rychle, ze clovek nestiha. Ostatni hoste jsou pak prijemnym korenim. Doufam, ze i nasledujici dily si udrzi stejnou kvalitu. S klidnym srdcem udeluji ctyri hvezdy. ()

Neklan006 odpad!

Hahaha, hehehe, hihihihi, hohoho, huhuhu. Tak vtipný pořad jste ještě neviděli, Mareš má takové hranaté brýle, no je to k popukání ()

Sattiens

Originálku jsem tedy neviděl, takže nemůžu srovnávat ale tohle se mi vážně líbí! Jeden z mála pořadů na který se dá dívat, dozvíte se pár zajímavých věcí (myslím skutečně zajímavého, né jako ve VIP zprávách na Primě) a ještě se u něj skvěle pobavíte. ()

Kokutek

Leošův velkej sen o vlastní telešou se sice splnil, ale nic moc. Občas fórek, ale většinou nula nula nic. Ale furt lepší než Bubílková nebo Ripák Čech. Proto ty dvě hvězdy. ()

gorerated odpad!

Úplné totální dno suchýho hajzlu někde v zahrádkářské kolonii. To měl být jako zábavný pořad? Ne tedy že by mě cokoliv České produkci kdy překvapilo, vrchol nevkusu a trapnosti jsme už zažili 1000x a tohle je jen další do pořadí. A nevím proč si někdo myslí že to vyčpělá fetka diskoték (To já ne, někdo mi hodil něco do pití) a trubka z rádia zachrání. Už z upoutávek bylo nadmíru jasné že sliz "trapnosti" poteče z LCD jako menzes! Táhle, dlouze a několik dní! ()

Tomik00

První díl alespoň za něco stál, druhý už stojí za nic. Nemůžu si pomoct, ale ten Leoš Mareš se tak blbě směje, že se na to už nemůžu koukat. Je to solidní zábava pro seniory, pro mladé ne! ()

MorraEddie

Nemůžu si pomoc,ale mě Leoš a Patrik neskutečně baví a je jedno jestli to je rádiové vysíláni Evropy 2 nebo jejich nový pořad QI. Je potřeba to taky brát trošku s nadhledem,protože o tom právě tato Talk-show je. ()

Hamar

Možná jsem primitiv a houby intelektuál, ale u některých dílů jsem řval smíchy, jak už dlouho ne. Hlavně "šílenec" Jakub Kohák, mě několikrát spolehlivě odrovnal. Kohák Na Bendové ústa "To je, ale chlebárna" Mareš "Ty jó, todlencto říkal naposledy můj táta" Kohák "Ale Leoši, já jsem tvůj táta!" A pak tam 5 minut rozebírá, kolik ho stály plastické operace a jak jsou na Mareše s maminkou hrdí. To je fakt výplod nádherně chorého mozku ()

unclejack

Po QI som zistil dve veci - že Leoš je dobrý moderátor a treba mu odpustiť naťahovačky zo Superstar a vice versa, že s Patrikom Hezuckým a jeho heftami sa chcem stýkať čo najmenej. Ale pôvabnejšie spracovanie by tiež nezaškodilo, no nie? ()

victim42 odpad!

Nečekal jsem ani zdaleka, že by se česká verze vyrovnala britskému originálu. To bych ani nikdy nepřipustil, protože originál s duem Fry - Davies přímo zbožňuji. Zpráva o remaku s Marešem a Hezuckým ve mě rozblikala oranžová varovná světýlka, která zčervenala, když jsem jsem je všechny chvíli poslouchal a došlo mi, že důstojnost dostala košem a bude se jenom šaškovat. Po prvních minutách trapností, zdržovaček a stupidně položených otázek jsem se vzdal všech nadějí. Korunu tomu nasadil pan psychiatr, který získal body tím, že prostě prohlásil, že správnou odpověď řekl, když ho nikdo neposlouchal. Ten mi dluží nová varovná světýlka, která shořela v nevídaném odstínu šarlatové. ()

Infantility

Po dvou dílech: Neskutečně jsem se bavila. Mareš předvedl, že opravdu umí (i když byl trochu nervózní), měl i dost dobré hosty. Uvidím, jaké budou další díly, ale těším se. Po dlouhé době zábavný pořad, který není trapný. ()