Nová show Leoše Mareše, která se musí jednoduše vidět! Těšit se můžete na zajímavá témata a neméně zajímavé hosty. (oficiální text distributora)

JirkaLexa

Dnes poprvé jsem našel čas na tento nový pořad nebo spíše talk-show. Byl jsem opravdu potěšen a neskutečně pobaven. Místy jsem dostával až záchvaty smíchu z některých poznatků a komentářů hostů a také samotného moderátora Leoše Mareše, který opět potvrdil své kvality a dokázal, proč zrovna on je nejznámější a nejlépe placeným moderátorem u nás... 80% ()

animario

Po masírovací tv kampani na další "zábavnou" šou s tváří Leoše Mareše se mi trochu sevřely půlky, nakonec to ale není tak zlý,ba naopak. Trvanlivost tohohle pořadu bude mít asi omezenou lhůtu, na nějakou dobu si to ale určitě vystačí. Největší klad je, aspoň prozatím, výběr hostujících "soutěžících" , jak píše Šestý slunce: "Když tam bude Hezucký, Knor, Banášová, Šmoldas a jim podobní (doplním inteligentní hloupou blondýnu Ivu Pazderkovou) celkem s chutí se na to sem tam taky rád podívám. Nakonec i ten Mareš je celkem snesitelnej, uvádí to civilně a občas vypustí i nějakej džouk tím správným otvorem (dramaturgové na něm asi zapracovali). Celkově to působí nenuceným a minimalistickým dojmem, kdy není za každým pokusem o vtip cítit blikající aplaus a podplacený smíšci v publiku. Angličtí patolízalové by si mohli občas osladit svůj teplej "čajík o páté", možná by pak nebyli tak zahořklí.. ()

Olík

Tak, tady bych prosil vysvětlení!?!?! Tuzemské televize pořád hledají.....houká na nás Bubo Bubo, reinkarnují se dvacet let mrtvé formáty, pořád někdo tančí, pořád někdo zpívá, pomalu žonglující slon jezdí na zebře, ale když zatuchlou místností zavane náznak čerstvého vzduchu, tak okamžitě zavřít okno, protože divák made in český gauč má radši osudem zkoušené nekonečné doktory. Nerozumím, nechápu, není mi jasno......ano, bývalý "pán kožichů" vtom lehce plaval, ale když se sešla opravdu vypečená partička (krom stálého hosta Hezuckého bych jmenoval např. Knora, Rupperta, Banášovou, Šmoldase a samozřejmě "kanonýra" Jakuba Koháka), tak šlo v dané době o suverénně nejlepší domácí televizní pořad. ps: kde se podepisuje petice za návrat QI na televizní obrazovky. ()

PenaPP

Právě jsem viděl díl s Patrikem Hezuckým, Jakubem Kohákem, Alicí Bendovou a Bobem Kleplem a musím říct, že jsem se skvěle bavil. Na druhou stranu si myslím, že celý pořad stojí spíše na Patrikovi než na Leošovi, protože zatímco Leoš je jako moderátor nudný, Patrikův humor je prostě jedinečný ;) ()

figliar

Zaujímavá šou plná zábavných a nových informácií, ktorej kvalita však kolísala podľa pozvaných hosťov. Jakub Kohák, Adela Banášová a Patrik Hezucký tu nemali konkurenciu a keď sa stretli pri jednom stole, o zábavu bolo postarané. ()

Oonika

Uvidíme, co přinese další díl, jestli půjdu s hodnocením výš, nebo níž. Leoš Mareš je tradičně trapný, celý systém této šou mi moc nedává smysl, nebo jestli to bylo špatně vysvětlené, nevím. První díl zachraňoval Miloš Knor a Patrikem Hezuckým. Jejich vtípky byly povedené. Ale jinak dost smutný pokus... ()

haWranka

V každém dílu pár povedených hlášek a vtípků, někdy jich je víc, někdy míň. Není to žádný zázrak, ale rozhodně se na poli televizní zábavy jedná o lepší kousek. Bojím se klesavé tendence. A musím říct, že mě moc mrzí, že moje angličtina není natolik dobrá, abych si vychutnala originál. ()

Miky10

Hvězdička za Koháka, kterej mě jako jedinej dokáže i pobavit. Jinak ale trapárna střídá eště větší trapárnu, šílenost. ()

Trendis

Je škoda že náš retardovaný stát, není schopen odhodit své subjektivní a předpojaté názory vůči moderátorovi a ocenit konečně zajímavou, zábavnou vědomostní soutěž. Díky našim retardovaným spoluobčanům zrušili skvělý pořad, a zachránili infantilní ordinaci a podobné sračky... ()

cheonsacz

Nechápu lidi co to hodnotí ještě před koncem odvysílání prvního dílu. Mě se to líbilo. Vtipné a hlavně to nebylo zbytečně dlouhé. Na originál to samozřejmě mít nebude, ale musíme brát ohled na to, že se to nesnaží překonat původní verzi, ale naopak se to snaží postavit na vlastní nohy coby česká verze. ()

Miro_CZ

Hodně záleží na tom, jací hosté jsou v daném díle. Pokud tam je Hezucký, Banášová, Knor, Kohák, Ruppert atd., tak jsou díly super. U některých hostů je vidět, že se mezi ostatními moc nechytají. ()

Mr.Atsor

Já u Čechů samozřejmě nečekám, že bychom si vlastní produkci ohodnotili především kladně, ale já budu plavat proti proudu. Ke zhlédnutí mne donutil rozhovor s Leošem Marešem ve Forbesu. Na show jsem se velmi těšil a byl jsem mile překvapen. Zejména Miloš Knor a Patrik Hezucký celému pořadu dodávají komičnost a zábavnost. Leoš Mareš navíc plní to, co slíbil, člověk se nad jednotlivými otázkami musí zamyslet a je překvapený. Kombinuje se tu tedy zajímavost až záhadnost s legrací a českým humorem. Rozhodně to není nuda, a proto dávám 5*! ()

stephano

Jedná se o kopii Britského pořadu, který jsem měl možnost také shlédnout. A můžu říct že mě česká verze baví víc. Chápu že lidi co viděli Britskou verzi a řadí se mezi fanoušky, tak tu českou po peti minutách odsoudí a už se dál dívat nebudou. Např 4 díl jsem měl záchvaty smíchu prakticky celý. V britské verzi sem se pousmál vždy párkrát za díl. ()

UnholyEvil

Už pouhý nápad udělat předělávku originálního QI je zavrženíhodný, obsazení Mareše (na post, který v originálu zastupuje Stephen Fry) by si zasloužilo minimálně trestní oznámení. Hezucký je neuvěřitelně neohrabaný a až na několik vyjímek jsou i ostatní hosté více trapní než vtipní. Říká se mi to nelehce, ale veškerý patriotismus musí stranou, jelikož humor je něco, v čem si s Velkou Británií prostě nezadáme. Zatímco ostrované zvládají s grácií glosovat a ohánět se satirou a ironií, my se tady bohužel uchylujeme zatím pouze k vulgarismům. Tento pořad je z hlediska kulturního srovnání v tomto ohledu naneštěstí velice výstižný. Chápu proto, pokud se českému národu líbí. Pro příště bych navrhovala najmout kvalitní překladatele a vysílat originál s titulky. A pokud kvůli tomu přijdou Mareš a jemu podobní o práci (alespoň u médií), žádná škoda... ()

Sejk odpad!

Podle Mareše tento pořad připravoval několik let. Už tohle nechápu, protože to okopíroval podle geniální anglické verze. Bohužel těch několik let jeho práce udělalo z pořadu průjem. Umění něco takového pokazit jen svou postavou. Sledovanost posledního dílu 300 000 lidí. Před tím Prima zrušila Nikdo není dokonalý, protože sledovanost klesla na 350 000 lidí. Mareši už táhni. Navždy! ()

Plastík

Podle mě moc prima pořad. Leoš Mareš má nadhled. Je to debatér - společně s Patrikem Hezuckým. Svůj úkol pořad absolutně splňuje. Nevysílá se to pro srovnání. Kritici - vaše komentáře o inteligenci jsou opravdu vrchol inteligence. Samozřejmě ne všichni. Potrefená ... . ()

kubilov

Leoše a hlavně Patrika mám moc rád, stejně tak jejich super humor, proto mě v tomto vtipném soutěžním pořadu se spoustou vtipných hostů hodně bavěj. ()

Havala odpad!

Naprosto nudné konverzace, odpovědi i ničem, Mareš by mohl poskytnou víc, ale tento formát pořadu je totálně zabitý. ()