Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Quipido

Překvapivě docela vtipné, ale az vidění stojí samozřejmě hlavně kvůli kontextu, ve kterém film vyšel/nevyšel. ()

figliar

Film sprevádzaný tou najlepšou reklamnou kampaňou, akú kedy kto vymyslel. Veď po čom divák najviac túži, ak to nieje film, ktorý zrazu zakážu premietať vo všetkých kinách? Dlhé naťahovanie s americkými distribútorami, odkladanie premiéry.... Každopádne. Film moje očakávania splnil, pretože som sa pri pozeraní viac krát schuti zasmial - treba ho samozrejme brať s nadhľadom a nie ako posolstvo svetu a varovanie USA pred Kóreou. Trojica James Franco, Seth Rogen a Randall Park odvádzajú dobrú prácu a prakticky od začiatku do konca sa film drží na rovnakej - 4 hviezdičkovej úrovni. ()

Hapretor

Pro mě fakt škoda a zklamání. Těšil jsem se, že v totálním nedostatku a potřebě kouknut před spaním na nějaký nový snímek, přičemž jsem počítal, že toto bude ta pravá hovadina, která bude úplně debilní a nechutná, s nulovým náznakem IQ promyšleného scénáře, když je pod dílem podepsaný Seth "nechutný prase, demetní hovado herec" Rogen, který to může vždy garantovat, ale ono to tak nebylo. Bylo tam pár momentů hodných pousmání a Francovy grimasy a gesta stojej za to. snažil se - to se počítá. Čili za jednu *. Ukouslé prsty, fekální humor, sprostá slova, záměrné přehrávání trapných scén, marná snaha o hlubší podtext parodie, ... to vše jen sráží snímek až na dno USA filmografie. Na konec trocha matematiky: Cameron = "trhák" s mimořádným kasovním úspěchem. Uwe Boll = jakž takž koukatelná hovadina. Seth Rogen = total fekal hovadina. ()

trnkon

Scény mi přišly spíše trapné a převelikou mírou se snažily vynutit smích. K tomu zesměšňování vůdce... ()

Olík

Vzhledem k tomu co všechno předcházelo jeho premiéře, možná trochu zklamání......něco je i na tvrzení (autor: EdaS), že kdyby byl zůstal v trezoru, mohla kolem něj zůstav alespoň aura mimořádnosti. Každopádně já osobně tuhle bandu miluji (v jakémkoliv složení) a jejich sebevražedná kurvomedie nabídla, co se týče obsahu, to o co jsem si řekl.....možná menší studenou porci, ale podle objednávky. Nekorektnost, lacinost hraničící s genialitou, Kate Perry, Rogen, Franco, Goldberg - zkrátka hollyúd. A Kim Čong-une div se, hollyúd vysílající poselství.........sice prostřednictvím natrženého anusu, ale poselství. ()

*Colorado

Několikrát jsem se opravdu od srdce zasmál, ač nejde o žádný chytrý humor, který mám raději. Potěší fanoušky Katy Perry, příliš nepotěší fandy Severní Korei. ()

Luk Skywalker

Mediální humbuk byl velký, ale za to si může Severní Korea sama, udělat hackerským útokem takovou reklamu na film, který má odvážnou myšlenku, ale nezájmem by udělali lépe. Je to vtipné, ale to sklouzávání k fekálnímu humoru mohli vynechat a vymyslet něco lepšího. Škoda toho přepáleného akčního konce, tím absurdní film vyhnali ještě do nereálného. Herecky mě oslovil Randall Park jako diktátor Severní Koreje a Diana Bang jako severokorejská sexy vojanda, ale bohužel v "západním střihu". ()

BeranSon

Obyčejně se mi ve filmech nadávky a vulgarismy hnusí, protože přeci jen je pro mě divadlo a film něco na úrovni, kde by se aktéři vyhnout urážkám měli. Jenže zde mi třeba až přehnaně sprostá mluva nevadí, vlastně se hodí. Zápletka filmu sleduje celkem zajímavou dvojici dvou zábavných lidí, kteří se na vlastní pěst vydají udělat Interview s největším diktátorem nynějška. Bavil jsem se dobře, při některých scénách skvěle, ovšem jak už tomu bývá u komedií v posledních letech, tak se prostě přehnanosti v určitých atributech vyhnout nedokážou. Vlastně mi celý snímek připadal příjemně, ale konec mě dosti zklamal. James Franco slušně tahá film, pár hodně dobrých seků má rozhodně, pěkně se na něj kouká, jeho parťák Seth Rogen , který si střihnul i režii a scénář, taktéž dobře tahá. Sám si lámu hlavu co musel Interview nadělat v severní Korei, protože zrovna pěkně nám onu i tak špatnou situaci nepodal. - 6/10 - ()

rekkky

Connection of Seth Rogen as director, screen writer, produces, actor together with James Franco as producer and actor is simply not working, becuase there is nothing exceptional, what could possibly entertain. Screen lines are often too stupid, so the good ones can’t make it up for those, which are totally out of content. The idea of presenting the political regime and the way of life in the North Korea trough the interview with Kim Jong-un, has a lot of blank places and loopholes. Nevertheless there is no wonder that this movie worked as perfect trigger for disccusions about barriers in movie industry and there shouldn’t be any, so whole concept has its point. The Interview is not that funny as it surely could be, but if some of the references would be driven deeper, then the outcome could be much better. At this state this movie was created as illusion of illusion and that is not enough. ()

RedDuck

Čekal jsem něco ve stylu Amerika v ohrožení, která má zde černé hodnocení ale je to komedie od začátku do konce. Bohužel, v bláznivé politické satiře ční Amerika v ohrožení nad touto slátaninou jako maják nad hradem z písku. Kromě dvou hlášek ztracených v překladu se jedná o překvapivě nudný film, který mě zklamal po všech stránkách. ()

nippa

Ach ako som znenávidel Franca, úplne ma vytáča. Vlastne som ho nikdy nemal rád... A zvyšok filmu je len Rogen verzus fekálie. 1 hviezdička za odkusávanie. ()

Wargoo

3*** za prvú časť filmu, pred odchodom do Severnej Kórei (SK). Rozhovor s Eminemom, "smrteľné kýchnutie" a podobné fórky sú síce lacné, ale ak má človek na ne zrovna náladu, a potrebuje vypnúť, tak sú viac menej pobavenia schopné. No potom prišla Kórea, a odišiel humor... Nakoľko som už pár kníh a článkov o SK čítal (najviac ma dostal Útek z tábora 14), tak som so situáciou v SK oboznámený, a neprišlo mi to až tak vtipné.. Ale keďže týchto pánov poznám, neočákaval som inteligentný humor, ale zopár vtipov na ktorých sa zasmejem. A to som aj dostal ! Mierne prestrelená dĺžka tiež ubrala body. 3*** a 60,827% ()

montongery

Správný ujetě zastydlý pubertalní humor, který ale překvapivě není sasazen do prostředí univerzit, jak to známe z jiných podobných snímků, ale do prostředí nejvysší politiky. A díky tomu je vybarvení extrémní absurdity kultu severokorejských vládců a jejich režimu originální a doopravdy povedené. ()

darkreider

Hromada typického Rogenovho, ehm, humoru, ktorý ja tak nemám rád, ale dostatočne zriedená s humorom a akciou, ktorú naopak vyhľadávam. Fakt, že mi ani raz nebolo trápne naznačuje, že interview sa podarilo nadpriemerne. Franco je strašne ohybný herec, zahrá jak fajnovú rolu, tak úplného trotla. ()

bararich8

Ale jo, moc příjemně pobavilo, nesmíte to moc řešit a krásně to pojede. Hlavně první půlka byla místy celkem přestřelená, ale pak to nemá chybu. Zajímavé postavy, prostředí a obrovská mediální masáž hodně pomohla. Lepší 4*. ()

chaotic

Eminem je gay! o.O tak to byl mazec. Zbytek předměstské kabaretní divadlo, které neurazí, ale rozhodně na něj nepůjdete s přehnanými očekáváními. ()

Lucas87

Hodnocení filmu 50% max, protože to není nic zázračného i když se u toho zasmějete místy. Tak amící natočte něco o tom svém režimu ať se taky pobavíme. U vás se taky střídají republikáni nebo demokrati, kterým kampaň platí zbrojní nebo bankovní lobby, stejně tak v případě prezidenta. V KLDR se možná moc dědí jen z otce na syna, ale "vůdce" aspoň nikoho nemusí poslouchat ze zákulisí jako americký prezident. Prostě zrovna tahle americká komedie nepřispěje k oteplení vztahu mezi oběma zeměmi. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)