Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

ArMvdD

Stupidita obohacená o přízemní a nevkusný "humor", který si užijí osoby s IQ v rozmezí zhruba od 50 do 70. ()

ptaak

Chvíli je to travička zelená, chvíli je to Tarantino. Když opominu scénu s ukousnutím prstů, která kazí celý film, je to nejlepší pecka posledních dob. Bavím se, jsem převkapen, nadšen. Čekal jsem velkou blbost, avšak jsem velmi mile překvapen, rozhodně to není ztráta času. ()

Edwin44

Tuhle dvojici já můžu (Rogen a Franco) pod skvělým Pineapple expres přišla neméně horší Apokalypsa v Hollywoodu, nyní přichází třetí pecka a je to opravdu jak se říká prdel. Hlašky tu padaj každou chvíli, Franco jako takovej blbeček je uplně super a Kim Cong un vypadá jako opravdovej, škoda jen že se nevyhnuli tomu fekálnímu humoru viz strkání si "patrony s drogou" do zadku. Nejvíc z toho mě bavili odkazy na jiné kulturní události např. Rodman, Eminem gay atd. Celkově jsem se vážně královsky bavil a můžu říct jen tak dál chlapi!!! ()

cartyci

Zmiešané pocity.Veru nečudujem sa ,že to zakázali pozerať v KĽDR.Vtipne to bolo avšak nie úplne som sa váľaľ po zemi ale dalo sa.Herci priemer . ()

math_y

Klasický Roegen, skvělá nenáročná komedie, na kterou se hodí koukat třeba po zkoušce nebo nějaké jiné stresárně. Totální výplach mozku odpláchne i stres :-) ()

JerryPilsen

Dost ulítlé,ale v duchu Rogenovy tvorby.Franco si roli užívá čímž i dost přehrává.Z nápadu šlo určitě vytřískat víc humoru a míň trapnosti.Až na pár nesmyslů byl děj docela souvislý a s poctivou nadsázkou. ()

danny79

Ma t i vtipne momenty, ale bohuzel to je z vetsi casti hlavne trapne a vulgarni. Obcas jsem se zasmal a chvilemi to je i mile, a tak se ty dve hodiny daji preckat. ()

Sandai odpad!

Totální blbost,ani jsem to nedokoukal. Nebylo totiž proč. Vedle tohoto odpadu vypadá Kameňák jako špičková komedie plná humoru a inteligence. ()

Levacz

Asi nejvtipnější americká komedie, co jsem kdy viděl. Neustálé záchvaty smíchu mě přesvědčily už po první půly, že at se stane cokoli, tomuto filmu musím dát 5/5. Neviděl bych to jako útok na oskary, ale ve své kategorii střelených komedií je podle mě nejlepší. Zaujala mě i skutečnost, že vás v první půli přesvědčí, že Kim je dobrák a musíte mu fandit, ale v druhé půli vás přesvědčí o pravém opaku. Už dlouho jsem nedostal tolik záchvatů smíchu při jednom filmu. Skvělá práce. ()

Edge_666 odpad!

Nebetyčná uřvaná blbost, která je založena jen na spoustě sprosťáren a sexuálních a homofobních narážek, proložených debilním fekálním rádobyhumorem. Jediné, jak bych tento film dokázal pochopit je, že se Američané chtěli definitivně zesměšnit. 112 minut ztraceného času. ()

dati

videné na cinemaxe.. kvalitná komédia o tom, severná kórea a rusko sú dva najobludnejšie politické systémy sveta.. na setha je spoľahnutie vždy, no james bol ešte lepší.. hot female agent with glasses.. ;-) ()

Tauloo

Jediné při čem jsem se opravdu bavil, byly scény s Francem, který svého Skylarka opravdu vyšperkoval až k téměř Zoolanderovské dokonalosti. Zbytek komedie bylo trapné natahování téměř dvouhodinové nudy. ()

viewer

Rogen s Frankem nejsou obyčejní šílenci, jsou to šílenci kouzelní. Snímek neprobádaného zákoutí nejkontroverznějšího režimu světa naplněného ironií, amerikanismem a nadsázkou, chvilkami připomínající Tarantinovi pancharty, i když řádně okořeněné o fekální zábavu, je prostě a jednoduše skvělý. I přesto, že se nemůžu zařadit do skupinky milovníků zdejšího humoru, nedokážu na prstech jedné ruky spočítat, kolikrát jsem během sledování filmu pobaveně vyprskl. Děj byl takřka nepředvídatelný a člověk jen hádal, jakým směrem a jak daleko se takhle šílenost může ještě posunout. Satira v hlavní roli nám nabídla spoustu trefných narážek na systém, v němž hladovějící lidé bezduše uctívají své k dokonalosti vymydlené bohy. Co mě tady pobavilo, byla určitě plakající scénka zastřelených důstojníků a nejbližších přátel vždy „americky usměvavého" Kima. Jeho zářivý, Colgatem udržovaný chrup spolu s emocionální nestabilitou podpořenou teplou margaritou a uklidňujícím hlasem Katy Perry ukázal, že dělat si srandu ze severokorejského vůdce tvůrcům rozhodně jde. Franco mě ze začátku svým přehráváním trochu štval, od půle se náš vztah však změnil a já se až do závěrečných titulků těšil na každou jeho další perlu. Nutno podotknout, že nejnablýskanější perly si během celého filmu vyměňovali s Rogenem v perfektně napsaných dialozích. Šílená komedie od ještě šílenějších tvůrců, která světu ukazuje víc než jen specifický humor. *** ()

rewoluce

Jak já začínam byť alergický na tieto chujové komédie z Ameriky.. Proste, nebyť tam Franca tak udelím bez milosti ODPAD a požiadam správcu CSFD aby zmenil hodnotenie a pridal položku HNOJ! ()

Lubess.Knopp

Velice povedená komedie se silnou myšlenkou...Myslím , že to bylo dokonce v Korey zakázáno....Seth Rogena a James Franco mám rád , protože někdy prostě musí být film trochu ujetej a vtipnej :D.... Ten Eminem mě docela dost dostal :D Dám pět hvězd , protože takové šílené filmu bez smyslu jsou velice potřebné ... ()

splaty

Film jako takový mě nijak nenadchl. ALE!! Sledovat Jamese Franca jak si to NEUVERITELNE uziva ve me nevyvolaly pocit ztracenych dvou hodiny zivota. ()

ipar1

Myslel som si že to bude opačne, no oveľa viac ma film bavil do momentu príchodu Skylarka a Rapaporta do severokórejskej krajiny. Potom mi to už neprišlo zábavné, skôr akési chaoticko - primitívne. Za tú zhruba prvú polovicu filmu tri červené hviezdy. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)