Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Davies182

James Franco with Seth Rogen are my Frodo & Sam now, bitches! Třetí letošní krutopřísně naspeedovaná live-action komedie, záchvaty smíchu pravidelně po celou dobu (teda kromě té ukecanější části před finále). Sylvester Stalin FTW. O 5 min. později: A vůbec, srát na to, zvedám na pět! Poslední dobou sem hvězdičková maxima hážu častejš než zamindrákovanej teenager zaláskovanej do Twilightu, ale já za to asi tak můžu, že se dívám jenom na samý parádní filmy, žejo?!? ()

pepo

This is the End bol oveľa lepší ale Rogenov humor mám rád, takže pobavilo. Ale fakt to nemusí sadnúť každému.7/10 ()

Xmilden

Hodně mě to připomnělo Cohenova Diktátora, ale spíše jen volbou tématu. Jinak se jedná o klasickou taškařici dua Franco/Rogen pod dohledem Evana Goldberga. Umně se to celé trefuje do fenoménu Talk Show a díky překvapivějšímu příběhu to nenuní ani chvilku. Těžko bych dokázal vyzdvihnout nějaký exkluzivní vtípek, spíše jsem měl po značnou dobu široký úsměv na tváři. Závěrečné čtení z Unexpected Journey nenechá jediné oko suché. Hodně potěší že soundtrack obsahuje kromě ohrané Firework od Kate Perry perlu v podobně Wind of Change od Scorpions. Ještě doteď si pamatuju co se mnou tahle písnička dělala na začátku 90. let. 70% ()

LiVentura

Neuvěřitelné. Nedivím se ani Kimovi, že si to nenechal líbit. Ale jinak je to naprosto skvělá odvazana komedie s dvěma takovými blbouny.. J.Francovi jsem to nejdřív nevěřil, ale přesvědčil mě.! No a Seth, už jsme zvyklí..:-D ()

Hrabka

Podle mě fajn komedie, negativní ohlasy snad ještě chápu, prostě to nesedne každýmu, ale některý ty naprosto odsuzující komenty jsou dost mimo. Trochu nadhledu lidi, ne? Originální komedie na ožehavé téma, která prostě není pro každýho. Ale prskat tady, že Amíci tímto ukázali, co jsou za hrozný národ, je hovadina. Silnější momenty (nejlepší je asi půlhodinka po příjezdu do Koreje) střídají slabší chvilky (závěr je až moc ujetě akční), v celkovým pohledu to ale ode mě čtyři hvězdy dostane. 75% ()

cheyene

Chvíli mi trvalo, než jsem této ztřeštěné komedii přišel na chuť, ale její druhá půlka mě již dostatečně bavila, tudíž nemám problém dát 4*. Jen se mi nabízí menší úvahová otázka - je vhodné točit takto posměšný snímek o dosud žijícím státníkovi, byť je to sebevětší blázen a diktátor? Nebylo by vhodnější se uchýlit ke stylu Chaplinova Diktátora, kde každý pozná, o jaké postavy jde, avšak nejsou jmenovány pravými jmény? ()

juta

Tenhle film měl strašné štěstí v neštěstí. Díky tomu, že se nakonec nepromítal v kinech, tak jak bylo v plánu, vzbudil kolem sebe neuvěřitelný humbuk a tím si vysloužil pořádnou reklamu. I u mě vzbudil zájem se na to podívat. Nakonec jsem byl mile překvapen. Vtípky zde fungují, s dvojkou Franco a Rogenem je sranda, je tu překvapivě dobrý soundtrack a film si dělá srandu jak z Kima, tak z amíků samotných. Málem padl plný počet. ()

nunka

Mediálny atak na Severnú Kóreu rozpútal mierny nepokoj v mierových vzťahoch a postaral sa o poriadne promo tohto filmu. Ako sa však dalo čakať, je to čistý amerikanizmus, Rogenizmus a výplach mozgu, po ktorom trošku poklesne IQ. ()

paascha

Skutečná kokotina pro skutečné kokoty, ideálně věkovou skupinu 5-13. Kdyby nebylo humbuku, který osobně považuju spíš za reklamní trik, než skutečnou událost, zapadl by tento skvost do temna zábavní prdele, kam patří. Jediné vtipné na tom všem je úvodní píseň o Americe a následné odhalení skutečné podstaty US Babráka z úst dehonestovaného Kima. S oběma souhlasím:-D ()

Fiftis

Presne takýto druh humoru mám rád. Podľa mňa jedna z najlepších komédií za posledných 5 rokov. James Franco a Seth Rogen sú skvelá dvojka, ktorá disponuje širokou škálou rôznych vtipov a narážok. Lizzy Caplan opäť príjemným spestrením pre mužské publikum. Najväčším týpkom je ale Randall Park alias Kim Jong Un. Ešte som nezažil väčšie zosmiešnenie nejakého vodcu krajiny a to som už videl veľa paródií na Hitlera, Stalina a iných. Film nemá žiadne nudnejšie pasáže, obsahuje veľa kvalitnej muziky, akčných scén a samozrejme ako sa od kvalitnej komédie patrí, tak aj nespočetne veľa komických situácií. ()

Shakers

Mňa duo Goldberg / Rogen zatiaľ furt baví. Keď sa tomu pridá ešte aj James Franco, tak je s toho ďalšia vtipná uchylárna, ktorá rovnako ako minule (To je koniec!) nieje pre všetkých. Tento krát ponúkli aj celkom slušné efekty a akciu s vynikajúcou hudbou od Katty Perry! Celý film je jedna veľká prdel od Eminema, Pána Prstenov, cez Gordona-Levita až po Katty Perry. Fakt haluz, ktorá pod tými zvratkami ma aj celkom fajn príbeh. Som zvedavý s čím sa chalani vytiahnú nabudúce. Už teraz sa teším. 80% - 4* ()

Big Bear

Tenhle film si lepší reklamu snad ani nemohl přát. Nejprve dojde ke kyber válce mezi Severní Koreou a studiem Sony (pravda Seveřáci vše popřeli i když CIA má jasné důkazy), pak Korejcům někdo napadne lidové servery a nakonec severokorejské sdělovací prostředky nazvou rasisticky prezidenta USA Obamu opicí..Jako vrchol všeho měl film zůstat uzamčen jako trezorový.! Ne, čtenáři mého komentáře - to není vyspoilerovaný obsah filmu, to se skutečně stalo:-). Byl jsem tedy zvědavý, kvůli čemu čelil málem svět třetí světové válce a jaderné zimě. Námět sám je celkem inteligentní a vtipný. Ve filmu velmi dobře funguje celá řada lokálních scének, kterém jsou vtipné a u kterých jsem se dobře bavil. Bohužel Amíci poslední dobou v komediích jako pojivo používají rádi hovna (Shit), souložení (Fuck) a penisy (Dick). Když tedy dojde k potřebě nějak děj propojit, začnou hrdinové kecat a mluvit sprostě. A to film strašně shazuje. Pravda nevím co tvůrce vedlo k tomu tak moc šít do Kima, kterého se tímto nezastávám. Ale šijí do něj dost. Na stranu druhou už jsme tu měli hodně filmových Hitlerů, Stalinů, Saddámů a jiných diktátorů a to dokonce ještě za jejich životů, takže nevím co komu na tom vadí. Snad kromě toho obtloustlého vylepaného vůdce tam na severu Koreje. Takže celkem je to takový průměr, který měl světlejší chvilky. A ještě jedna věc, Stalin opravdu nemohl Kim Ir Senovi věnovat tank T80. Zkrátka proto, že v době Stalinova života tento tank ještě neexistoval. Dávám tedy tři ukousnuté prsty. * * * ()

JohnnyD

Skvelý nápad, niekoľko fantastických gagov a výborný záver, ale aj desiatky minút suchých pasáží a vyprázdnená výprava v Severnej Kórey, ktorá vyzerá, akoby to nakrúcali doma u Jamesa Franca. ()

Nin

Dlouho se mi do filmu nechtělo kvůli tomu, že byl kolem něho kvůli obrovské kontroverzi (lidi v USA se fakt báli, aby to nevyprovokovalo válečný konflikt se Severní Koreou) velký hype následovaný chladnými reakcemi kritiků a diváků. Jsem rád, že jsem si film nechal uležet, protože teď jsem si ho teď v klidu zatraceně užil. Humor ve filmu je totálně puberťácký, ale zároveň kvalitní (ano, není to žádný oxymóron, každá kvalitní komedie nemusí mít nutně "inteligentní humor"). Hlavní dvojka je fakt sympatická a je fajn vidět Setha Rogena pro změnu jako toho chytřejšího. Hodně mile mě překvapil příběh, který není zdaleka tak předvídatelný, jak jsem si kdysi podle traileru myslel. Interview je velice dobře napsaný a promyšlený, což obzvlášť u takhle kontroverzního a odvážného tématu potěší. Výborná komedie. (8/10) ()

Cappuccino

Lepší priemer, taká pohodová oddychovka, nič čo by spravilo dieru do žánru komédie, ale na druhej strane ani nič, čo by urazilo (teda, ako koho, viz politická nekorektnosť, na ktorej si The Interview zakladá). ()

S.Quentin QUALE

"What is that? - The strongest ecstasy I've ever done in my life!" No, ne tak zcela, u Apokalypsy v Hollywoodu jsem byl v kolenách neustále, ale co si budu jinak nalhávat, tohle je i tak spolu s 22 Jump Street největší výsměch roku. Komu sedí Rogenův homur, bude spokojený, komu ne, "whoever that is, tell them to fuck off, because I don't know who I fucked last night, but I got some stink diiiiick!!!" 85% ()

Allien.9

"What kind of porno are you watching?" Ti dva (tři, budu-li počítat Goldberga, což bych asi měla) jsou v současnosti pravděpodobně největší úchylové Hollywoodu. Jejich humor je fekální, jejich gay-moments (ať už před kamerou či za ní) se*ou neskutečnou spoustu lidí a jejich filmy jsou... no, řekněme 'šílené'. Jsou ale taky šíleně nápadité, odvážné a v neposlední řadě dobře udělané. Obdivuji studio, které "The Interview" zastřešilo, to dráždění obtloustlého hada lodičkou je vážně solidní, sebeparodující "This Is the End" v mých očích přesto zůstává o chlup Rogenova pubického ochlupení nepřekonáno. P.S.: Při sledování jejich nejnovějšího společného projektu "Sausage Party" (no, I'm not kidding XD) děkuji bohu, že se bude jednat "pouze" o animák. Nebo je mi to líto? Not sure.;-) * listening Scorpions - Wind Of Change * ()

HAL

Vyházet půl hodinu nefungujících, špatně načasovaných a trapných gagů, a je z toho výborná komediální pecka přesně z ranku jejich ostatních filmů, navíc s bonusem v podobě tepání do nejzrůdnějšího režimu na světě, s mrtvým Kimem jako třešničkou na dortu (ale nic co by mohlo překonat Team America). Takhle se to neobejde bez trochy smutného kroucení hlavou. 7/10 ()

misterz

Strašná blbosť bez ladu a skladu, no ale zase čakať od dvojice Franco-Rogen nejaký zmyslel to je ako keby sme čakali, že Leonardo DiCaprio vyhrá na budúci rok oscara. Úvod s Eminemom bol asi najlepší, potom to upadlo do miernej nudy, z ktorej občas vytrhla nejaká tá lepšia komická scénka. Ku koncu (ktorý už bol dosť bizarná kravina) sa to trocha zlepšilo. Niekedy aj hovadiny dokážu zabaviť, z časti je to aj tento prípad. 65/100 ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)