Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

v.indruchova

Něco bylo vtipný, ale velmi často byla překračováná hranice mezi trapností a vtipností. První část filmu byla i zábavná, ale ta druhá část to totálně pohřbila. Sex, drogy, moc a nekonečná hloupost. Dost jsem dokázala překousnout, říkala jsem si je to natočeno s velkou nadsázkou. Ale chování jednoho z hlavních aktérů jako "gej" a neustálích narážek na to, mi nepřišli zábavné. Ehh, koukat se na nepřitažlivé týpky jak se hladí, (a to hlavně platí u toho vousatějšího a tlustého), brr (citoslovce odporu :). HranicÍ nevkusnosti byly násilné scény. Co je jako vtipného na tom, že si borci navzájem ukousávají prsty, rozprsknutí mozku na okolí, a další. Proč, proboha. Kam to až povede? Jsme tak umrtveni vůči násilí, že nám to snad připadá i v tipné? Byla to nevkusná hloupost. Nedívím se, že od asiatů přišla "hekerská" odveta (v reálu). ()

Paserak

Můžu říct jen tolik, že už mi tak strašně dlouho ve filmu nikdo nelez na nervy tak jako James Franco. Ale asi to bylo tím scénářem a debilníma dialogama....2*. ()

Dacsus

Vážne som sa obával prehypovanej kraviny (Apokalypsa bola imo dosť slabá), ovšem kupodivu, bavil som sa vcelku slušne. ()

tomino28

Díky kontroverznímu tématu se o filmu hodně psalo a mluvilo, což byla zároveň ta nejlepší propagace a reklama. A navíc zadarmo! Námět je vskutku originální a nabízel podle mě obrovský potenciál. Jenomže to samo o sobě na dobrou komedii zdaleka nestačí. Nezasmál jsem se jak je film dlouhý (a že je opravdu dlouhý), trapnost střídala trapnost a úleva se dostavila až při závěrečných titulcích. Seth Rogen by se zkrátka měl začít víc snažit..! ()

Simeon

Nechápu jak tomu může dát někdo méně než čtyři hvězdy, bezvadně jsem se pobavil a konečně se těch korejskejch............někdo nebojí, skvělá komedie! ()

mararati odpad!

Jste-li vypláchnutý polomozek, prozápadní fašoun nebo fekalomán, určitě se vám tento kinematograficky průjem ubohé nenávisti bude líbit. Dobrou chuť. ()

)))IMP(((

Docela mne překvapilo, jakou hloubku dokáže Rogen do svých filmů dát. Už v Green Hornet je vidět, že mu problematika medií a mediální reality není zcela cizí a v The Interview na tom vystavěl celý příběh, zaobalený do rogenovského, trochu obhroublého hávu. Velké plus si film zaslouží i za ztvárnění Kima, který snímek posouvá ještě o level výš, není to jen plochá karikatura, kterou bych v takovém druhu filmu čekal. ()

kacer4

Sprostá a niekedy až nechutná komédia, ktorá ma nudila len scéna v zákulisí pri spovedaní Večného vodcu. Ale inak som sa riadne nasmial. Pol hviezdičky som dal aj kvôli cavalierovi, na ktorých mám asi slabosť (mám doma podobného). ()

Scaevola

Už od první scény velmi klasická "rogenovina" a J. Franco opět v hlavní roli - mohl jsem tedy čekat něco jiného? Zapomeňte tudíž na politicko-satirické pozadí a menší přešlap severokorejské propagandy (nebo to byl promyšlený plán?!) a bavte se stejně, jako jste se smáli vylučovacímu humoru u kteréhokoli předchozího snímku dané tvůrčí dvojice. ()

esmoke

Je to kravina, kterou na světlo vytlačili pouze producenti s pohádkou o těžkých osudech filmu a trablech s komunistickými hackery... Moc dobře si byli vědomi, že jinak by to nikoho nezajímalo.. (2D dabing) Rozpočet: $44 miliónů, Tržby: $11,305 miliónů. ()

kolodej1

kdybych měl film hodnotit po 30 minutách, asi bych dal plný počet. Začátek byl velmi svižný a vtipný, především hlášky Skylarka mě spolehlivě rozesmívaly. Jenomže film postupně ztrácel viditelně dech a v samotném závěru to pak celé sklouzlo spíše do nepovedené parodie. Celkově tedy slabé 3 hvězdy za povedený úvod. ()

MiniRecenze

No byl jsem hodně zvědavý co z toho vyleze.A do menší půle snímku se jednalo o trapnost ,než o vtip.Ale pak se vše zlomí,film otočí o 360 stupňů a vy se začnete bavit(scéna s prstem v režijní místnosti mě dostala).Hlavní dvojice se začne doplňovat a je to dobře.Sem tam pro zpestření oka nějaký ten efekt.Samotný příběh je až zoufale jednoduchý,ale ničemu to nepřekáží.I přes jednoduchost se jedná o : ODVÁŽNÝ POČIN !!! ()

Dr_Berry

Aneb Film o Kim Čong-Unovi zakázaný samotným Kim Čong-Unem. Opravdu kontroverzní a velmi odvážná komedie, která je ale neuvěřitelně vtipná. Seth Rogen a James Franco se stali opravdu parádní hereckou dvojicí. Jejich filmy jsou tak neuvěřitelně zábavné...jo jasně sem tam je to až ten nechutný vulgární humor, ale dialogy který mezi sebou vedou jsou geniální a šílené zároveň. Plus jako bonus písnička Firework od Katy Perry už pro mě není spojená s Madagaskarem 3, ale v tomhle filmu dostala nový rozměr a Francovy verze jsou nezapomenutelné a jeho "Boom! Boom! Boom!" je bombastický! Film stojí aspoň za to jedno shlédnutí. Není to nejchytřejší film na světě, ale pro odreagování a pobavení postačí. Zakazaný věci jsou prostě boží to ví každej. ()

bonovox

Nekorektná komédie, ktorá je ale stále nadpriemerným kúskom. Určite niektoré scény majú nábeh na kult, škoda len miestami slabších scénok. ()

paradoxman

James a Seth se toho nebáli a dotáhli tu absurditu ad absurdum. Filmy hodnotím dle zábavnosti a tohle mi prostě sedlo. Pět hvězd nedávám jen proto, že si bohužel nedělali legraci z věcí minulých, ale z reálného utrpení oněch 22 miliónů lidí. A navrch k tomu si dokážu představit, jak se tomu reálný Kim chechtá ve svém soukromém kině. I přesto je potřeba, aby podobné snímky vznikaly nadále, protože jen to je důkazem, že nám na tom západě ještě zbývá aspoň jakás-takás svoboda slova. ()

tchempi

Zářný příklad filmu, při němž se tvůrci bavili lépe než diváci. Možná bych se bavil lépe u Borata II., režírovaného Adamem Sandlerem. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)