Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"... (Bontonfilm)

Eduardo odpad!

Rozpozeral som to dvakrát ale ani raz som to nevydržal ani do polovice. Tak trápny humor sa len tak často nevidí. ()

phoenixer

Víc pošahaná blbost už vymyslet nejde. Každopádně jsem se u ni velmi bavil.. "Zavidí nám, protože nejsou my!" - Let´s firework! Boom, Boom, Boom.. ()

AxelWers

Čakal som viac srandy, prvá polovica filmu trochu suchá, až sa to rozbehlo, keď konečne začalo interview s božským Kimom. Chvíľami som sa smial dosť veľa, takže na 3* to stačí v pohode. ()

AloeB

Vlastně se ani není čemu divit, že si nejvyšší vůdce musel najímat hackery, aby si mohl udělat vlastní soukromou předpremiéru. Že pak svým ultimátem jen dal tvůrcům dalekosáhlou reklamu prakticky zadarmo mu očividně bylo jedno, hlavně že film nebyl promítán v kinech (třebaže nakonec přece jen jel a jaderná válka se nekonala). Film je sice ve výsledku píčovina, který snad každý kromě nejvyššího vůdce bral s nadhledem, pozornost si ale zaslouží a já jej nažhaven doporučím nejen vyznavačům nejnižších lidských pudů a školáckého humoru. Film je sice plný sexuálních narážek, vulgárního humoru a veškeré ostatní demokratické žumpy, přesto se však v tom všem ona slibovaná politická satira nijak netopí, naopak je krásně vidět v každém snímku, jako slušná kapitalistická propaganda. Pro co ale tuto chorou odpadní stoku vyzdvihuju, je právě ten naprosto skvělý pokleslý humor, který z nějakého důvodu tomuto filmu naprosto žeru. Ten film má naprosto vše čemu jsem ochoten se smát a nemusí to mít zrovna úroveň, chvála budiž homosexuálním narážkám. Debilní Dave a jeho úžasný protějšek tvoří naprosto dokonalé výstřední duo, jakkoliv odtržení od reality jsou i tak neskutečně zvrhle lidští, hlavně pak tedy Aaron. Zábavností se jim však vyrovná i Kimova postava, která je skvěle napsaná a dokonale sedí do absurdnosti snímku (paradoxně nejslabší je ve chvíli onoho ďábelského proslovu v restauraci kdy má konečně působit jako ten špatňák). Obecně celé hlavní trio je na prostoduchou komedii naprosto skvěle napsané a humor je v mnoha případech výborně vykonstruován. Nejlepší částí filmu je samozřejmě to ono interview a s ním i naprosto očekávaný geniální plottwist na jeho konci. Takže, kdo to dočetl až sem, ser na nějaký prohlížení ČSFD, psaní si s kretény a na ostatní věci, které v tuto chvíli děláte, pusťte si tento skvost. Ne fakt, tento film vám otevře oči. Od spousty mouder do života jako "Jestli je Katy Perry a pití margarity jen pro gaye, tak kdo by chtěl být hetero," po zajímavé a jistojistě reálné informace jako že Hektorovo rektum je fakt, nebo že se v Americe Stalin vyslovuje jako Stallone. A toho je daleko víc, takže pokud tomu ty dvě hodiny života dejte, poznamená vás to na celý život a vám co to odsoudí pro to jaká je to pitomost (nebo se nepřenese přes to někdy zbytečné násilí) vzkazuju "Your butthole is ironic!" A teď mě omluvte, jdu psát fanfikci - pokračování Davovi Neočekávané cesty, kde se Skylark dá dohromady se svůdnou superagentkou a pojmenuji ji nějak jako Kimova korejská spoušť. ()

PetersCZ

Neuvěřitelně jednoduchý film, ale občas pobaví a třeba kamera je občas fakt obstojná a jako vypůjčená jako z nějakého normálního snímku. Celkově to je prostě takový přespávačkový standard, film u kterého nevadí, když některé dialogy kvůli chřoupání chipsů přeslechnete, a některé scény jsou vyloženě křišťálově předvídatelné. 5/10 za napěchované tempo, solidní vizuál, sem tam nějaký povedený vtípeček, Firework od Katy Perry a roztomilé štěně, které vypadá přesně jako Digby. ()

Dubron

Polévka podle receptu Tarantina a Vuorensola vařená Láďou Hruškou = nefungující, odporná. Jediné, co tento film tak zvedlo v místním hodnocení je nesmyslně rozpoutané politické haló, které nastalo po kybernetickém útoku na Sony. Pokud jsi teenager, libující si v bezduchém, fekálním americkém humoru, přidej hvězdu. Pokud jsi homofob, přidej druhou. ()

eMatt

Po všem tom humbuku jsem se odhodlal pustit si The Interview a vůbec nelituji! Franco s Rogenem nezklamali a přišli s šílenou komedií v americkém stylu. V několika místech je to i americky přehnané, ale celkově dobrá zábava, která neurazí ani dějovou linkou se skvělým zpracováním. Prostě si tohle musíte pustit! ()

s1r1us

Težce promarněná šance. Ukecaná komedie s tradičně nevtipným Sethem Rogenem. Tahle dvojice to totálně zazdila. Ten člověk prostě není vtipný, před každým vtipem se sám směje dopředu a vzniká z toho leda trapná hláška. Asi jako vtipy pana vedoucího na firemních večírcích. Všichni ví, že by se měli smát, ale nikomu to vtipný nepřipadá. Navíc ty pubertální, fekální vtipy tomu taky nepřidávaj. Nápad je to skvělý, vše ostatní naplnilo potenciál pro super komedii a jsou tam super situace, ale ten kec kolem to spolehlivě vytrapní. Moc, moc jsem si přál, aby to byla super komedie. Výsledek jsou spíše rozpaky. **/*** ()

Claude Speed

Od dua Rogen - Goldberg se nedalo očekávat nic jiného než fekální komedii, které mi nic moc neříkají. Nicméně příběhovou linkou uhodili hřebíček na hlavičku. Takže nezbývá než říct, že to bylo FAKI´N ÓSOM, BIČIS! ...až na pár hluchých míst samozřejmě. Teď už jen uvidíme, jestli se po těch všech eskapádách okolo filmu něco někde změní nebo co se vlastně bude dít dál. Ať to bylo jak chce, ať už chtě či nechtě, všechen ten humbuk okolo zařídil snímku slušnou reklamu, ale to je dobře. Čím víc lidí to uvidí, tím lépe. Take him out. ... Hmm? ... Take him out. ... Take him out? ... Like for drinks? ... No no no, take him out. ... Take out. Like to diner? ... Take him out to meal? ... Take him out! ... Take him to the town? ... Party? ... No. Take him out. ()

LordMysti

Slušná průměrná komedie natočená ve velkém slušivém stylu, ale místy až moc přihlouplá a ujetá. Je to možná jen můj vkus, ale 60% se k tomuto filmu hodí a i díky obrovské mediální kampani stojí za shlédnutí aby jste byli in :). ()

R.I.P.

Film roku ? Tak to budeš asi ten typ kterému stačí k orgasmu klystýr. Je to komedie založená na fekálním humoru, nic více nic méně. ()

TetaJane

Ano, je to naprostá blbost. Ale dávám jednu hvězdu za superkorejčanku a druhou hvězdu za originální nápad. A líbil se mi i James Franco, jelikož by mě ve snu nenapadlo, že bude takhle hrát. ()

AbelXavier

5* jebat, tohle byla šílená jízda. Rogen a Franco jsou týpci, vidím je jako dva buddies, kteří mají své howadské baráky hned vedle sebe a další hvězdy v okolí je zdraví, když venčí svoje ratlíky páč jsou to cool týpci, které všichni milují. ()

Hashirama

The Interview je film, u kterýho je slavnější všechna ta omáčka kolem než film sám. Nedivím se tomu, je v něm spousta věcí, kterýma by se Kim v kině smíchy zadusil, ale v jádru je to ta samá komedie, na kterou jsme od dua Franco - Rogen zvyklí: okatý přehrávání, přestřelený humor, praštěná zápletka a poklona / pohana USA. ()

Jimy

Uznávám, že je tento film plný lehce infantilního humoru, ale i přesto všechno jsem se bavil. A jsem skutečně rád, že mě tento druh smyslu pro humor stále neopustil. V tomto bodě by vše mohlo skončit, jednalo by se o solidní komedii s akčním nádechem a stále by to bylo v pořádku. Tento film však jde dál, kdy otevřeně mluví o situaci v Severní Koreji, o koncentračních táborech a o stalinistickém režimu, který díky brutálním represím stále přetrvává. Je velmi dobře, že byl tento film natočen a fakt, že v Severní Koreji způsobil menší záchvat hysterie, dokazuje, že mise byla splněna. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

The Interview vládne internetu

The Interview vládne internetu

29.12.2014

Komedie The Interview, ve které se Seth Rogen a James Franco pokouší zabít severokorejského vůdce Kim Čong-una, měla jít o Vánocích do tisícovek kin po celém světě. Její premiéru ale zastavily… (více)

The Interview míří do kin

The Interview míří do kin

24.12.2014

Kolem komedie The Interview se v posledních dnech dějí hodně divoké věci. Filmový atentát na Kim Čong-una připravili o datum premiéry američtí kinaři, kteří jej svorně odmítli promítat poté, co se… (více)

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

Ze Severní Koreje je filmové tabu?

19.12.2014

Hackerská skupina Guardians of Peace včera docílila zrušení premiéry komedie The Interview, v níž Seth Rogen a James Franco letí do Severní Koreje, aby se pokusili zabít jejího vůdce Kim Čong-una.… (více)