Milenci těch druhých

• USA Sleeping with Other People (více)

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesionální sukničkář a záletník, Lainey je zase neustále zraňovanou a zrazovanou kráskou. Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství. Takového partnerství, které žádná nevěra nebo něco podobného nemůže narušit. Nebo snad ano? (Cinemart)

Gaia.M

Mám hodně moc ráda Jasona Sedeikise a Alison Brie, proto jsem tenhle snímek musela vidět. A musím přiznat, že kdyby v tom nehráli tihle dva, tak to prostě vypnu. Jakože je to blbost :D No fakt je :D Ale místy to bylo i vtipné. Místy se mi chtělo křičet, proč je to sakra tak složité?! :D Přežila jsem to, celkem to ušlo, takový střed, ale znova už to vidět nepotřebuji. ()

Faila

Už mě trochu štve to, že hlavní postavy v romantických komediích musí být vždycky střelené a za každou cenu vtipné a originální. Chápu, že okouzlující hrdinové, jejichž každá věta je nějaká vtipná či moudrá poznámka, jsou divácky nejatraktivnější, ale stejně... Každopádně za mě tyhle role Sudeikisovi a Brie sedly, aspoň na mě působili oba dva velice přirozeně, nepřehrávali své charaktery a oba mi byli velice sympatičtí, v komických i ve vážnějších situacích. Příběh mě rovněž zaujal, nepůsobil na mě prvoplánově a upřímně jsem si nebyla úplně jistá, jak to s nimi dopadne. Lidské charaktery nejsou jednoduché a přesně to jsem z tohohle filmu pochopila, ale relativně vážné sdělení bylo podáno mile a lidsky. ()

Rockerman

Nemohu se smířit s faktem, že dva do sebe zamilovaní lidé jsou jen přátelé a protože oba jsou závislí na sexu, souloží s jinými a ještě si o tom vyprávějí. Ano, je to komedie a tedy nadsázka, ale i tak se s tím nedokážu ztotožnit a nepřipadá mi to vtipné. Přilitím oleje do ohně pro mne je, že zmínka, že Jake měl rande s černoškou je bráno jako rasismus!!! Sudeikise teď "žeru" coby Teda Lassa. ()

Dementra

Líbí se mi tenhle nový trend (ne)romantických komedií, ve kterých účinkují vztahy zničení lidé. Až moc se v názorech na tenhle film zdůrazňuje sexuální stránka filmu, která tu není ta hlavní, přestože tu narázíme na pár alespoň verbálně explicitních scén. Podle mě tenhle film skvěle vypovídá o dnešních vztazích, kdy stále hledáme něco silnějšího a lepšího, ale něco nás pořád drží zpátky. Škoda, že Adam Scott tu hraje tak odpornou postavu, která nemá s (úžasnou) Alison Brie moc chemie, které by tu, vzhledem k jejich vztahu mělo být až až. ()

Torgal

Veľmi vulgárna variácia na Keď Harry stretol Sally. Veď Sudeikisova inštruktáž vaginálneho uspokojovania to dotiahla až na oficiálny plagát. Nemám nič proti tomu keď romantická komédia trochu pritvrdí, ale tu sa už tak prelamujú mantinely, že tým trpí celá romantická línia filmu. I keď vlastne tá láska tu hrá len druhé husle a všetko sa točí len okolo sexu. Veľa zachraňuje fungujúca chémia medzi hlavnými postavami, i keď sa jedná o značne narušených jedincov, ktorým som sa zdráhal fandiť. 6/10 ()

Kingjiri

Několik vtipnejch teorií o vztazích (sexu) a hlášek zpříjemňuje sledování jinak standardního romcomu, kterej se s blížícím se koncem stává hodně poplatnej svýmu žánru a veškerou invenci opouští. Když už nic jinýho, ještě bych o něco přitvrdil ve vulgaritě a nebránil se explicitnějším scénám. Potenciál na hodně slušnou Rkovou "romantickou" komedii byl díky Jasonovu Sudeikisovi fakt velkej, tři slabší hvězdy. ()

chrispe

To mělo tak pěkný momenty. Až tomu nejspíš odpustím ty druhý, který prostě nedokázaly udržet mou pozornost. Nutno podotknout, že více jak hlavní pár mě nakonci dojal ten manželský. :D ()

anitae

Dlouhá vykecávačka o ničem, setkání po deseti letech od prvního sexu - oba tady vypadají jako pětatřicátníci, mezi tím souloží každej s každým, divné postavy - obdivovaný gynekolog, šéfka - která ve finiši vypadá jako jediná normálně, ani mě nepobavila názorná ukázka masturbace s flaškou...2* ()

Hellierer

Upřímné, bez servítek, postavami vlastně atypické. Jason Sudeikis a Alison Brie jsou sympaťáci až na půdu a film táhnou jak nejlépe umí. Dokonalé hlášky a typický Sudeikisův sarkasmus. Pokud jen trochu tyto filmy máte rádi, nešlápnete vedle. Normálně bych dal 4 hvězdy, ale jak tu ten snímek vidím podhodnocený, dávám 5. ()

Hashirama

Pomalý postup a vysokorychlostní dialogy v režii osobitých postav ztvárněných osobitými herci dělají z tohoto filmu romanticko-komediální standard. Co ho ale povznáší nad hromadu žánrových příbuzných? Vůbec nic. Jedinou zvláštností je to, že se režie ujala žena, což se jen tak nevidí, a feministky tak můžou na chvíli odložit své mačety a spolu s mnoha Američany ulevit svým sociálním neurózám, které si režisérka postupně odškrtává ze svého seznamu prostřednictvím této dramedie. Nejdůležitější je tu přitom ta část DRAM-, jelikož humor nepřekvapivě sestává z mnohdy až okaté vulgarity a dravých sexuálních kreací, což v dnešním komediálním filmovém průmyslu nijak nepřekvapí a osobně mi to ani nevadí, nicméně je třeba s těmito postupy umět pracovat. Buď se na ně film neustále odkazuje (což je záležitost libovolného filmu s Jonahem Hillem, Sethem Rogenem a dalšími z jejich party) nebo je nenápadně podsouvá, to ovšem mluvíme o cílených komediích. Osobně mi připadá, že je tento film trochu říznutý humorem jenom aby nevypadal příliš romanticky, což se mi nezamlouvá, jelikož jsou romantika, drama a velký důraz na cit devízami tohoto filmu a někdy až zbytečné vsuvky o nějaké sexuální praktice mě nutí přemýšlet nad tím, jestli nechce režisérka dokázat, že žena / režisérka se automaticky nerovná romantický film. Záleží na pohledu každého, osobně jsem v tom komedii neviděl. ()

255085349

Trefné, upřímné, civilní feel-good movie se sympatickými postavičkami se vzájemnou chemií, doplněné skvělým soundtrackem. Co si na sobotní večer přát víc? ()

dustur

V celku tento film nebol najhorší,ale ja ho radím medzi priemerné komédie ktoré neurazia... A premna je ešte Alison Brie neznáma ..,ale ak by som mal možnosť,alebo ak budem mať možnosť vidieť s ňou ešte niaky iný film kde má presvedčí ,ako v tomto filme tak budem len spokojný ale samozrejme musí prejsť ešte pár filmami aby som si o nej spravil mienku...,ale v tomto filme sa mi páčila a pozdávala tak ako aj Jason Sudeikis ktorého som si zapamätal skrz skvelej komédie ,,Šéfovia na zabitie"... Niekedy v budúcnosti si tento film ešte určite zopakujem ,ale moje momentálne hodnotenie filmu je.: 3 / 5... ()

E lan

Hloupý rádoby romantický a vtipný film. Hlavní hrdinka je nesympatická hysterka, partner ujde ale žádné terno to také není. Dějové zvraty a změny vztahů jsou děsivě nesmyslné a nepravděpdobné. Není nač se dívat, jen tak hloupě zabíjet čas... ()

bearmeedek

Jake a Lainey se potkali na koleji a následně vykonali na střeše styk (odblanění). Po deseti letech potká okouzlující mladý manekýn Jack (nesympatický postarší debil) milou a neustále nadrženou (a blbou) Lainey, sdělují si svá sexuální a partnerská dobrodružství (debility) a uzavřou neuvěřitelně romantickou (debilní) dohodu o platonickém přátelství. I když k sobě něco cítí, jsou ve vztahu stále silní (stále debilní). V těchto úžasných a velice zajímavých příhodách jim sekundují její neodolatelný a sexuálně nenahraditelný gynekolog (úplně největší debil) a jeho šéfka (jediná sympatická postava). A divák se bude velice divit, protože na konci jej čeká neuvěřitelné překvapení, plné emocí a romantiky. Oni dva se totiž nečekaně domluví na opravdové lásce (takový zvrat!), vezmou se, jen obřad asi na dvě hodiny odloží z důvodu potřeby tak dlouho odkládaného sexu (prostě romantika). (NEOFICIÁLNÍ TEXT DISTIBUTORA). Celý film je utrpením, postavy jsou nesympatické, muži ani náhodou přitažliví. Romantika - ani náhodou. Komedie - ani náhodou. Zábava - nuda. Slzy dojetím - možná ze vzteku. Poselství pro diváka - jsi také debil. (OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ BEARMEEDKA). ()

mira.l

Asi nebylo úplně záměrem autorů, aby mě z toho nejvíc zaujala postava tak trochu vedlejší - Amanda Peet. ()

ellniora

Šla jsem na ten film do kina naslepo. Říkala jsem si, že to bude blbina, ale že jsou slevněný vstupenky, tak zabiju čas. Nakonec jsem velmi mile překvapena. U filmu jsem se bavila, vzhledem k tomu, že obsahuje veliké množství sarkastických dialogů a film obecně zpracovává téma, se kterým se spousta lidí ztotožní. Dávám 5 hvězd, protože i výběr herců byl skvělý a ač je to v některých místech bolavé a citlivé, tak je scénář napsaný fakt dost hezky a hlavně vtipně. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Ne/vztahové plkání o tom kdo kdy s kým spal = stejný "životní úděl" jako fotbalový "fanoušek", který nezná nic jiného než dělat bordel. ()