• fafejt001

JO , Ráno vstanu a opařím se čajem je proti tomuhle pecka . Divné dialogy často a místy se ztratíte v ději ... Z toho Český lvík nebude .... nebo Jarek Pleslů , že by ??? Uvidííííííme všicííííí .....(12.2.2015)

Obrovsky příjemné překvapení. Při letmém pohledu na filmografii Ivo Macharáčka bych nic takového nečekala. A ono světe div se, Intimity jsou tady a jsou báječné. Chytře vypolarizované povídky z intimních kapitol několika párů se prolínají v jednom takovém něžném baru a co je nejzásadnější, ono to do sebe zapadá, ono to dává smysl a herecké výkony odpovídají jednotlivým stylizacím. Ono to funguje. A báječně. #finaleplzen(14.5.2015)

• hani1

Tak tento film mě chytl az tak poslední pul hodinu,kdy to mělo trochu spád.nezáživné dialogy..(24.10.2014)

• TheGunner

Velká nuda, lidé odcházeli z kina, no já statečně vydržel až do konce, nicméně naprosto nevtipný a nezajímavý film.(14.5.2015)

• Kosmik

Bohužel opět další český počin, který se snaží o něco, čím nedokáže být. Děj je sestaven prolínáním příběhů sedmi párů v různých stádiích jejich vztahů od počátečního vzplanutí citů až po velkou partnerskou krizi. O určitou originalitu se tvůrci pokusili ve stylu vyprávění, kdy občas jsou některé příběhy vyprávěny i pozpátku proti proudu času a divák je nucen k určitému soustředění na příběh. Bohužel ale ve druhé polovině režisér se scénáristou opustí pokusy o originalitu a nasadí šablony pozitivně vnímané diváky (nemohu více rozebrat, abych nespoileroval), které se osvědčily z jejich předchozí filmografie a hlavně televizní seriálové tvorby. Stručně řečeno, český pokus o Lásku nebeskou se nevyvedl. Dvě hvězdy dávám za výborného Jaroslava Plesla, který si zde možná zadělal na nominaci na Českého lva za mužský herecký výkon ve vedlejší roli.(9.10.2014)