Děj je o sedmi párech, které se vzájemně prolínají, ale na mě ty přesuny z páru na pár byly docela matoucí... Někdy jsou příběhy vyprávěný i pozpátku, tak musíte celý film a děj bedlivě sledovat, jinak se v tom zcela ztratíte. Nejvíce se mi líbil pár s T.Klusem, který byl plný vtipných komentářů.... Hodně mi to připomínalo styl filmu Láska Nebeská.... Ve filmu se objeví hodně známých českých herců a hereček, někteří z nich příjemně překvapili a někteří zklamali. Ale líbila se mi velká účast štábu a herců na slavnostní předpremiéře v Hostivaři, to si cením :) Jinak celkový dojem dobrý :o)(10.10.2014)

Ako človek fičiaci na nepríčetných hororoch som toto dielko v kine prežil ako príval sviežosti. Herectvo obstojné, väčšina príbehov bola celkom "milá", nelogickosti neriešim a práca s kamerou bola skvelá tak sa nebojím oceniť príjemne strávenú hodinku 4 hviezdami.(3.11.2014)

• fafejt001

JO , Ráno vstanu a opařím se čajem je proti tomuhle pecka . Divné dialogy často a místy se ztratíte v ději ... Z toho Český lvík nebude .... nebo Jarek Pleslů , že by ??? Uvidííííííme všicííííí .....(12.2.2015)

• Nihlathak

Tak abyste věděli, tohle byla nejhorší ubulená limonáda, jakou jsem kdy musel přetrpět. Dokonce to urazilo i mou zadnici, jež se oprudila, neboť chudinka moje malá dřepěla u tak děsného puberťáckého škváru! Totální brak, který se snaží být tak děsně náhláškovaný, cool a zároveň ze života, že se utápí v nehorázném špatném vážně míněném klišé. Nejpříšernější jsou sekvence se sociální sítí. Další neduhy jako Ordinacevrůžovézahraděskost a reklamní vtíravost tomu nepřidají. Petr Štěpánek, očividně dechovkář, držící kytaru jako střeva ze zabíjačky, je snad španý vtip. O supervtíravém a nepříjemném Michalovi Hruškovi snad ani psát nemusím.(5.11.2014)

• TheGunner

Velká nuda, lidé odcházeli z kina, no já statečně vydržel až do konce, nicméně naprosto nevtipný a nezajímavý film.(14.5.2015)