Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku... (Indigo Film)

mira.l

Ale přátelé....pojďme se jednou za čas tak nějak nezávazně pobavit. Ano, je to veskrze neskutečná hovadina, ale já jsem se hlavně zpočátku tou blonďatou čtrnáctiletou slepicí s řasama jak kartáče na flašky docela bavil, a bez nich to byla docela hezká holka:). Jo a docela se divim, že to trvalo až do 38. minuty, než dostala facku:). Jinak to byl přesný opak toho, kdyby se vesnickej buran ocitnul ve víru velkoměsta:). Nakonec je ale třeba uznat, že tak nějak se většina dnešní mládeže chová, není to zase tak nereálné (bohužel), a Viktorie si nakonec cestičku k tátovi přece jen našla. Myslím, že už jsem viděl nejeden mnohem lépe hodnocený film, který mě nudil od začátku až do konce, což tady říct nemůžu. Jednou za čas - proč ne?, proč se na něco takového oddychového nepodívat? Objektivně za poctivé tři, no a tu čtvrtou přidám tak trochu z trucu za to, že 39% si to asi opravdu nezaslouží. ()

Jonatána

Tak jak jsem nikdy své dítě nebila, tahle hvězda by dostala pár facek a nestíhala by mrkat na drát, o čem je normální život.A to i přesto, že je to chudák děcko, kterému umřela matka a rapidně změnilo život a je u otce, o něm že v životě neslyšelo. Ze všeho nejhorší je to, že tahle stvoření opravdu existují a pro spoustu dalších děcek jsou něco, co je hodno obdivu. Jsem moc ráda, že mé dítě je kluk, je mu 24 a je normální, inteligentní a nic podobného jsem nemusela řešit. Jo, teď je scéna, kde holka s tátou snídá, je nalíčená jen velmi lehce a konečně vypadá jako pěkné mladé děcko :-). Nehodnotím, po dvaceti minutách mi přijde nefér dávat jednu hvězdičku, ktdyž to třeba bude na dvě. ()

vikino1

V podstatě úplně stejné jak Bezva ženská na krku, jen tohle je cílené na mladší publikum. Tohle schéma - z města přijede fiflena na venkov, tam jsou pro ni všichni jen burani, chvili tam žije, pak zjistí, že je to lepší způsob života než ve městě - mě už nemůže překvapit. Prostě na nedělní večer, když v TV dávaj jen Policie Modrava proč ne. Jen ten Mišík to tam kazí, z něj prostě herec nikdy nebude. ()

Shaleman odpad!

Další z důkazů, že kvality československé filmové tvorby zabily stupidní televizní seriály, jako např. Ulice, Ordinace, Modrý kód a podobný sračky bez špetky profesionality. Proč by se ale někdo měl snažit, když dostane peníze i za těžký podprůměr. Jediná k zapamatování je Anna Kadeřávková - ne však proto, že by předvedla alespoň špetku herectví, ale jen proto, že ji to tam sluší - což samo o sobě o úpadku ČESKOslovenské tvorby mluví dostatečně. Pamatovat si po filmu jednu hezkou tvář je ale hodně žalostný výsledek - nic jiného ale film nenabídne. Takový Ulice speciál. ()

Wyrdas

Miloš Knor je borec. Toť ke kladům filmu. Takhle, postavu "Andílka" člověk zkrátka musí nesnášet. Neopřel bych si o ni kolo byť by bylo od hoven. Jako otec bych ji vydědil, poslal do děcáku a celkově se snažil na tu chybu co se ze mě zrodila zapomenout. Film jako takový měl tolik vad, že kdyby je Gemini nepopsal, musel bych to udělat já. Zkrátka jsem tomu příběhu neuvěřil a je to škoda, protože chvílemi to fungovalo a nějaká chemie se objevila - leč brzy opět vysublimovala do pryč. Co si ale budeme nalhávat, ve srovnání se srovnatelným... plus za Miloša, dám tomu slabší průměr. ()

rublik05

Jen další česká rádoby komedie nenabízející absolutně nic nového či již několikrát neviděného, snažící se pobavit svou trapností a nevtipností. Herecké obsazení je jednoznačně největším kamenem úrazu, tolik otřesných herců v jednom filmu se opravdu jen tak nevidí. Nezachraňuje to ani Anna Kadeřávková, jejíž herecký výkon se jako jediný dá nějak skousnout. Místy se povedla docela příjemná atmosféra, která je však po většinu času kažena nevhodně zvolenou hudbou. Příběh se mi upřímně moc nelíbil, z daného námětu mohli scénáristé vymáčknout mnohem víc. 2/10. ()

topi80

Typický případ nevyužitého potenciálu. Vzít bárbínu a nasadit jí na buranský venkov, vše v čistě českých reáliích? To přece musí fungovat. Ale nefunguje... Filmařsky je všechno špatně, režie je na úrovni papundeklových seriálů. Anna Kadeřávková nesnesitelně přehrává, Pavel Řezníček je pouze přítomen a působí, že jen bezradně čeká, až bude konec natáčecího dne. Vypjaté scény ze začátku jsou maximálně debilní nápad, zbytečně narušují rodinné a pohodové zaměření filmu. Scénář naprosto bezradný, to je takový problém vymyslet aspoň pár vtipných, dojemných či romantických scén? Shovívavé hodnocení dávám kvůli tomu, že rodinné filmy v kinech a na televizních obrazovkách opravdu chybí, nechť je to povzbuzení pro další filmaře. ()

Nelishka91

Ach jo, takové zklamání. Tak jsem se těšila na Aničku v hlavní roli, kde bude tolikrát jako hlavní hvězda. A světe div se, nestalo se tak. Zbytečný scény, na které bylo poukázáno (vesnice, obyvatelé) mě absolutně nebavili. A co mě zarazilo nejvíc je fakt, že jsem chvíly přemýšlela nad tím, zda je to film nebo další tuctový seriál. Takových možností měli tvůrci. Například různé americké verze, kde si mohli vzít trošku inspirace...ale ne, oni museli udělat takový brak. ()

Pulper

Anna Kadeřávková má nesporný talent, hezkou tvářičku a nohy do x, herecké obsazení je zvláštní (Knor, Černocká, Jablonský), námět je zajímavý, ale scénář plytký a vtipné je to jen trochu a občas. ()

IvonaK

Příliš předpovídavé. Ostatně jako vždycky když v jakémkoli filmu hraje mladý kluk a mladá holka. Oni se prostě musí zadat nebo by se asi svět zbořil. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že se rozmazlená dívka v pravděpodobném období adolescence na dědině polepšila. ()

DjsVorel

Na začátku ten film fakt vypadal nadějně, že bych mu mohla dát i dvě hvězdičky, ale od půlky už bylo jasný, že ani náhodou. Nejlepší a nejúsměvnější mně na tom přišlo to blogování s hashtagy, což přesně vystihuje dnešní dobu. Celej film byl typickej českej průser. Naprosto předvídatelný scénář, hluchý a nudný scény a herecké výkony slabota. Asi před 5 lety jsem ještě měla celkem Pavla Řezníčka ráda, ale od doby, kdy ho strkaj do všech seriálovejch a filmovejch sraček, už ho nemůžu vystát. A Elena Vacvalová? Je to vtipná a šik ženská, dobrá moderátorka, ale co rozhodně není, tak herečka! Opět další z plejády naprostých zbytečností. Může mně někdo říct, proč se tyhle filmy točí? ()

kslaww

Velké překvapení...režisér Šajmovič nám naservíroval neotřelou a originální komedii která pobaví a rozhodně neurazí. ()

knihovna

U tohoto filmu opravdu nevím - je to vlastně pitomost, ale já se na to vydržel koukat až do konce. Něco mi na tom zaujalo ( a nebyla to ta bloncka ), že jsem to prostě nepřepnul. Zajímavé, možná jsem magor, anebo v tom opravdu něco bylo - ale co to tedy opravdu nevím. Nebo bych mohl zajít k doktorovi.... ()

Pitryx

Ta filmová facka od otce přišla moc pozdě. Jinak je to taková nahlouplá pohádka ze současnosti, pitomá až to tříská na dveře, ale já jsem se u toho místy skutečně bavil. Některé hlášky neměly chybu a navíc mám rád tohle prostředí. Nějak se mi nechce věřit, že by Viktorkou požadované zboží nebylo i ve vesnickém obchodě, ale budiž. Snímek mohu doporučit každému, kdo si chce oddechnout a vypnout mozek. Tady to na těch necelých sto minut funguje suprově. Určo podívám někdy zase. Poznámka pod čarou. Ten Mišík je neskutečný, měl by být radši v rádiu a ne před kamerou. ()