• Lukoboss

Na nervy jsem u toho opravdu byl, protože to byla hrůza. A, Kadeřávková tupou a rozmazlenou a drzou kravku v pubertě hraje dobře, to se musí nechat, ale to je asi tak všechno. Popravdě byste jí nejradši dali facku téměř v každé scéně, kde se objeví. A jedna jí i přistane, to pak divákovi srdce zaplesá. Ostatní tak nějak hrajou, nejhorší je opět K. H.-Herčíková, ta už by snad role ani dostávat neměla. No a kámen úrazu je scénář, protože když Pražáci točí film o vesnici, dopadne to nějak takhle (všichni jezdí na traktorech, jsou oblečení jak kreténi, chovají se jak kreténi, pijou jen pivo, rum a zelenou a vlastně furt chlastají nebo jsou v hospodě). Toto je hlavní důvod, proč dávám odpad, protože pokud se nám nepodaří oprostit od takových stereotypů a generalizací, nevyjde z toho nic dobrýho. A tady to růžový stádečko kolem Dominiky Myslivcové, to je peklo dnešní doby.. bohužel. P.S.: Jo a otřesně hrající nebo spíš nehrající Mišík je na plakátu v popředí, ale přitom tam má totálně vedlejší roli.(7.11.2015)

• MikeCool

Kamarádka mi doporučila tenhle film s tím, jak je to úžasná komedie na oddech. No.....už nejsme v kontaktu! :-D(14.11.2015)

• maverick10

Růžová telenovela s létajícími nafukovacími šprýmovnými panáky bez špetky logiky a zdravého rozumu. Přeměna městské pipky v uvědomělou jezeďačku prošel dost hladce a bez jediného rozumného psychologického ani jiného důvodu. Těžko uvěřitelné, laciné, prvoplánové - České.(6.1.2016)

• Rihan

Herecké výkony slabé, ani jeden herec mě nezaujal. Děj byl nudný, postavený na křiku jedné rozmazlené a nevychované nány. Patrně filmy nejsou Juraje Šajmoviče doménou, neboť ani jeho předešlý film "Tady hlídám já", nevzbudil nadšení.(4.12.2015)

• terunka003

Seřezala bych jí, spratka. Ale pohoda snímek alá-Merica..(28.12.2015)