Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  odpad!

  Tohle nepatří ani do českých inscenací. Trapné naprosto vše, žádná hláška, která by pobavila a nemůžu si vzpomenout na ani jeden kladný moment v tomto patvaru......0/10(15.8.2016)

 • LadyPupu
  *

  No, tak v tomhle jsem se úplně ztratila. Ovšem uznávám, že už jsem asi stará.(13.11.2015)

 • kaylin
  **

  Ze začátku je to naprosto nesnesitelný film, snad i proto, že představitelka hlavní role je v tom, co předvádí, tak přesná, tak otřesná, tak příšerná. Těžko říct, jestli je jen tak dobrá, ale nemyslím si, proměnu, která byla naprosto nezbytná, jsem jí nevěřil, ale sem tam se tu objevil i vtip, jemuž se dalo zasmát. Jinak celkem tragické a hlavně místy hodně špatné postavy.(21.11.2016)

 • Politik
  **

  České hovadinky ignoruju, ale tohle šlo do televize rok po premiéře v kině, tak jsem kouknul a na české poměry je to pohodový 40% film. Not too bad, ale vidět znova pochopitelně nemusím.(6.11.2015)

 • Spiker01
  odpad!

  Zapl jsem televizi, zavládlo zděšení. Ještě že tu máme ten odpad, jelikož tak zoufale o ničem film jsem dlouho neviděl. A navíc s těmi nejvíc odpadními českými herci, které opravdu nikde vidět nepotřebuji, snad až na tu Lindu Rybovou.(19.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace