• malylada

Tohle nepatří ani do českých inscenací. Trapné naprosto vše, žádná hláška, která by pobavila a nemůžu si vzpomenout na ani jeden kladný moment v tomto patvaru......0/10(15.8.2016)

• LadyPupu

No, tak v tomhle jsem se úplně ztratila. Ovšem uznávám, že už jsem asi stará.(13.11.2015)

• kaylin

Ze začátku je to naprosto nesnesitelný film, snad i proto, že představitelka hlavní role je v tom, co předvádí, tak přesná, tak otřesná, tak příšerná. Těžko říct, jestli je jen tak dobrá, ale nemyslím si, proměnu, která byla naprosto nezbytná, jsem jí nevěřil, ale sem tam se tu objevil i vtip, jemuž se dalo zasmát. Jinak celkem tragické a hlavně místy hodně špatné postavy.(21.11.2016)

• Politik

České hovadinky ignoruju, ale tohle šlo do televize rok po premiéře v kině, tak jsem kouknul a na české poměry je to pohodový 40% film. Not too bad, ale vidět znova pochopitelně nemusím.(6.11.2015)

• Spiker01

Zapl jsem televizi, zavládlo zděšení. Ještě že tu máme ten odpad, jelikož tak zoufale o ničem film jsem dlouho neviděl. A navíc s těmi nejvíc odpadními českými herci, které opravdu nikde vidět nepotřebuji, snad až na tu Lindu Rybovou.(19.11.2016)