• BMW12

Na tenhle film jsem nedobrovolně koukal, když jsem byl na návštěve. No to byla blbost. A ta mladá blondýna to byla kráva (ta její postava). A ono i ta herečka (jestli to je vůbec herečka, nikdy jsem o ní neslyšel) hrála příšerně. Stejně jako ten blb Mišík, o tom jsem se teprve nedávno dozvěděl, že prý je to nějaký zpěvák. No mě už je od pohledu nesympatický. Jediní celkem dobří tam byli Pavel Řezníček a Lukáš Latinák, o tom jsem ani nevěděl, že stejně jako já umí krom slovenčiny i češtinu :-)(7.11.2015)

Extra terno to tedy nebylo, slečinka zase dostala to, co chtěla. Ale obsazení bylo skvělé. 2,5*(8.11.2015)

• malylada

Tohle nepatří ani do českých inscenací. Trapné naprosto vše, žádná hláška, která by pobavila a nemůžu si vzpomenout na ani jeden kladný moment v tomto patvaru......0/10(15.8.2016)

• xxmartinxx

Tak takhle si hloupí lidé představují hloupé lidi... Dost možná nové tuzemské dno.(19.6.2015)

• terunka003

Seřezala bych jí, spratka. Ale pohoda snímek alá-Merica..(28.12.2015)