• Kamca_

Od tohoto filmu jsem dostala přesně to, co jsem čekala. Ze začátku nebyl úplně nejhorší a docela jsem se i zasmála, ale potom mě film začal nudit. Výběr herců se moc nepovedl. Anna kadeřávková na mě pořád působila jako hrozná amatérka a to mi kazilo celkový dojem z filmu. A výběr jejího kluka taky nebyl úplně to pravý. Oba mi k sobě vůbec neseděli. Jak už jsem tu několikrát psala, tak co čekat od českýho filmu, že jo? ... 35%.(9.11.2015)

• slunicko2

Hlavní postava Victoria není z Venuše, ba očividně ani ze Sluneční soustavy. 1) Jasně, že je to komedie. Ale v někde v zadním koutku své duše cítím, že Victorie není jen autorská fikce. Podobné týpky jsem viděl v reality show: http://www.csfd.cz/film/391827-zlata-mladez/komentare/. Takže fakt existují... 2) Zřejmě nejdůležitější informaci, kterou si z filmu odnáším, je zajímavost komentátora Stoky: Adam Mišík (Tomáš) se kvůli roli prý musel naučit řídit traktor.(27.8.2016)

• Krasus

Film, tak moc odtržený od reality, jak to jen jde. V každém ohledu nepochopitelně naivní a prázdný film.(11.11.2015)

• xxmartinxx

Tak takhle si hloupí lidé představují hloupé lidi... Dost možná nové tuzemské dno.(19.6.2015)

• Spiker01

Zapl jsem televizi, zavládlo zděšení. Ještě že tu máme ten odpad, jelikož tak zoufale o ničem film jsem dlouho neviděl. A navíc s těmi nejvíc odpadními českými herci, které opravdu nikde vidět nepotřebuji, snad až na tu Lindu Rybovou.(19.11.2016)