Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hitman_47
  **

  Mišík je zlo, ten by se před objektiv měl stavět opravdu jen pro planking, bo dřevo je na to parádní, wtz !(28.11.2015)

 • kingik
  ***

  Venkovský život z pohledu nafintěné městské blogerky. Tou je čtrnáctiletá Viktorie, která je po náhlé smrti své mámy, svěřena do péče svého otce, veterináře Jakuba, se kterým se až dosud neznala. Ten s výchovou dcery nemá prakticky žádné zkušenosti, rozumí jen zvířatům ve své ordinaci, Viktorii ale ne. Mezi nimi vznikají časté generační střety. O nic lépe nevyznívá konfrontace zhýčkané fifleny s venkovským způsobem života. Viktorie si uvědomuje, že je zde zahrabaná. A samozřejmě o všem pilně informuje fanoušky na svém blogu. Přesto se stane zázrak. Slečna rozmazlená se postupně změní a pokusí se zapadnout do prostředí, kterým silně pohrdá. Kde by film byl, kdyby v něm nehrála kráska Anna Kadeřávková. Byl by úplně v prdeli. Všechno v tom filmu vyznívá nepřirozeně, vtipy na hovno, dokonce i internet má podobu, která tvůrce dostává někam, kde být asi nechtěli. To nikdy neviděli, jak vypadá plocha pro chatování a skype?! Známá blogerka Dominika Myslivcová, co hraje kamarádku hlavní hrdinky, je zde nepřirozeně předabována René Slováčkovou. Vteřina záběru, ve kterém není Anna, a film šel silně do kopru. Film se odhodlal nahlédnout i do dramatičtější polohy. Otec je například nucen svést boj s nepříliš přátelsky nakloněnou sociálkou, která mu chce dceru odejmout za to, že její výchova neprobíhá zdárně. A Anna je nucena vrhat zamilované pohledy na slizkého Adama Mišíka. No, chudák holka. To si nezasloužila. Tak talentovaná herečka by si zasloužila mnohem kvalitnější snímek, který bude disponovat režií, která nenaseká jen křečovitě vtipné a dojemné scénky, respektive funkční a nefunkční mix, ale dokáže natočit celistvý film. Tohle může někomu lézt pěkně na nervy svým amatérským zpracováním, které obsahuje jen špatné herectví. Anna vás naštěstí vždy a včas ošuká pohledem. A námět i několik situací bylo neotřelých. 60%(7.11.2015)

 • Rakosnicek77
  **

  Odvážný pokus zaujmout, se bohužel nesetkal až s takovým úspěchem, jaký asi tvůrci filmu čekali. Dost zoufalá snaha oslovit jiné, než ty náctileté, obávám se že ti z "buranova" k nim ale taky patřit nebudou.(7.11.2015)

 • ghatos
  **

  Pastelový příběh šmrncnutý českou vesnici, americkým facebookem a (ne)rodinným fotrem, který musí s dcerou najít ty správné hodnoty. Není to mentálně dementně invazivní. Mrknout se na to můžete s mobilem v ruce, kde můžete přitom čekovat cizí statusy. 42%.(8.11.2015)

 • Master19
  ***

  Trošku přepálené tři hvězdy, ale za ten začátek si to zaslouží. Od toho obávaného ale zjevně nevyhnutelného zlomu a počátku Viktoriiny adaptace už film začíná vyhnívat do závěrečného odpadu. Za zmínku stojí určitě výborní herci, kteří své figurky zvládají veskrze bravurně a taky smysl pro detail. Škoda zpackaného příběhu...(8.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace