Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku... (Indigo Film)

Solverino

Troška pro náctileté :( (to byla tedy opravdu hrůza, spousta PP, pak to vypadá jako jedna dlouhá trapná reklama, na to někdo chodí do kina?) ()

ostravak30

Ach jo...to je pořád dokola. Další problémová česká komedie. Má to být komedie a není to komedie, kde je asi problém? Ani bych ho neviděl v hereckých výkonech a musím uznat, že i děj nemá stagnující formu, ale co problémem je, je absence kvalitního humoru. Celá řáda komických situací by měly být vtipné, některé jsou spíše úsměvné, ale jinak těžko hledat skutečný humor. Snímek je postaven na vtipné situaci, kterou je samo o sobě to, že blogerka přijíždí na venkov. Ale někde to zkrátka drhne. Něco chybí, někde je spíše něčeho přemíra. Mě osobně nezaujala ani hudba. A tak místo více vypointovaných humorných situací stáváme svědky spíše něčeho, co by mělo být vtipné následované hádkou otce s dcerou. ()

DJ Kritik

Hlavnom chybou komédie je, že cieľová skupina diváka je vlastne .... A to je práve to čo chýba. Humor, ktorý je prezentovaný je takpovediac pre 12-15 ročné deti, ale situácie majú byť pre dospelého diváka, ktorého ale nebude baviť pozerať sa na hlúposti pre deti. Je to taký myš maš americký nepodarok v českom kabáte. ()

Hojiko

Film se mi líbil. Nejdříve jsem myslel, že dám 4 hvězdy, ale nakonec jsem dal 5. Děj je moc dobrý, protože sleduji bloggery a youtubery,takže s tím mám zkušenost. Anna to hrála skvěle. Někdy mi ale bylo až líto Pavla, jak po něm pořád křičela a nadávala mu. Nakonec ale vše dobře dopadlo. :-) ()

hynn3k

Zajímalo by mě, kdo ze čtyř autorů podepsaných pod scénářem přišel s úvodem: „Před týdnem umřela moje máma. Jeden, prý špičkový, plastický chirurg jí dělal další operaci prsou.“ To je jen první z mnoha exemplářů v „zoo plné bláznů“, o kterých se píše v oficiální anotaci k filmu. (viděno v rámci Rimsy challenge) ()

marek29

Kadeřábková šukézní, ale to je tak všechno. Klasický koncept města na vesnici v podobě mladé YouTuberky asi má svoje publikum jinde než právě na mé televizi. Navíc v českým podání.. Za mě ne a jsem rád, že jsem to neviděl celý. ()

Hanca1996

Podle některých lidí, co tuhle komedii kritizují a píšou, že to byla nejhorší komedie, toto abych pravdu řekla si nemyslím. Nebylo to nejhorší ani nejlepší ale líbilo se mi to, a u pár scén jsem se celkem zasmála :) ()

tsatsiki

Tento film se těžko hodnotí. Po technické stránce je to velice dobré, ale celé je to takové nějáké. Chvilku táhlé, chvilku trapárna, chvilku nuda a chvilkama je to docela dobré. Velké plus za obsazení Adama Mišíka, ten mě z celého filmu bavil nejvíc. V podstatě film začal být normální, když se Kadeřábková zamilovala do Adama, stala se docela normální a z filmu se stala milá komedie. Kdyby ji nechali namyšlenou ze začátku a tak po 10-15.minutách se začala proměňovat bylo by to k dobru filmu. Černocká, Latiňák , Nový, Vladyka a Řezníček ušli, Kadeřábková mě první hodinu vytáčela, když hrála namyšlenou krávu a tu druhou už byla v pohodě, nicméně pokud dokáže člověka vyburcovat k takovým pocitům, tak to svědčí o jejich kvalitách. Jinak film je přehlídka rádoby hvězd jako Jablonský, Knor atd. Nicméně Knorovi tady docela jde. Spousta věcí tady má nápad, bohužel ty nápady nikdo nerozvinul a tak je zabili dřív než mohli dobře vyznít. Na to, že tento scénář dělali 4 lidi, tak je slabý a když to celé sečtu, tak víc jak 45% tomu nedám. Nedivím se, že na tento film došlo přes 20tisíc lidí jen, mě by do kin taky nenalákal, ale v televizi jsem se na něj rád podíval. ()

Claire.TJ

Mohla by to být úplně pitomá vykrádačka Wildchild a jasný aspirant na "odpad!" doufající, že všechny ty třináctky adorující mladého Mišíka na to prostě půjdou blbost neblbost, ale nakonec se z toho vyloupla jakžtakž sympatická oddychovka. Řezníček je príma chlap, zapomenuté hvězdy českého showbizu tam jakžtakž i k něčemu byly, něco málo se tam dělo; hlavní hrdinka byla daleko míň na přestlamu, než by mohla být. Nakonec na Andílkovi byly nejotravnější rádoby blogové průpovídky, které se k té jemné Aničce "Rozince" Kadeřávkové ani moc nehodily, a navíc jejich demence skoro dosahovala levelu Dominiky Myslivcové (ale té jen tak někdo trofej nevezme). Kdyby to nebylo roubované na to, že je to blogerka (anebo kdyby to bylo udělané mírně méně připitoměle), a kdyby to raději vsadilo na lepšího herce, než na rádoby "krásného zpěváka" (btw, zajímalo by mě, co si o jeho hudbě myslí jeho táta) (mimochodem vesnickej kluk prostě tak hrozně pražácky nevypadá), tak by to snad mělo jakousi naději i na tři hvězdy. Nicméně i ty dvě jsou podle mě na to, co to je a co to samo chce být, docela dobré skóre :) ()

maniacxl

Na nervy jsem u toho opravdu byl, protože to byla opět česká hrůza.Kadeřávková tupou, rozmazlenou a drzou kravku v pubertě hraje dobře,i se na ní hezky kouká, to se musí nechat, ale to je asi tak všechno. Ostatní herci předvádějí tak maximálně peklo na Primě.Nejhorší po všech stánkách je Herčíková, ta už by snad role ani dostávat neměla.To je strašná řepa! No a kámen úrazu a totální dorážka je scénář, protože když Pražáci točí film o vesnici, dopadne to nějak takhle (všichni jezdí na traktorech, jsou oblečení jak kreténi, chovají se jak kreténi, pijou jen pivo, rum a zelenou a vlastně furt chlastají nebo jsou v hospodě).Sponzoři zase nasraní v každým záběru,kamera amatérská,režie vlastně žádná.A nová móda poslední doby obsazovat neherce,kurva proč??Na tohle jsem tak dlouho čekal,až to bude v televizi??Hackeři styďte se,kvůli vám jsem si musel pustit v tahu na dvě hodiny Primu.Zase se mi chce zvracet.....15%. ()

Lucbric

Hashtagy byly ve filmu sice originální, ale dost mi lezly na nervy :X Nejvíc mě však pobavila scéna v krámě, z čehož nejlepší byla věta "Máte kozí sýr a krosany?" :D ... "Já slyším, ale nemůžu uvěřit.." :D ()

jacob_urban odpad!

Tak tohle už snad nemůžete myslet ani vážně. Častokrát si krátim večery sledováním komerčních dívčích filmů, ale tohle jsem ještě neviděl. Někdo z produkce si asi řekl, že natočit film o blogerce bude kůl a mladejm se to bude líbit. KDE JSTE NECHALI ROZUM? Samozřejmě je to moje chyba, protože jsem zase naletěl odpadu odpadů všech odpadů. Celej film jsem dumal, co je vlastně pointa tohodle "veledíla". Odpověď jsem nenašel ani po nekonečnejch a bolestiplnejch 105ti minutách. Horší herce snad vybrat ani nemohli. Můj "oblíbenec" Áda Mišíků se kvůli roli, chudáček, dokonce musel naučit řídit traktor. Tahle showbiznisová tlačenka (jak rád říkává můj tatík) celýmu filmu dodal absolutní nerealistickou podobu. Tohle by mělo bejt dokonce sci-fi, protože takovou slátaninu jsem neviděl už léta. Velebnosti, jdu blejt.... odpad! ()

Diskomuz

Nevím pro pořád Češi točí filmy alá město (zástupce zla) vs. vesnice (nejlepší místo na zemi). No a jestli byla sociálka hlavním bodem obratu, tak to mi polib koště. ()