Willie a Marcus, dvojice trestanců, specialistů na vykrádání trezorů a bank, tráví vánoční čas tím, že objíždějí velká nákupní centra v převlečení za Santu a jeho elfa s motivací přepadnout všechny obchody po cestě a napakovat se na Štědrý den. Tento plán se však zkomplikuje, když potkají osmiletého chlapce, který se jim pokouší vysvětlit pravý smysl Vánoc... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Torgal

Okrem neustále nadávajúcich hercov tento film v podstate neponúka nič, ale vcelku to stačí. Zábava je to veľmi slušná, i keď trochu repetetívna. 6+/10 ()

Skleni

Niektoré hlášky su pametné..... i keď... vlastne žiadne si nepamätám.. a to je to..film sa vytratí medzi asi stovkami lepších komédií... 63% ()

radaza

Fuckt dobrý... U této komedie jsme se opravdu nasmál. Je víc ze života, než by se zdálo. Jací týpci asi dělají Santy v obchodních domech...no akademici to asi nebudou... A ten malý kluk je skvělý. ()

beckham-

Nemůžu jinak, i když film je úplný bulshit, tak za santu v představení B.B.Thortona je to neuvěřitelně vtipné, jeho vytříbený slovník a místy jsem vážně myslel, že to nátačel sjetej nebo opilej. ()

Ondr@932

Slušně zábavná trochu netradičně vánoční komedie. Snad druhý nejlepší americký vánoční film co jsem viděl! První je samozřejmě Sám doma :-) Takže dávám 8,5/10 ()

Ihuj

Santovi podobně jako Fak jú pane učiteli pomáhá překvapivá hrubost gagů. Ze scény, kde Santa vysvětluje, že zbil děti a je na sebe pyšný, jsem měl záchvat smíchu. Vynikající pocit při sledování. Kdyby na konci Santa vážně zemřel a podtrhnul tak celkové uvěřitelné vyznění, které nechrání diváka před ničím, tak by to bylo na 5*. ()

Plechpetr

"Píchej mě Santo." Aneb když Lorelai konečně ukáže co v ní je. Teda neukáže nic a to je kurňa škoda. V tomhle rádoby vánočně naladěném filmu by rozhodně neškodilo ubrat na sprosté mluvě. Dost mě to v první půl hodině odrazovalo. Ale jinak to bylo dostatečně odpočinkové. ()

AxelWers

Celkom fajn komédia, pri ktorej sa odviažete. Billy si pred hubu servítku nedáva, takže ak sa potrebujete odreagovať po náročnom dni, keď ste mali už všetkého plné zuby, tak tento film je to práve orechové. ()

Carreen

Přišlo mi, že celý film je založen jen na tom, jak Billy Bob Thornton fuckuje a jak je to šíleně "cool";o)Jenže všechno ostatní byly jen krátké úryvky a epizodky, které byly často až úplně zbytečné a všechno bylo hrozně nastavované. Přestože měl film jen tak málo minut, ke konci jsem se šíleně nudila. Prostě se mi zdálo, že se jen hledá příležitost, aby tam toho drsného a tudíž stále šíleně vtipného bylo víc a víc, ale nějaké souvislosti zmizely kdesi v nenávratnu. ()

chlebos

Zatracene prijemne prekvapeni, cekal jsem debilni komedii plnou stupidniho humoru a sprostych slov a dostal jsem silenou komedii s neuveritelnou varkou sprostych slov a ujeteho humoru. Nekomu to muze pripadat jako kdyz tvurci kaleji na vanocni svatky a tradice, ale kdyz ono to je k posrani zabavne..... ()

VerteX

Úchylný Santa mi zrovna moc k popukání nepřišel. Billy Bob Thornton se sice snaží co může, ale ale v průběhu filmu jsem se zasmál jen párkrát. Zvracející, píchající a sprostě nadávající symbol amerických Vánoc s několika přílohami v podobě typického happyendu prostě není vtipný! Není! Říkejte si co chcete, ale není... ()

Solly

Super -* jen kvůli křečovitě dobrému konci. Jinak se jedná o opravdu úasnej úlet. Nejsem milovníkem vánoc a sledoval jsem to o Vánocích ;) Hodně mi to sedlo. Na závěr Billy Bob Thornton zase zazářil. ()

catt

"Co chceš?" "Kačku na pérko." "Co to kurva je?" "Kačenka na pérko." "Tak jo, máš mít kačenu na péro." Santa jak jej neznáte :) ()

ninho

Nečekal jsem, že se u tohoto filmu tolik pobavím. Velkou zásluhu na tom mají scény s Thorntonem, který v roli Santy exceluje. ()

Liathfaol

Pokud vezmete v potaz, že hlavním hrdinou je neustále chlastající, nechutný, olpzlý a lehce úchylný Sant a/usák (kterého se ale nebudete moci ubránit mít rádi). Pak vás jistě nepřekvapí, že i všechny ostatní postavy jsou divné od sklepa až na půdu. Překvapit by vás, ale mohlo, že to všechno funguje a produkuje to skvělý humor. ()

mazic

Ano, kýč na závěr je hrozný, je to stereotypní ( jak píše Lima), ale já jsem se bavil od začátku do konce. Je to tím, že Vánoce nesnáším a jsem rád, že v tomto je Billy úžasný.....tváří se jako já každé Vánoce :-))) Je mi totiž špatně z těch usmívajících se lidí (i z mého okolí), kteří se na Vás šklebí, i kkdyž by Vás nakopali do pr....Howgh p.s. pár chybiček by se našlo, ale já je vidět nechci :-) ()

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

11.08.2008

Jim Carrey a jeho „prison break“

Jim Carrey a jeho „prison break“

06.06.2007

Všichni ještě pamatujeme časy, kdy Jim Carrey bral 20 miliónů za jednu roli. Dnes hraje ve filmech, jejichž celý rozpočet jen tak-tak dosahuje tuto částku. Jim má buď dobročinné sklony a touží hrát v… (více)