• tahit

Simona Stašová a Ondřej Vetchý samozřejmě hrají pěkně, ale že bych byl z tohohle filmu nějak odvázanej, to tedy ne. Upřímně řečeno, mám takový dojem, že pár zasmání celý film nezachrání.(16.12.2015)

• zette

Nekolik vtipnych momentu se ve filmu najde, je tam i par peknych herecek. Skoda, ze hlavni postava Frantisek ma tolik snu a predstav, ktere tvurci museli ukazat divakovi... tyto sceny me omrzely velice rychle a rusily jinak solidne natocenou realitu.(4.1.2016)

• Filmmaniak

Komedie s nedostatkem funkčního humoru, okázale nekonzistentní atmosférou a brutálně nesoudržným a nahodilým dějem. Je smutné, že čeští filmaři umí natočit komerční film na vysoké technické úrovni (v tomhle jsou dokonce akční scény, automobilové honičky a nindžové), ale dělá jim nehorázný problém naplnit ho smysluplným, nebo alespoň koherentním obsahem. Většina postav, situací, které prožívají, a motivů by se hodila spíš do depresivního dramatu, jiné jsou zas parodické a až bláznivé. Výsledek však není ani ryba, ani rak, nepobaví, nedojme, ani neposkytne příběh, který by byl příhodně k názvu filmu „jako ze života“, protože působí falešně, nepřirozeně a bezduše. Více v recenzi ZDE.(21.5.2015)

• InJo

Nejsem cílovka a nic jsem od toho nečekal, takže si vlastně nemůžu moc stěžovat. Jednoduchá odpočinková (crazy) komedie pro nenáročné diváky, v níž některé vtipy fungují lépe a jiné hůře (a ve které je dokonce pár akčních scén!). Žádný velký komerční hit to nejspíš nebude, ale furt je to minimálně o jeden level výš než rádoby komedie Zdeňka Trošky z posledních cca patnácti let. 50 %(21.5.2015)

• Lokutus

Jen další novácký nesnesitelně debilní výblitek český kinematografie.(15.9.2015)