Proč české filmy čím dál tím víc začleňují do svého příběhu nevěru dlouholetého manželství, jak kdyby to byla naprosto obvyklá věc? Myslím, že je pak složité ocenit film s přídomkem komedie, kdyby divák sám něco podobného prožíval. Postupně jsme se tak šli od klasické a hezké komedie k romantickým komediím, až jsme se dnes dostali ke smutným komediím. Sice jsem se párkrát zasmál a byly tam i hezké momenty, ale celkový dojem kazí právě životní problémy, které v komedii nemají co dělat. Nechápu, proč se točí filmy, kde se proti sobě bijí dva opačné póly.(26.10.2015)

Muž z Acapulca po česku, ale právě ta linie, která se odehrávala v představách hlavního hrdiny, byla slabinou filmu. Ne vždy, ale pokud by celý děj zůstal v reálu a režie vsadila jen na komediální talent všech zúčastněných, a že čtveřice Stašová-Vetchý-Taclík-Táborský má co nabídnout, líbil by se mi film víc. Ale i takhle jsem se několikrát od srdce zasmál, bavili mě herci, plusem bylo i mě důvěrně známé prostředí na pomezí Vinohrad a Žižkova a když už nic, byly tu hezké holky. Spokojenost. 70%(4.11.2015)

Příjemná česká parodie na britské bondovky a možná i na samu sebe. Hlavní dvojice Vetchý-Stašová baví po celou dobu (především teda Vetchý a jeho grimasy). Prolínání mezi dvěma rovinami, ve kterých se příběh odehrává, je překvapivě nenásilné a jediné, co mi přišlo ve filmu navíc, bylo pár hlášek paní Pokorné v závěru filmu. Taková ta česká oddychovka, u které jednou do roka člověk rád vypne mozek.. 70%. Vyšlete rodiče do kina ;). Právě oni budou pravděpodobně cílovkou a to bez ohledu na to, jestli mají/nemají rádi 007.(21.5.2015)

Hloupoučká, naivní a ztřeštěná komedie, česká variace na Jamese Bonda trochu střihnutého s Mužem z Acapulca. Nutno zdůraznit, že je to komedia, kterám mě ale nijak neurážela, humor nebyl fekální nebo vysloveně trapný, zkrátka jen ztřeštěný a místy stereotypní, pokud jde milostné vztahy. Docela příjemně jsem se bavil a zapomněl na všechny nepříjemné události jedné červnové neděle. V rámci roku 2015 ale je to rozhodně zatím nejslabší český kousek, což ale vlastně českou kinematografii letos ctí.(14.6.2015)

Správne bláznivé a uletené. Navyše O. Vetchý so S. Stašovou hrali ako o závod, v podobnej komediálnej póze ich mám najradšej. Keď na človeka doľahne ťarcha stredného veku, je to s ním potom ťažké, a keď sa ešte k tomu premení na Muža z Acapulca, je to ešte horšie. O komické situácie tu teda nie je núdza. Trocha ma zo začiatku iritovali tie "halucinogénne" hrdinské predstavy a narúšali mi plynulosť deja, ale chce to len zvyk. Myslím, že snímok ako priemerná oddychová jednohubka nikoho neurazí. 60/100(16.1.2016)