• InJo

Nejsem cílovka a nic jsem od toho nečekal, takže si vlastně nemůžu moc stěžovat. Jednoduchá odpočinková (crazy) komedie pro nenáročné diváky, v níž některé vtipy fungují lépe a jiné hůře (a ve které je dokonce pár akčních scén!). Žádný velký komerční hit to nejspíš nebude, ale furt je to minimálně o jeden level výš než rádoby komedie Zdeňka Trošky z posledních cca patnácti let. 50 %(21.5.2015)

Nečekal jsem, že Život je život, bude až tak bláznivá komedie. A popravdě jsem po shlédnutí filmu vůbec nevěděl, co si na první shlédnutí myslet. Každopádně nemůžu říct, že bych se nenasmál, za což musím poděkovat především Ondrovi Vetchýmu, který to neuvěřitelně zvedal. Příběh jako takový je na jednu stranu docela smutné drama ze života rodiny jednoho vcelku poctivýho tyrana. Ondra Vetchej si tu svojí postavu vysloveně užíval. Druhá strana filmu je ale naprosto parádní parodie na Bondovky, kde se prokazuje ta originalita filmu, která mě jako taková děsně bavila. Vlastně i proto nakonec filmu dávám celkové čtyři hvězdičky. Očekával jsem melancholickou komedii na způsob Láska je láska a nakonec jsem dostal chytrou, nesprostou a českou bláznivou komedii, která místy sice neví, na jakou stranu se přiklonit, ale i přesto mi dokázala udělat radost. A i to se počítá!(22.6.2015)

Pohodová komédia, aj keď veľmi predvídateľná.(4.1.2016)

• tahit

Simona Stašová a Ondřej Vetchý samozřejmě hrají pěkně, ale že bych byl z tohohle filmu nějak odvázanej, to tedy ne. Upřímně řečeno, mám takový dojem, že pár zasmání celý film nezachrání.(16.12.2015)

• zette

Nekolik vtipnych momentu se ve filmu najde, je tam i par peknych herecek. Skoda, ze hlavni postava Frantisek ma tolik snu a predstav, ktere tvurci museli ukazat divakovi... tyto sceny me omrzely velice rychle a rusily jinak solidne natocenou realitu.(4.1.2016)