• korbitch22

95 minut neskutečného utrpení.Něco jako kdyby ste byly na dovolený s partou němců.Český film jde ke dnu a já nechápu, jak někdo vůbec může zafinancovat něco tak iritujícího, neskutečně trapného, hloupého a ubohého.Každý Kameňák je vtipnější a to je přátelé uznejte sami dost hrozné.Každá postava je příšerně nesympatická, nemáte vůbec komu trochu fandit nebo se o jeho postavu byť jen na chvilku zajímat.Vetchý je naprosto příšerný a pevně věřím, že si tenhle arogantní pán svoji roli náramně užil, hádám, že ani nemusel moc hrát.Příběh je stupidní a otravný.I moje žena, která české filmy od srdce miluje a já jen kvůli ní musim tyhle braky trpět sama řekla, že takovou kokotinu snad ještě nikdy neviděla a z Vetchého se jí chtělo zvracet.Asi sem nikdy neviděl horší český film.Opravdový brak a ty hvězdičky tady lze chápat jenom tak, že dnesšní divák má v hlavě opravdu těžce nasráno.Jediné pozitivum jsou dvě krásné herečky Voříšková a Peláková a seč si o to skoro říkají, hvězdičkami nebudu házet ani pro ně.Co měli být proboha ty scény s papežem?Co měl bejt ten ''dredař''?Iritující ubožárna která uráží zdravý rozum, papeže a konec konců i ty vyhulený dredaře.Jak řekl pan Postránecký v Černých Baronech....chce se mi zvracet.0%.(25.11.2015)

Konečně komedie bez pohřbu, nostalgie či jiných dojemných scén. Maličkosti, které brání nejlepšímu hodnocení - zbytečně dlouhé snové scény, obsazení Františkovy kolegyně slovenskou herečkou, slovenská píseň na závěr, obsazení herců, které dabovali jiní.(6.11.2015)

Správne bláznivé a uletené. Navyše O. Vetchý so S. Stašovou hrali ako o závod, v podobnej komediálnej póze ich mám najradšej. Keď na človeka doľahne ťarcha stredného veku, je to s ním potom ťažké, a keď sa ešte k tomu premení na Muža z Acapulca, je to ešte horšie. O komické situácie tu teda nie je núdza. Trocha ma zo začiatku iritovali tie "halucinogénne" hrdinské predstavy a narúšali mi plynulosť deja, ale chce to len zvyk. Myslím, že snímok ako priemerná oddychová jednohubka nikoho neurazí. 60/100(16.1.2016)

• zette

Nekolik vtipnych momentu se ve filmu najde, je tam i par peknych herecek. Skoda, ze hlavni postava Frantisek ma tolik snu a predstav, ktere tvurci museli ukazat divakovi... tyto sceny me omrzely velice rychle a rusily jinak solidne natocenou realitu.(4.1.2016)

Hloupoučká, naivní a ztřeštěná komedie, česká variace na Jamese Bonda trochu střihnutého s Mužem z Acapulca. Nutno zdůraznit, že je to komedia, kterám mě ale nijak neurážela, humor nebyl fekální nebo vysloveně trapný, zkrátka jen ztřeštěný a místy stereotypní, pokud jde milostné vztahy. Docela příjemně jsem se bavil a zapomněl na všechny nepříjemné události jedné červnové neděle. V rámci roku 2015 ale je to rozhodně zatím nejslabší český kousek, což ale vlastně českou kinematografii letos ctí.(14.6.2015)