Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vteco
  **

  Nevýrazná a průměrná česká komedie, která se opět neúspěšně snaží protlačit originalitu a zaujmout něčím netradičním. Vtipných pasáží je zde opravdu hodně a z takového počtu si své oblíbené najde určitě každý, nejvíce pak v podání Ondřeje Vetchého, který film vytáhl z odpadu. Tím je ale výčet pozitiv konečný. Akční snové pasáže neuvěřitelně odpudivým způsobem kazí celý film a efekty na úrovni zemí třetího světa marnost jen potvrzují. /40%/ (Kino - Prom.)(29.5.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Mrzi mě snové pasáže, který měl František ve kterých se nám Ondra postupně stylizoval do Peyraca, Bob Saint-Clara nebo do Bonda. Tyhle pasáže jsou totálně nazvládnuté a ničej jinak velmi příjemnou a pohodovou zábavu. Nerozumím tomu, proč to tvůrci udělali. Vždyť postava Františka byla zřetelně a jasně napsaná a Ondra by jí svým herectvím dokázal vyprofilovat i bez těchto pasáží. Navíc pan Horský při vší úctě není ani Broca a Veber už vůbec ne. Naštěstí to je jediná výtka, kterou k filmu mám. Pokud si totiž tvůrci nehrají na zahraničí filmy, neakční (zoufalost ) a soustředí se na hlavní dějovou linku, ryze české reálie, tak jsou silný a válej. Film táhnou tři herci Ondra, Simona Stašová a Miroslav Táborský a táhnou ho skvěle, maj dobrý dialogy, dokážou dát svým postavám tragikomický rozměr, který nejednou pobavil. Ostatní herci nemají tolik prostoru, což mě zamrzelo hlavně u Terezky, kterou mám rád a filmová svatba s Markem jim šla dobře, že by nácvik ? Z filmu je cítit jediná ambice, přijď diváku spočinout do kina, nebuď jak zakyslej českej filmovej kritik a pak máš velkou šanci že odejdeš pobaven, odpočinut a příjemně naladěn. Ještě musím ocenit, že Ondra si po dlouhý době odpustil nacpat do filmu sparťanský zastávy, to je správná cesta Ondřeji, vydrž a můžeme se zase kamarádit a Kristína Peláková je kočka.(24.5.2015)

 • Rakosnicek77
  ***

  Ty skoky do představ ale James Bond filmu hodně podráželi nohy! I bez nich by šlo o konečně dobrou českou komedii, bohužel tyhle snové vstupy, film troch přitrapnili :-( Agent sperminátor, scény z dredatými kojenci atd. hazeli snímek do úplně jiné roviny! Škoda...(26.5.2015)

 • Tommassi3
  *

  "Tak prosím vás, co je na tomhle pozitivního ??" - "Tak třeba to, že se nejmenujete Velká.." ;) Jakkoliv výtečný Ondra Vetchý šibalsky pomrkává na legendárního Belmonda coby Muže z Acapulca, byť ani ten divácké oblibě navzdory není žádným veledílem, platí Cieslarův nový snímek spíš za trapný tanec na de Brocově hrobě.. Život je sice život, ale když už se další celkem schopní tvůrci vydávají uboze vyšlapanou lidově zábavnou cestičkou do Babovřesk, jednomu je spíš do pláče.. Česká komedie krvácí pointy nemaje..(8.10.2015)

 • Filmmaniak
  *

  Komedie s nedostatkem funkčního humoru, okázale nekonzistentní atmosférou a brutálně nesoudržným a nahodilým dějem. Je smutné, že čeští filmaři umí natočit komerční film na vysoké technické úrovni (v tomhle jsou dokonce akční scény, automobilové honičky a nindžové), ale dělá jim nehorázný problém naplnit ho smysluplným, nebo alespoň koherentním obsahem. Většina postav, situací, které prožívají, a motivů by se hodila spíš do depresivního dramatu, jiné jsou zas parodické a až bláznivé. Výsledek však není ani ryba, ani rak, nepobaví, nedojme, ani neposkytne příběh, který by byl příhodně k názvu filmu „jako ze života“, protože působí falešně, nepřirozeně a bezduše. Více v recenzi ZDE.(21.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace