• Aleee89

Vcelku prapodivný film. A musím se přiznat, že tu ulítlost jsem vážně nečekala. Zarazila mě a myslím, že se do snímku ani nehodila. Neříkám, že jsem se nebavila vůbec, párkrát jsem se uchechtla, to zase jo, ale celkově byl snímek divný, šílený, taková podivná směsice, která ani sama nevěděla, čím chce vlastně být.(17.9.2016)

• maverick10

Pro českého diváka, který od českého filmu už nic nečeká, je tento snímek jako zjevení. Je to však pouze stará ošumtělá a trochu i zákeřná kostra v překvapivě bláznivém kabátě. Překvapivě bláznivém pouze na české poměry, protože fantazie scénáristů zakrněla s převratem v 89'. Je to jakýsi náznak bláznivé crazy komedie, ovšem naprosto nedotažené a totálně nabourané všudypřítomnou dějovou linkou české telenovely o rodinných hodnotách morálce a etice. Ta svazuje všem autorům ruce i nohy a dovoluje jim psát scénáře jen vlastní močí do sněhu. Proč by v rámci bláznivé komedie, nemohl skutěčně František být tajným agentem, který vede dvojí bláznivý život? Proč se vše musí vrátit zpátky do rodinného kruhu a řešit pouze věci nevěry, rozerní potomků a pořád a pořád dokola řešit problémy pouze na úrovni rodiny?(9.7.2015)

Jeden z mála světlých momentů v novodobé české kinematografii. Vetchý to je prostě sázka na jistotu. Na české poměry jsem se luxusně bavil.(15.12.2015)

• kaposlav

Kapitalisti Vetchý a Táborsky to teda nevytrhli :) Taká zlátanina a humor podradnej kategórie, alebo ináč napísané nič moc.(11.10.2015)

Škoda, že film bol promovaný ako klasická česká rodinná dráma (kríza stredného veku, nečakané tehotenstvo, strata bývania...). Život je život však stojí hlavne na humore druhej línie, kde sa z otca rodiny stáva nepremožiteľný tajný agent (v humornom štýle KINGSMANA). Pobavil som sa aj napriek klišé hlavnej zápletky, ale možno práve preto lepšie vynikla akčná časť...(11.2.2016)