Česká parodie na Jamese Bonda s Ondrou Vetchým v hlavní roli, kterému sekunduje Simona Stašová. Ti dva spolu opět hrají manžele. Hezky jim to spolu sedne. Despota a buran Vetchý x uťápnutý Stašová + tři dcerušky k pohledání. Čekala jsem něco bláznivého, ale nedostala jsem to. Místo toho mi na obrazovce přistál důkaz toho, že hvězdné obsazení kvalitní film nedělá, když není po ruce kvalitní scénář. Bavila jsem se. To nechci popírat. Vetchý, Stašová, Táborský atd. mají jistě komediální talent. Ale tohle podle mých představ úplně nebylo. Škoda.(20.9.2016)

• Filmmaniak

Komedie s nedostatkem funkčního humoru, okázale nekonzistentní atmosférou a brutálně nesoudržným a nahodilým dějem. Je smutné, že čeští filmaři umí natočit komerční film na vysoké technické úrovni (v tomhle jsou dokonce akční scény, automobilové honičky a nindžové), ale dělá jim nehorázný problém naplnit ho smysluplným, nebo alespoň koherentním obsahem. Většina postav, situací, které prožívají, a motivů by se hodila spíš do depresivního dramatu, jiné jsou zas parodické a až bláznivé. Výsledek však není ani ryba, ani rak, nepobaví, nedojme, ani neposkytne příběh, který by byl příhodně k názvu filmu „jako ze života“, protože působí falešně, nepřirozeně a bezduše. Více v recenzi ZDE.(21.5.2015)

• korbitch22

95 minut neskutečného utrpení.Něco jako kdyby ste byly na dovolený s partou němců.Český film jde ke dnu a já nechápu, jak někdo vůbec může zafinancovat něco tak iritujícího, neskutečně trapného, hloupého a ubohého.Každý Kameňák je vtipnější a to je přátelé uznejte sami dost hrozné.Každá postava je příšerně nesympatická, nemáte vůbec komu trochu fandit nebo se o jeho postavu byť jen na chvilku zajímat.Vetchý je naprosto příšerný a pevně věřím, že si tenhle arogantní pán svoji roli náramně užil, hádám, že ani nemusel moc hrát.Příběh je stupidní a otravný.I moje žena, která české filmy od srdce miluje a já jen kvůli ní musim tyhle braky trpět sama řekla, že takovou kokotinu snad ještě nikdy neviděla a z Vetchého se jí chtělo zvracet.Asi sem nikdy neviděl horší český film.Opravdový brak a ty hvězdičky tady lze chápat jenom tak, že dnesšní divák má v hlavě opravdu těžce nasráno.Jediné pozitivum jsou dvě krásné herečky Voříšková a Peláková a seč si o to skoro říkají, hvězdičkami nebudu házet ani pro ně.Co měli být proboha ty scény s papežem?Co měl bejt ten ''dredař''?Iritující ubožárna která uráží zdravý rozum, papeže a konec konců i ty vyhulený dredaře.Jak řekl pan Postránecký v Černých Baronech....chce se mi zvracet.0%.(25.11.2015)

• Dannysek4U

A humor zmizel kam...?(21.5.2015)

• vteco

Nevýrazná a průměrná česká komedie, která se opět neúspěšně snaží protlačit originalitu a zaujmout něčím netradičním. Vtipných pasáží je zde opravdu hodně a z takového počtu si své oblíbené najde určitě každý, nejvíce pak v podání Ondřeje Vetchého, který film vytáhl z odpadu. Tím je ale výčet pozitiv konečný. Akční snové pasáže neuvěřitelně odpudivým způsobem kazí celý film a efekty na úrovni zemí třetího světa marnost jen potvrzují. /40%/ (Kino - Prom.)(29.5.2015)

• - Film vydělal 32 760 954 Kč a v kinech ho vidělo 258 274 diváků, což z něj dělá nejúspěšnější český film roku 2015. (Zdroj: Unie filmových distributorů). (Pedronaut)

• - Kristína Peláková predviedla vo filme aj celkom slušný súboj s mačetou. Trénoval ju profesionálny koordinátor kaskadérov, Martin Hub. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)

• - Kristína Peláková bola v čase nakrúcania iba mesiac po absolvovaní autoškoly. Pri scéne, keď mala prudko vyštartovať v policajnom aute, jej nenápadne pomáhal spolujazdec Ondřej Vetchý – ona naštartovala, on zaradil rýchlosť. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)