• mikinhoo

Trochu slabší česká komedie. Úsměvné scény kazí zmatený příběh, který je okořeněný o snové scény, které tam vůbec nepatří. Určitě převažuje zklamání.(9.6.2015)

• Filmmaniak

Komedie s nedostatkem funkčního humoru, okázale nekonzistentní atmosférou a brutálně nesoudržným a nahodilým dějem. Je smutné, že čeští filmaři umí natočit komerční film na vysoké technické úrovni (v tomhle jsou dokonce akční scény, automobilové honičky a nindžové), ale dělá jim nehorázný problém naplnit ho smysluplným, nebo alespoň koherentním obsahem. Většina postav, situací, které prožívají, a motivů by se hodila spíš do depresivního dramatu, jiné jsou zas parodické a až bláznivé. Výsledek však není ani ryba, ani rak, nepobaví, nedojme, ani neposkytne příběh, který by byl příhodně k názvu filmu „jako ze života“, protože působí falešně, nepřirozeně a bezduše. Více v recenzi ZDE.(21.5.2015)

• Tommassi3

"Tak prosím vás, co je na tomhle pozitivního ??" - "Tak třeba to, že se nejmenujete Velká.." ;) Jakkoliv výtečný Ondra Vetchý šibalsky pomrkává na legendárního Belmonda coby Muže z Acapulca, byť ani ten divácké oblibě navzdory není žádným veledílem, platí Cieslarův nový snímek spíš za trapný tanec na de Brocově hrobě.. Život je sice život, ale když už se další celkem schopní tvůrci vydávají uboze vyšlapanou lidově zábavnou cestičkou do Babovřesk, jednomu je spíš do pláče.. Česká komedie krvácí pointy nemaje..(8.10.2015)

Český film v kině, po kterém nemám chuť strčit si prst do oka a zapomenout, to snad abych znova vytáhnul vlaječky a chodil s nima po CineStaru. A že tady to vlastně bylo dva v jednom. Mně na rozdíl od většiny kolegáčků bondovské vsuvky nevadily, protože mám pocit, že bez nich by to byla jen další Taková normální rodinka po stodesáté. Ondra jako jeden z mála českých herců nepřipomíná hospodskou hroudu rosolu a koutů až na zátylek, tak co bych zase nad něčím remcal? No ale hlavně vám chci říct tohle - to největší plus má tahle tuzemská rarita (dobrá komedie) u Pepince především proto, že umí udělat vtip i bez slov hovno, prdel, sračka a kozy.(1.6.2015)

• ScarPoul

Snaha o akúsi vtipnú premysu sa nekoná. Krásne dievčatá, sympatický Vetchý, ale tak do**baný scenár až z toho jednému zostáva rozum stáť. Takže na toto sa dávajú peniaze? Počitačové efekty vo vzťahovej komédií použité tak ako boli tu, my príde ako zlý vtip. V zásade nenudilo, ale takto si českú komédiu absolútne nepredstavujem. A hoci má Kristína pekný úsmev, spieva príšerne. Dosť veľké sklamanie, na to ako som sa na to tešil. Akákoľvek Janáková komédia je oproti tomuto klenot.(16.10.2015)