Nejdřív jsem si říkala, že je to děsná kravina - ale dokoukala jsem a dost jsem se i nasmála - tak to asi má být :)(15.11.2015)

Konečně komedie bez pohřbu, nostalgie či jiných dojemných scén. Maličkosti, které brání nejlepšímu hodnocení - zbytečně dlouhé snové scény, obsazení Františkovy kolegyně slovenskou herečkou, slovenská píseň na závěr, obsazení herců, které dabovali jiní.(6.11.2015)

Velmi příjemná komedie, u které zejména dějová linie týkající se správné české rodinky, vytváří to co na filmu baví. Skoky do snů a život agenta jsou příjemné zpestření, ale pro tento film to nebylo tak nějak to pravé. Vetchý, Stašová, Táborský i ostatní byli přesvědčivý, ale jedničkou filmu je určitě Vetchý. Chce to více těchto oddechových komedií, které jsou vtipné a ne trapné.(25.5.2015)

• Big Bear

Příšerné, šílené, strané.... Vždycky jsem si myslel, že troška se svými Babovřeskami je skutečné dno českých komedií... Není dnes jsem objevil, že existují ještě hlubší patra. Scénář je opravdu debilní a já skutečně nechápu účast některých herců v téhle příšernosti. Asi nejvíce mne mrzí účast pana Zindulky a snad i toho Vetchého... Já nechápu jak někdo může po skvělém filmu Láska je láska natočit toto. To musí bejt sakra matroš na kterým Cieslar začal ujíždět. Jsem vážně otřesen! A jestli to měla být snaha natočit českého poldu z Acapulka, tak to pardón... odpad jak vyšitej - ODPAD(6.10.2015)

• ScarPoul

Snaha o akúsi vtipnú premysu sa nekoná. Krásne dievčatá, sympatický Vetchý, ale tak do**baný scenár až z toho jednému zostáva rozum stáť. Takže na toto sa dávajú peniaze? Počitačové efekty vo vzťahovej komédií použité tak ako boli tu, my príde ako zlý vtip. V zásade nenudilo, ale takto si českú komédiu absolútne nepredstavujem. A hoci má Kristína pekný úsmev, spieva príšerne. Dosť veľké sklamanie, na to ako som sa na to tešil. Akákoľvek Janáková komédia je oproti tomuto klenot.(16.10.2015)

• - Kristína Peláková bola v čase nakrúcania iba mesiac po absolvovaní autoškoly. Pri scéne, keď mala prudko vyštartovať v policajnom aute, jej nenápadne pomáhal spolujazdec Ondřej Vetchý – ona naštartovala, on zaradil rýchlosť. (Zdroj: Eurotelevízia) (krasomama)

• - Film vydělal 32 760 954 Kč a v kinech ho vidělo 258 274 diváků, což z něj dělá nejúspěšnější český film roku 2015. (Zdroj: Unie filmových distributorů). (Pedronaut)

• - Policejní vůz, kterým František (Ondřej Vetchý) a Lucie (Kristína Peláková) pronásledují zločince tunelem Blanka a taxi, kterým Jana (Simona Stašová) přijíždí domů k rodící dceři, je stále stejná stříbrná Škoda Octavia Combi registrační značky 2AP 5397. Stejné auto bez nápisů  a majáku lze navíc zahlédnout zaparkované v řadě vozidel ve scéně, kdy se Jana stěhuje od Františka k panu spisovateli (Miroslav Táborský). Skutečná policejní auta tohoto typu navíc nemají nikdy vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie a nejsou vybavena podélnými střešními nosiči. (Martin_L)