poster

Perfektní den

 • Španělsko

  A Perfect Day

 • Španělsko

  Un día perfecto

 • Slovensko

  Perfektný deň

Drama

Španělsko, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MartinezZ
  ****

  Herecký ansámbl, dialogy, situace a zvolený hudební podkres - to je esence tohohle doslovného tak trochu komediálního dramatu. Ať už se tam totiž děje cokoliv, a autoři se dobře snaží vykreslit poválečný stav Balkánu, který je vyobrazen jako poválečný jen na na papíře, nikoliv ve skutečnosti, nechybí ale ani humor, ačkoliv do těch situací by pasovat neměl - ale pasuje. Skvělí Benicio a Tim, celkem dobrá otravná Olga a naivní a nezkušená Mélanie a celkem i v ne nevýrazné roli Fedja. Takový ironický obrázek klasického dne humanitárních pracovníků v prostředí zcela nehumánním.(23.4.2016)

 • luka4615
  ****

  A Perfect Day je i přes svou poměrně jednoduchou zápletku filmem, který Vás v určitém bodě vezme za srdce. Téměř okamžitě se zde totiž sžijete s hlavními postavami, přičemž chápete i jejich motivaci k dané práci. Musím zde také ocenit inovativní přístup režiséra, který věci denní potřeby, jako je provaz či míč, proměnil v něco hlubšího, v něco, co za dané situace působí jako živá voda na vyřešení všech problémů. A Perfect Day je pro mě osobně velkým překvapením a vítaným zpestřením, které v záplavě velkých blockbusterů působí jako zjevení. „Follow the granny, trust me, follow the granny.“(4.3.2016)

 • Chrustyn
  ***

  Silné téma v průměrné režii, která výrazně kazí výsledný dojem z filmu, který mohl být díky vážnému tématu opravdu silný. Takhle máte pocit, že se celou dobu vlastně nic moc neděje a film, jakoby stál na místě. Výsledný dojem už bohužel nezachrání ani silné herecké obsazení.(22.8.2016)

 • Kamca_
  ***

  Dost jsem se nudila celou dobu. Přišlo mi, že v celém filmu se nic moc nedělo a debaty byly o ničem. Průměr dávám za sympatické herecké obsazení. 55%.(21.6.2016)

 • carlos 2010
  ***

  Zaujímavé a miestami vtipné spracovanie, aj keď tomu niečo chýbalo, ale herecky OK.(25.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace