poster

Perfektní den

 • Španělsko

  A Perfect Day

 • Španělsko

  El pozo

 • Slovensko

  Perfektný deň

Drama

Španělsko, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bloodcountes
  ****

  Skrze tu černohumornou absurditu (je to postavené na faktu, že humanitární pomahači nejsou s to sehnat kus provazu) občas člověka šlehne bič hrůzy, když si uvědomí, že to je (byla) skutečnost (třeba i mnohem horší). Že tyhle věci se děly v době, kterou jsem zažila a kterou jsem považovala za civilizovanou a v místech, která jsem pokládala za civilizovaná. Ve filmu si člověk užije krásných přírodních scenérií a velice dobře se v něm pracuje s hudbou. Co mě otravovalo, takže sjem to potom už přeskakovala ty romantický kecy Mambrúa (podle vzoru Bálúa?) s rusandou. Fakt to dost zkazilo výsledný dojem. Absurdita lidského pinožení a snažení, úřadování a demence vyvážená moudrostí a velebností Stvořitele krav a děšťů...(3.6.2016)

 • Axis
  ****

  Na Balkáně by chtěl žít každý, teda mimo mě...7,5/10 Po shlédnutí mě ještě víc štve konec seriálu Brink.(14.8.2016)

 • Mirokukii
  ****

  Mrtvé tělo, studna, lano a míč. Spolu se šesticí postav hlavní pojítka baladického, lehce cynického a sarkastického, příběhu, z válkou zničeného Balkánu. Bez přehnaného, trapného humoru, přesto však s nadhledem a zbytečného brnkání na emotivní strunu. Příjemné.(7.5.2016)

 • carlos 2010
  ***

  Zaujímavé a miestami vtipné spracovanie, ale niečo tomu chýbalo, ale herecky OK.(25.4.2016)

 • Freemind
  **

  Rozvleklá, nudná jízda odnikud nikam po balkánských kopcích. Ve vážných polohách sentimentální, v humorných křečovitá a nevtipná. Dodatečný trestný bod za zoufale nenápaditý soundtrack a ještě horší hudební režii - režisér celou dobu nahodile pouští pětivteřinové úryvky skladeb ze své zaprášené kazety s rockovými hity. Mám rád dobrou filmovou hudbu, takže to beru jako projev lajdáctví, lenosti a nedostatku kreativity. Pryč s tím.(18.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace