poster

Limitless (TV seriál)

Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015 - 2016, 15 h 38 min (Minutáž: 22x45 min)

Kamera:

Jonathan Sela

Hrají:

Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper, Desmond Harrington, Marko Caka, Doris McCarthy, Ari Fliakos, Perry Yung, Mihran Slougian, Colin Salmon, Michael James Shaw, Ron Rifkin, Blair Brown, Patch Darragh, Georgina Haig, Christina Vidal, Gbenga Akinnagbe, Jacob Pitts, James McDaniel, Mark Noonan, Greg Germann, Analeigh Tipton, Malik Yoba, Tate Donovan, Tim Reid, Andrei Arlovski, Max Baker, McCaleb Burnett, Sam Robards, Isiah Whitlock Jr., Murray Bartlett, James Colby, Terry Serpico, Dashiell Eaves, Zabryna Guevara, Arjun Gupta, Charlie Semine, Joel de la Fuente, Jay Klaitz, Marc Blucas, Susan Kelechi Watson, Jessica Hecht, Wolé Parks, Michelle Veintimilla, Jeremy Shamos, Catherine Mary Stewart, Todd Litzinger, Mellini Kantayya, Sepideh Moafi, Simone Bailly, Julian Gamble, Jeremy Holm, Lolita Foster, Barbara Rosenblat, Michael Torpey, Stephen O'Reilly, Sipiwe Moyo, Craig Sweeny, Megan Guinan, Tom Degnan, Matt Walton, Norman Chu, Paton Ashbrook, Phil Nee, Gabrielle Senn, Philip Carr Neel, Lucy Taylor, Derek Goh, Timothy Britten Parker, Adrian Alvarado, Whitney Kimball Long, Lee Aaron Rosen

Kostýmy:

Sarah Mae Burton
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 6thSun
  ***

  Časem (zhruba od třetího dílu) až moc jednobrdové.(14.10.2015)

 • BoredSeal
  **

  Film mě bavil hodně, takže jsem se na přidané veselé historky s NZT v televizní podobě, potažmo rozvinuté mytologii těšil. Bohužel scénáristi NZT neberou, protože většina 22 dílů první série je přehnaně naředěná jednoduchá příběhová linka, nevedoucí k žádné satisfakci. Hlavní hrdina je otravný 30+ puberťák, který postrádá charizma Bradleyho Coopera (který se objeví v cca minutě pilotu, aby pak jeden záběr na jeho charisma neustále recyklovali ve flashbacích). Bez drog je neschopný, ale scénáristi mu napsali svědomí a smysl pro dobro, čímž zabili cokoliv zajímavého v tématu zneužitelnosti NZT. V každém díle se zpravidla řeší případ (často nesouvisející s hlavní linií), jehož řešení vypadá tak, že si hrdina párkrát vezme NZT, udělá si rešerš a pak ukáže nějak překvapivě prstem a padouch se zatkne. Logika místy úplně tragická (laik pracuje pro FBI a napadne ho jako jediného projet záznamy městských kamer). Absolutně promarněný čas mého života.(14.9.2016)

 • dO_od
  ****

  // Takhle má vypadat pořádná pilotní epizoda. O to lepší je fakt, že se CBS podařilo nezmrvit filmovou předlohu, definovat vlastní svět, půjčit si samotného Bradleyho Coopera do vedlejší role a zachovat přitom režijně vše tak, jak mě to bavilo ve filmu z roku 2011. Tleskám a jsem zvědavý, jak se to bude dál vyvíjet. Snad jedinou starost mi totiž dělá pouze ta načtrtnutá procedurální tečka na konci. Zatím 80%(23.9.2015)

 • GothaR
  ***

  1. diel bol celkom v pohode, ale išlo v podstate o kópiu filmu. 2. diel však už ukázal, že s veľkou pravedpodobnosťou pôjde o priemernú kriminálku s jedným šikovnejším členom tímu. Pripadá mi to ako lacný vývar z výborného filmu, kde sa zázračná pilulka a Bradley Cooper objavujú len kvôli tomu, aby ostala zachovaná značka. 60 %(4.10.2015)

 • Vxxx
  ***

  Po filmu je seriál trošku zklamáním. Mělo to tak nějak moc rychlý spád a je to prostě jiné, než film. Ale rozhodně budu koukat dál, jak se to vyvine. Výborná je ehm.. no ta.. prostě Debra. Doufám, že tvůrci počkají alespoň na konec série, než ty dva do sebe zamilujou... Zatím 3* a počkáme si, co bude dál :)(28.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace