Vlastně je to jen další z řady kriminálek, která se ale může opřít o úspěšný film a tenhle doping bezezbytku využívá. Jako velké plus beru povinnou linku táhnoucí se celým seriálem, která je tady upozaděná, což věci jednoznačně prospívá, dalším pozitivem je všudypřítomný a nenucený vtip a povedlo se i obsazení hlavního hrdiny, který v mých očích přehrává originál Bradleyho Coopera. Samozřejmě i tady se najdou slabší díly, což je průvodní jev prakticky všech seriálů, ale nenašel se tu jediný, který by mě nebavil a to se počítá. 80%(7.1.2016)

Pilot se povedl. Původní film jsem sice neviděl, ale chystám se to napravit. Pilot jsem s užil, mělo to spád, ztvárnění účinků NZT se mi zamlouvá. Teď jen aby si to kvalitu alespoň udrželo. Pilot - 70 %(25.9.2015)

// Takhle má vypadat pořádná pilotní epizoda. O to lepší je fakt, že se CBS podařilo nezmrvit filmovou předlohu, definovat vlastní svět, půjčit si samotného Bradleyho Coopera do vedlejší role a zachovat přitom režijně vše tak, jak mě to bavilo ve filmu z roku 2011. Tleskám a jsem zvědavý, jak se to bude dál vyvíjet. Snad jedinou starost mi totiž dělá pouze ta načtrtnutá procedurální tečka na konci. Zatím 80%(23.9.2015)

Hodnocen pouze pilot 70%(27.9.2015)

PILOT: Nechystají se náhodou udělat ze strhujícího thrilleru tuctovou kriminálku, že ne? Že ne?? Rád časem přihodím hvězdu, dvě: náběh na poutavý džípíčko to má slušnej...(30.9.2015)