Po třetím díle končím se seriálem. Příliš nebaví. 55%(26.9.2015)

Podařil se mi odhalit současný trend seriálové prudukce. Prvně je nutné použít jako předlohu „moje" nejoblíbenější Sci-fi/Thriller filmy jako Limitless nebo Minority Report a přetavit je žánrově na kriminálku. To se udělá tak, že postava s nadpřirozenou schopností se podle scénáře nechá seznámit s vyšetřovatelkou FBI a spolu pak díl co díl vyšetřují zločiny. Pilotní díl lze například jako u Limitless vyřešit jako remake filmové předlohy. Přestal jsem to sledovat u sedmého dílu, kdy měl mít Brian konečně den volna od FBI. Hned, jak si vyčistil zuby, dostal ránu elektrickým paralyzérem od CIA a musel vyšetřovat pro ně.(10.11.2015)

• KevSpa

Sice mě tahle seriálová podoba velice solidního snímku nechávala chladnou, ale překvapivě mě dokázala během pouhých dvou dílů do děje pořádně vtáhnout. Hlavní hrdina je dostatečně velký sympaťák, aby tuhle oddechovou podívanou utáhl. Hrozí jen, že to bude pořád dokola to samé, ale budu doufat v nějaký větší vývoj hlavní postavy, ono to jeho puberťácké chování totiž může velmi rychle omrzet. První dva díly - 80%(4.10.2015)

Film byl podle mě božský, ale seriál... No... Tak trochu mě štve hlavní hrdina a jeho parťačka. Zároveň se mi některé epizody líbí... Tak nevím no... Udělali z dobrého snímku průměrný seriál...(16.2.2016)

• MoiJe

Zatial do s01e02: Ja vam neviem, fandit zdrogovanemu faganovi, ktoreho pomoc je pre FBI neocenitelna, pretoze mu jedinemu napadne vyuzit mestske kamery... Nemam pocit, ze sledujem nieco chytreho. Uplne marne to ale nie, tak este uvidim.(2.10.2015)