Limitless (TV seriál)

Krimi / Drama / Sci-Fi / Thriller

USA, 2015 - 2016, 15 h 38 min (Minutáž: 22x45 min)

Jonathan Sela

Jake McDorman, Jennifer Carpenter, Hill Harper, Mary Elizabeth Mastrantonio, Bradley Cooper, Desmond Harrington, Marko Caka, Doris McCarthy, Ari Fliakos, Perry Yung, Mihran Slougian, Colin Salmon, Michael James Shaw, Ron Rifkin, Blair Brown, Patch Darragh, Georgina Haig, Christina Vidal, Gbenga Akinnagbe, Jacob Pitts, James McDaniel, Mark Noonan, Greg Germann, Analeigh Tipton, Malik Yoba, Tate Donovan, Tim Reid, Andrei Arlovski, Max Baker, McCaleb Burnett, Sam Robards, Isiah Whitlock Jr., Murray Bartlett, James Colby, Terry Serpico, Dashiell Eaves, Zabryna Guevara, Arjun Gupta, Charlie Semine, Joel de la Fuente, Jay Klaitz, Marc Blucas, Susan Kelechi Watson, Jessica Hecht, Wolé Parks, Michelle Veintimilla, Jeremy Shamos, Catherine Mary Stewart, Todd Litzinger, Mellini Kantayya, Sepideh Moafi, Simone Bailly, Julian Gamble, Jeremy Holm, Lolita Foster, Barbara Rosenblat, Michael Torpey, Stephen O'Reilly, Sipiwe Moyo, Craig Sweeny, Megan Guinan, Tom Degnan, Matt Walton, Norman Chu, Paton Ashbrook, Phil Nee, Gabrielle Senn, Philip Carr Neel, Lucy Taylor, Derek Goh, Timothy Britten Parker, Adrian Alvarado, Whitney Kimball Long, Lee Aaron Rosen

Kostýmy:

Sarah Mae Burton
  • MoiJe

Zatial do s01e02: Ja vam neviem, fandit zdrogovanemu faganovi, ktoreho pomoc je pre FBI neocenitelna, pretoze mu jedinemu napadne vyuzit mestske kamery... Nemam pocit, ze sledujem nieco chytreho. Uplne marne to ale nie, tak este uvidim.(2.10.2015)

Časem (zhruba od třetího dílu) až moc jednobrdové.(14.10.2015)

Dejte si lentilku, pohodlně se usaďte a seznamte s mega zewlem Finchem, jehož zábavou je plastelína, holky, hadry, vraždy, Dexterova ségra Carpenter a 1x denně průsvitná pilule, která z tohohle posranýho světa, dělá zajímavou zábavu!!(15.1.2016)

• KevSpa

Sice mě tahle seriálová podoba velice solidního snímku nechávala chladnou, ale překvapivě mě dokázala během pouhých dvou dílů do děje pořádně vtáhnout. Hlavní hrdina je dostatečně velký sympaťák, aby tuhle oddechovou podívanou utáhl. Hrozí jen, že to bude pořád dokola to samé, ale budu doufat v nějaký větší vývoj hlavní postavy, ono to jeho puberťácké chování totiž může velmi rychle omrzet. První dva díly - 80%(4.10.2015)

piot vypadá solidně...dobře zpracovaný,soldiní atmosféra i spád...určitě dám šanci dalším dílům...(24.9.2015)