Whyte

Eminem to celé táhne jak svým příběhem, tak hereckým projevem, dále je tu skvělá kamera a hravá režie, která tomu dává správný drive a jindy nekoukatelné klišé upraví do kvalitně natočeného dramatu. Uvidíte, ucítíte atmosféru i mentalitu Detroitu a uzříte začátky rapera Eminema v metaforickém příběhu mladého Rabbita. Kromě pohledu na začátek dlouhé cesty k nahrání Emova prvního dema a dosáhnutí dlouholetého snu, snímek popisuje celkové začátky rapu a víceméně se celý děj točí okolo vítězství a respektu, získaného pomocí rapovým battlů. A TO JE VLASTNĚ VŠECHNO. Eminemův život skýtá spoustu příběhů a filmu by prospělo, kdyby minimálně ukázal jeho začátky po nahrání onoho dema a studiovky a jeho následnou slávu. Dávalo by to snímku větší rozměr a nejspíš by to oslovilo ještě větší publikum. Inu škoda, ale pro fanoušky to je stejně nedocenitelný a geniální film a vlastně je na vaše domyšlení, kam tohle Rabbitovo snění směřovalo a kde je teď... Stejný příběh muže pod jiným pseudonymem. //77%// ()

Profík

Je to v podstatě stejný vzorec jako u spousty filmů s boxem nebo bojovým uměním. Akorát tady se nebijí pěstmi či kopy, ale texty v rappové soutěži. Je to slušná zábava, nuda se moc nedostavuje a všichni včetně Eminema dost dobře hrají. Občas se mi zdá, že je trochu víc tlačeno na pilu, než by bylo nezbytně nutné, ale ne nějak přes čáru. 80%. ()

radek.896

Eminem je výborný herec. Skvělá hudba a skvělé bitky v podobě battlu mě nadchly. Prozatím jsem viděl jen polovinu, musím někdy napravit, protože jsem zvědavý na jeho vynikající song lose yourself a jak to dopadlo. ()

HectorHagman

Enimena nezeru chudy cerny nelituju mavani rukama vykrikovani sprostejch slov a rikani tomu muzika me neoslovylo ani jako dite ani pozdeji......ovsem Hanson je borec proto bohuzel nemuzu dat odpad tak jak bych si pral ()

mpet

Eminema moc něžeru a tento styl hudby taky ne, ale 8 míle si vysoké hodnocení zaslouží. Zvládnuté velmi dobře jak po herecké, tak po režisérské stránce. ()

MattCorman

Tento film je tak dobréj i přes jeho slabiny. Hudba, Eminem, Kim a herci. to vše dává tomu filmu tak neobyčejnou atmosféru a člověk má pocit, že by si měl uvědomit co v životě má cenu a proč se nevzdávat. Á Ano, je to béčko, ale film se nesnaží být nějaký hit. Je to jen film o tom ukázat, jak asi vypadal život Eminema před tím, než se dostal na trůn krále hip hopu. Samotný výkon Eminema mě překvapil, role mu sedí jak na míru a nedělá ze sebe takového kašpara a namyšlence, jak to někdy vypadá v reálném životě. Jsou chvíle kdy tento film raději vypnu a nebo raději přetočím dál, ale ty scény, kdy Eminem rapuje a kde jsou rap battle, jsou hlavním tahákem tohoto filmu. Aneb člověk pokud má šanci, tak ji musít využít a zkusit dosáhnout něčeho, jinak se v životě nepohne dál. Viz Eminemův výrok: "If you had one shot, or one opportunity,To seize everything you ever wanted. one moment. Would you capture it or just let it slip?" Doporučuji tento film hlavně mladým lidem, co jim tento styl hudby nevadí. Hodnocení 70% ()

Tomrou

Dávám 4 hvězdy, ne proto, že by to byl herecky nějak výborný film, i když Eminem i Basinger mě mile překvapili, ale protože to přesně vystihuje americký způsob života - život na okraji společnosti, problémy v rodině, nízké vzdělání, kriminalita a hlavně zbraně, sex a kladný vztah k hudbě, v tomto případě rapu. Detroit vypadá opravdu tak hnusně jak ve filmu, a 8.mile je tak nebezpečná, že se tam nehodí jet ani ve dne, natož v noci. Jedním slovem REALISTICKÉ. [80%] ()

Hansk75

Nejsem hopper a ta hudba mi prakticky nic neříká, ale musím říct, že Eminem má fakt talent a některé jeho rýmy jsou vážně dobré. ()

Johny_Blaze

Dřív jsem poslouchal a zbožňoval tohohle interpreta. Film který je akční a zajímavý a dovoluje nám jistým velmi zkresleným způsobem nahlédnout do začátku kariéry tohoto geniálního rapera. Neurazí ani ve vás nic nezanechá ale přesto si ode mě zaslouží tři hvězdy. ()

Neo83

Konečne film ktorý zachytáva nižśiu vrstvu obyvateľstva preslávenej Ameriky.Film poukazuje na to, ako je ťažké sa presadiť v hudobnom priemysle ako aj v živote.Film v ktorom sa servítky pred ústa nedavajú, ako bežný ľudia preživajú zo dňa na deň. Aj to je Americký sen! ()

Dzoko

Znova skvelý životopisný film o rapperovi, ktorý sa chcel dostať z dola hore. Skvelý hudobný hip-hopový sprievod pridával ako vždy filmu šťavu. Eminem na kamerách sa obhájil ako slušný herec a Kim neprekvapila. Podobne ako pri Fiftyho počine plno nudných scén, ale na záver ako sa dalo čakať výborný koniec. 60% ()

KasinovaDon

Jeden z nejlepších rapperů všech dob má film no co k tomu dodat. Dobré zpracování, soundtrack, rap battles, příběh a herecké výkony. ()

Aichel

Možná bych dala méně, ale jako skalní fanoušek znalý M.B.M. biografie nemohu dát jinak. Přeměna dcery Hailie a zároveň tak trochu mladšího bratra ve filmovou mladší sestru, ač to zní neuvěřitelně, se povedla na výbornou. Nemám absolutně co vytknout až na výběr Brittany Murphy, která sice umí jakž takž zahrát, ale koukat se na její vizáž je pro mě ve všech jejích podobách neuvěřitelné utrpení, je prostě hrozná. ()

Brumo

Překvapilo mě dost vysoké hodnocení a mých pět hvězd je pro mě povinnost. Závěrečný battle Eminem zničil hrozným způsobem a to co předvedl jako herec, za to by se nemusel stydět kdejaký opravdový herec! ()

MichalHavros

8míle je zajímavě natočený film který mě osobně natchnul. Má svojí ,,temnou'' atmosféru a mě osobně se velice líbil.. není mu co vytknout.. 5* ()

Swantos

8 míle si osakra určitě zaslouží! Prostředí ve kterém se odehrává, přesně vystihuje jak to v USA chodí. Hip Hop poslouchám velice rád, takže dokáži ocenit takovýto film. Moc se mi líbil. ()

flegmos

Eminemova hudba mi nic nehovori. Vyprodukovany biely reper popoveho showbiznisu pre mna. Bodka. 8mila sa mi ale paci. Pekne natocene. za toto respekt. ()

Lubess.Knopp

Nemůžu si pomoct něco mi v tom filmu prostě chybí....Samozřejmě Eminemova autobiografie nemůže být špatná . Výborně zrežírovaný film s vynikajícími zvukovými efekty. Lose Yourself moje nejoblíbenější song od Eminema , která byla oceněna Oskarem , takže není co dodat :D za mě 75% Eminemův herecký výkon byl tak 75% ntní :D ()