Atomic Blonde: Bez lítosti

• USA Atomic Blonde (více)

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy. (Vertical Entertainment)

stellie

Popravde som aj napriek hereckému obsadeniu čakala absolútny gýč, výsledok ma však dosť prekvapil. Dávam štyri hviezdičky, k čomu prispela hudba, spracovanie, strih a aj fakt, že Charlize nemala v snímke kaskadérov (a aj keď možno, tak minimum). Jednu hviezdičku strhávam za osud chúďatko Delphine, ktorej mi bolo úprimne ľúto. "You should have become a poet, or a rockstar." ()

one2

Tak podme poratat hviezdy.Prva je za lesbicku scenu v ktorej povedzme si to otvorene som chybal uz iba ja. Druha hviezda,za pesnicku Depeche Mode Behind the wheel.Tretia hviezda,za akcnu dlhu scenu na schodoch.Stvrta hviezda,po chvili pozerania som si myslel ze viac ako tri hviezdy tomu nikdy nedam,ale nakoniec ma film presvedcil. ()

Montmorency

No a co, že forma těžce vitězi nad obsahem - bomba soundtrack a mega cooool :-).......PS: Původni hodnoceni 4*, ale viděla jsem to už tolikrát, že zvedám na maximum ()

Vestor

Pokud máte rádi osmdesátkový styl a hudbu, tohle je něco pro vás (byť některé scény nejsou úplně věrohodné). Na pohled křehká blondýna zde likviduje dederonské a kágébácké padouchy ocelovou pěstí, aby odhalila krtka v řadách zpravodajské služby. Většina filmu celkem hezky odsýpá, souboje vypadají relativně věrohodně (nekoná se zde žádná Wonder Woman odrážející kulky). Taková akční, špionážní stylovka z konce studené války. ()

lineker

Oproti Wickovi si dali tvůrci trochu více práce se scénářem. A i když se v něm možná až moc zamotali do vlastních uliček a trochu tím ubrali filmu na tempu, pro mne tahle špionážní jednohubka i pro tu implementaci do doby pádu totality za doprovodu hudebních pecek devadesátých let náboj měla a s chutí jsem ji přežvýkal. ()

KcarlosK

Chápu, že je to hlavně o špionáži, ale vážně to muselo být tak zamotané, že mi to zavařilo závity? Po akční stránce ovšem lahůdka a již teď legendární fight na schodech a v bytě je něco mimořádného jak po herecké, tak po filmařské stránce. ()

JerryPilsen

Akční chuťovka v dámském balení vsazená do rádoby historických reálií.Ikdyž je v lecčem originální,nakonec zapadne do průměru. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /trochu protahované, děj naprosto o ničem, nepřehledný, překombinovaný tak, že se v něm nevyzná vůbec nikdo/, + /Charlize dost dobrá, akce skvělá - hlavně sekvence v baráku, hudební stránka povedená/, hodnocení - retro ženská verze Johna Wicka, co se veze na jeho popularitě, ušlo to, ale zázrak to zrovna není, JW je prostě lepší ()

joe196666

Charlize Theron je bezesporu sexy kráska a role drsňaček s minimalistickým, nicméně o to charismatičtějším, výrazem jí sedí (viz také Šílený Max: Zběsilá cesta). Je na ní již sice trošku znát věk, ale to se nijak neodráží ve výkonu a výrazu v tomto snímku. Velmi oceňuji dokonalé retro konce 80. let a celkovou atmosféru. Mnoho akce, bitek a špionážních zápletek, které nakonec splynou do jednoho celku, ve kterém neidentifikujete lepší nebo horší místa. To je ale asi kámen úrazu tohoto filmu. Hlavní hrdinka, i přes svá zranění, je v podstatě nesmrtelná, takže se o ni nemusíte obávat, že dožije konce filmu. Jen nevíte, jestli jí natrhnou zadek nebo obličej. Celkově jde o 115 minut zábavy, jejíž největší devízou je právě Charlize, jinak byste si za měsíc nevzpomněli, o čem zápletka vlastně je. ()

Jackal07

Scénář je na zblití alóbrž jsem ho nepochopil. Akce je opravdu syrová. Charlize se snaží, ale ty její lentilky pod kobercem na mě nikdy působit nebudou (ach, kde jsi Salmo). Zhodnotil bych to jako pro***ná příležitost. Snad bude dvojka a najmou někoho,kdo tolik nehulí. ()

Gudar

Jsou akční filmy, které mají tak užasnou a intenzivní akci, že nějaké díry nebo nedostatky v příběhu nevnímáte. Bohužel Atomic Blonde do této kategorie (aspoň pro mě) nepatří. Charlize Theron sice odvádí dobrou práci, ale ne do té míry, že člověk přehlédne stupidní a nelogickou zápletku. ()

sml41

budem stručny... fajnová muzika...božska sexi dračica Charlize... genialny hajzel McAvoy čo mu velmi pasuje....ja som sa bavil ()

Denzen

Po porovnaní s Červenou volavkou je film Atomic Blonde svižnejší, akčnejší, neberie sa tak vážne a hlavne nenudí. Jasná výhra a mám pocit, že druhého Deadpoola zvládne Leitch dobre. ()

Bonbon

Popravdě prvotní upoutávka v kině mě nadchla, posléze hodnocení na csfd mě odradilo a až zpětně, kdy jsem se měla možnost na film podívat, jsem si řekla, že na hodnocení tady už nikdy nedám :-D. Film mě naprosto pohltil, jednak hudba, která udává templo, je složená ze samých pecek, ale celkově podání filmu je výborné. Líbí se mi akční scény, u kterých konečně vidím, kdo koho bodl a koho kopl, akční hrdina není Chuck Norris a ani jeho protivníci nevydrží všecko. Konečné rozuzlení zápletky je trochu matoucí, ale upřímně, který film poslední dobou není? Kdyby to šlo dám 4 a půl. Btw určitě se na film podívám znovu a to dělám jen u velmi málo filmů. ()

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Dvojka Atomic Blond je na cestě

Dvojka Atomic Blond je na cestě

12.07.2020

Herečka Charlize Theron, jejíž novinka Old Guard: Nesmiřitelní tento víkend dorazila na Netflix, potvrdila zprávy, že pokračování k jejímu akčnímu hitu Atomic Blond je na cestě. Herečka se měla… (více)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017