Atomic Blonde: Bez lítosti

• USA Atomic Blonde (více)

Agentka MI6 Lorraine Broughton (Charlize Theron) je vyslána během studené války do Berlína, aby vyšetřila vraždu kolegy. (Vertical Entertainment)

lucij68ee14

Na tento film se vždycky ráda podívám. Během roku klidně i několikrát. Skvěle zvolená hudba odrážející tehdejší dobu, dobrá kamera. Ve filmu jsou skvěle použity barvy, což dodává filmu na kvalitě a poutavosti. Dlouhé bojové scény nenudí, ba naopak. Dobře se na ně dívá, působí autenticky, že při sledování to s postavami i prožíváte. Pro mě je role, kterou Charlize Theron ztvárňuje jedna z nejikoničtějších v jejím repertoáru. Tyto akční role ji prostě sedí. Na pět hvězdiček tento film úplně není, nějaké rezervy má, přesto patří k mým oblíbeným akčním snímkům. Klidně bych uvítala i pokračování. Takový John Wick v sukni. ()

natalkas

První minuty jsem vážně přemýšlela, že možná bylo lepší sledovat trailer pořád dokola. Naštěstí se to po zhruba po 20 minutách zvrhlo v celkem slušnou podívanou. Ta ženská mě prostě baví. Navíc ty starý vypalovačky prostě i skoro po 30 letech prostě jedou. ()

domco61

3* kvôli Charlize - lebo si bojové scény robila sama a zahrala to kvalitne- vybila si 2 zuby pri natáčaní a nejaký monokel - za to klobúk dole, ale inak slabý film - zbytočne naťahovaný a prekombinovaný až sa človek chce stratiť ()

DrsnSpas

Za me paradni kultovka se sexy hlavni hrdinkou. Graficka stranka filmu za me 200%. Studena valka v pekne chladnym filmu.. ()

trollfjord

Jenom superlativy. Skvělý výkon Charlize Theron i Johna Goodmana, kterého jsem skoro pod těmi vousy nepoznal. Skvělá atmosféra roku 1989 v Berlíně. Naprosto perfektní hudební doprovod. Malinkou chybou byl jen trošilinku komplikovaný rozjezd ale to byla jen opravdová prkotina. ()

52637

Charlize Theron je uzasna jako vzdy, scena se Sofia dokonala a soundtrack starych flaku se hodi. Na Johna Wicka to nema ale parada ve vsem ()

ferdomravec

Mnoho komentarov ohodnotilo film stylom kto caka dalsieho Johna Wicka bude sklamany. Ja som rad. Wick bol sice fajn ale tych hedsotov tam uz bolo az prilis. Kdezto tu to bolo vyvazene tak akurat. Jedna z mala filmovkde som aj uveril ze by mohla zenska - agentka fyzicky ozaj zvitazit nad 100kilovymi borcami. Osobne si takisto myslim ze sa prehanalo aj s tymi zvratmi a dvojitymi/trojitymi agentmi. bolo vcelku prehladne a zaujimave ()

PsenickaR

V mnoha komentářích se opakuje, že John Wick je lepší atd.atd, ale to je jako porovnávat hrušky a třešně a říkat, že hrušky jsou lepší, protože jsou větší a nemají tvrdé pecky.Jediné, co mají společné je, že to roste na stromě. Asi tak. Atomic Blonde nemá vůbec nic společného s Johnem, až na to, že se tam objeví zbraně a zastřelí se pár lidí, ale opravdu jen pár. Tím nechci tvrdit, že Blonde je špatný film, to v žádném případě, ale nelze jej porovnávat s něčím tak úplně jiným a pak naříkat, že to není ono. Charlize se pro tu roli hodí, sekne jí to, vypadá drsně a cool, pár dobrých akčních scén se tu také najde. Ale je to celé překombinované, každý každého podráží, že už se v tom pomalu nestíháte orientovat, finální podraz je pak až moc, že si říkám už jen wtf. Zasazení filmu do období těsně před sametovou revoluci je fajn, taková přpomínka dětských let, ale bylo to místy opravdu moc hlučné, jednou dobré, ale jak je to pořád a pořád, tak to prostě začně být otravné. Celkově tedy průměrný akční film ze špionského prostředí, který však měl na víc a zbytečně se utopil v překombinované zápletce a smršti podrazů. Na Blonde po revoluci bych se klidně podíval, ale asi jen kvůli Charlize. 55%. ()

jkl456

Trochu chladne, trochu prekombinovane, za me o dost slabsi nez tematicky podobny Haywire od Soderbergha. Ale krasnej vizual (nejen hlavni herecky) z toho pro me udelal ok podivanou. ()

Alagaesie

Po „tý špatný“ hrdince v FF8, kdy jsem Theron fandit jednoduše nemohl, to vypadá, že v tomhle písu má být zas za „tu hodnější“. Tak takhle špatnej začátek agenta jsem neviděl ani před tím, než Bond dostal zařazení „00“. Ženská a umí číst mapu? To nejde k sobě… Pobavily sprejované titulky. Když jí někdo sledoval už od příletu, sledoval ji špatně. Balkón vtipnej. Ten cápek v tom baru měl asi jiný úmysly. Kontaktní holčina za moc nestála. A ta všudypřítomná voda s ledem byla taky zbytečná. Depešáci to aspoň pocitově zvedali, jinak bych dal z fleku 3*. To o východu znělo jako good point. Sniper s deštníkama pobavil. Zrádce zničen. ()

jiri.juricek

Na Johna Wicka nemá, ale i tak to byl nářez. Skvělé akční scény a sexy Charlize Theron jde prostě parádně k sobě. Škoda jen toho až příliš překombinovaného scénáře, je třeba u toho přemýšlet, což u takového filmu opravdu není potřeba, ale jinak nemám co vytknout 75% ()

tina18

Povedzme si pravdu, väčšina dobrých hodnotení je tu len kvôli Charlize Theron. Film sám o sebe nieje zlý, ale je dosť slabý čo sa týka rozprávania príbehu, zapamätateľná je iba scéna na schodoch - ktorá je božská, a bol to vrchol celého filmu. Dlhé vypočúvanie čo sa vlastne stalo, diváci vidia aj čo robí Percival ( čo ona nemohla vedieť ?) , vzťah s mladou francúzskou agentkou ktorý podľa mňa deju nič nepridal, a veľa slabých a hluchých miest, ktoré nezachránila ani atmosféra Berlína a studenej vojny. Pre mňa oproti traileru a celkovému hodnoteniu tu veľké sklamanie. Pozitívne ale hodnotím výkony hercov, Theron aj McAvoy boli fajn. 50%. ()

luke1

Paradní akčňák a kloubouk dolu před Charlize, když všechny akční scény dala bez doublerky a bez střihu na jeden záběr. 5 hvězdva je za sexy scénu s Francouzkou a za parádní scény s bouráním aut :) ()

princeznaaur

Bohuzel Ch.Theron ac krasna zena by jen tak ty velke chlapy nepreprala vzhledem k jeji hubene postave.Jinak sceny pekne a jak vidno,tak heslo never nikomu se tahne svetem cela staleti.Jenom ted jsou Evropani tak nejak lepe manipulovatelni. ()

goauld

Od Bourneho konečně další pořádný filmík se špionážní tématikou oplývajíc neohroženou bojovnicí kosíc všechny ty fuj protivníky bezohledu na jejich vytrvalost a stereoidní vypracovanost....(ostatně - někdy si řikám, stojí to za to? ty roky dřiny v posilce, aby Vás pak během minuty odbouchla nějaká blondýna olověnou včelkou?? :-)) Každopádně, bylo se na co koukat, bo Theron vypadala fakt jako ta Blonde - úspěšná to zpěváčka 80tých let ;-) Akce střídala akci, lokace východního Berlína byla taktéž působivá a celkově diskotékové sountracky 80tý let tomu daly onu pověstnou třešničku na dortu. Takže vřele doporučuji ;-) ()

onevoice

Film má spád. Bojové scény sú skvele natočené. Je to riadne zamotané a to sa mi páčilo. Trochu mi vadilo to lesbické predstavenie s francúzskou neviem či to môžem nazvať agentkou. Radšej by som bol za sex extempore s McAvoyom, ale dobre no. ()

Wiffy

První konec nepřekvapil, druhý konec nepřekvapil, třetí konec překvapil a potěšil. Mám prostě ráda happy endy. :P Tenhle film...proč ne? Na sobotní nudný večer, místo nějakého nováckého výblitku je to fakt super. Ps: Matty.. 25 řádková slohovka o filmu, který se ti nelíbil? LOL ()

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Dvojka Atomic Blond je na cestě

Dvojka Atomic Blond je na cestě

12.07.2020

Herečka Charlize Theron, jejíž novinka Old Guard: Nesmiřitelní tento víkend dorazila na Netflix, potvrdila zprávy, že pokračování k jejímu akčnímu hitu Atomic Blond je na cestě. Herečka se měla… (více)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

Na Filmovém víkendu ČSFD rozdáme 1000 plakátů!

01.08.2017