Policisté Hank Rafferty a jeho parťák Charlie Reed se při akci dostanou do přestřelky, během níž je Charlie zabit. Vyšetřováním je pověřen detektiv McDuff. Zanedlouho se Hank dostane do sporu s užvaněným černochem Earlem Montgomerym, kterého právě vyhodili z policejní akademie. Když Earl propadne panice kvůli čmelákovi, pokusí se Hank hmyz odehnat obuškem. Náhodný svědek vše natočí na videokameru a nahrávku prodá televizi. Nešťastný Hank je vyhozen od policie a odsouzen za napadení na šest měsíců. Po propuštění nastoupí u bezpečnostní agentury a je odhodlán na vlastní pěst vypátrat vraha svého parťáka. V noci přistihne ve střeženém objektu zloděje a opět se dostane do přestřelky, do níž nečekaně zasáhne i Earl. Pracuje totiž jako strážný u stejné agentury. Zatímco zlodějům se podaří uniknout, Hank a Earl jsou zadrženi policií. Po propuštění pokračují v pátrání a dostanou se do kamionu zlodějů, směřujících do Mexika. Uvnitř najdou prázdné sudy. Když zjistí, že jsou zhotoveny z neznámé slitiny a že s pašeráky musí spolupracovat někdo od policie, ukryjí náklad tajně v garáži Hankovy bývalé přítelkyně Denisy. Oba muži pak vyrazí do akce, aby konečně dopadli zločince i jejich policejního spolupracovníka. (TV Nova)

Little_Sawy

Když jsem National Security viděla poprvé, koukat se na to dalo, dokonce bylo i spozorováno že jsem se i několikrát zasmála ale tenkom se smejú už jenom tomu jak to je sprostě nahraný a jak nefungujou žádny fórky ale jen komické postavy ktoré jsou vypatlané a ich herecké obsazení je vrchol nevkusu. Podle mě je tolhe nějvětší chybou v živote co jsem kdy mohla shlédnout. ()

kotrlak odpad!

National Stupidity - nechtěně jsem musel zhlídnout kus tohodle škváru....skoro jsem se pozvracel. Nigger comedies by měli dávat jen na black channel. Tam patřej. ()

oregon.fox

Jako sorry Lawrenci, ale toto už je totální shit. Má to jediné plus - je to lepší, než Co horšího se může stát. Je to skutečně jedna z nejstupidnějších akčních komedií posledních let. ()

cmman

Ale jo, viděl jsem to již několikrát a pokaždé se to dalo. I když neustálé mletí na téma černoch x běloch je otravné a v současné době lehce provokující. Tak mě napadá, že se ještě nikdo nepustil ve filmu do souboje s islámem. Ale tam to není o barvě kůže, ale náboženství, takže jsem si odpověděl :-) ()

freebo1

Nudné, trapné a rasistické. Kdybych stál o něco, kde se řeší rasový konflikt shlédnul bych něco, kde je pan Hitler. ()

pravda1

Neviem či som sa zasmial na tejto akože komédii ak áno tak maximálne dvakrát. Lawrence úplne slabučký výkon absolútne mu nejde rola utláčaného černocha omnoho lepší bol v Bad Boys.Taktiež Steve Zahn ten mi tam nepasoval nudný a nevýrazný.Ešte že tam bolo pár akčných scén čo tento film oživili inak nuda. ()

ledvis7

Policajti na baterky je klasika. Herec jako je M. Lawrence mi prostě sedl, líbí se mi tento styl humoru. Hlášky tipu : Byl tam opravdu čmelák, a nebo : Jen proto že jsem černej ? Film mě prostě nadchl. Za mě kladné hodnocení x) ()

PORTER44

Hodně slabá krimi komedie,oba dva hlavní hrdinové hodně přehrávali,hlavně některé pokusy o vtipné scény nebo vtipný hlášky byli spíše trapárna,nechalo se na to koukat ale žádná sláva. ()

mistr97

Tohle se moc nepovedlo. Film nenabízí skoro nic, čím by dokázal zaujmout. Martin Lawrence se neustále snaží, ale vtipné to až na pár lehce světlejších okamžiků prostě nebylo. Steve Zahn toho předvedl ještě méně. Jako komedie tedy Policajti na baterky neobstojí a mezi akční filmy lze také zařadit jen stěží. Nejzajímavější tak zůstává upoutávka, kde je ve dvou minutách asi to jediné, co za něco stojí. Při sledování jsem sice netrpěl, ale ani jsem se nebavil, což je u komedie docela podstatný problém. 30 % ()

Tomas129

Jakože občas jsem se zasmál, ale jinak je to hrozná kravina :D Kruci všichni po nich střílí, ale nikdo se nemůže trefit. Nekonečné zásobníky munice atd... ()

K1K0

Myslím že môže byt. Mám rad akčné komédie ale myslím si že už ich je moc veľa a scenár sa neustále opakuje. Martin Lawrence podal dostatočný výkon, slušná dávka humoru, pribeh celkom ujde ale mohlo to byt lepšie okorenené celý dej filmu mi prišiel celkom suchý. ()