JoudaCZ

Potřetí do stejné řeky? Proč, proboha?!? Téma i situace vytěženy už v Desperadovi, jediná zajímavější postava je Johnny Depp. Stačí to? ()

bocy

El Mariachi bol taký ten srandovný film, ale mal niečo do seba... Pri Desperáde som sa vyžil, ale toto je už iba prežitok...aspoň pre mňa. ()

padlar

Sice se říká - do třetice všeho dobrého, ale o tomto filmu to rozhodně neplatí. Zmatené, zamotáné, nudné, místy nesmyslné, rozvlekné a téměř bez akce. Jedním slovem - Zklamání. ()

Bastard2

Nechápu proč se to tolika lidem nelíbilo, mě rodriguez dostal a Johnny Depp je nezapomenutelnej. Normálně bych dal asi 4 hvězdy, ale vzhledem k přehnaně nízkému celkovému hodnocení musím přitlačit. ()

2060

No tak tohle bylo celkem velké zklamání. Některé dobré scény ale víc spíš bylo těch špatných. Nuda na entou. ()

RadimRay

Jistě není to takovej nářez jako Desperado a příběh občas trochu pokulhává, ale zábava převažuje, Johny Depp mě bavil pokaždé co se objevil na scéně a díky němu dávám hvězdu navíc! 75% ()

whass

Takovy klasicky akcni film kde mrtvych je vice nez hercu a kde ti zli padaji jak hrusky ze stromu.Nic zasadniho necekejte,pouze se usadte u televize a uzijte si ty jatka!! ()

movie.man

Sice jsem neviděl Desperada, ale tenhle film splnil moje očekáváni - akce, pěkná hudba a pěkné ženy (Eva Mendes a Salma Hayek). Podle mého názoru slušná popcornová zábava, což asi Rodriguez plánoval. Pokud ano, tak mise splněna pane režisér! ()

Profík

Ano, není to tak výrazné jako Desperado a Banderas na Deppa v charizmatu nedosáhne, ale typická Rodriguezovská zábava tam pořád je. 75%. ()

los_kretenos

tak o tomto filme som donedavna ani nevedel, považoval som Desperado za film bez pokracovania. Z omylu ma viviedli synovia mexika v trojici Banderas, Iglesias a Leonardi. Tentokrat však mám pocit, že scenár písali 4 opice v štyroch kancloch a deň pred začatím natačania to prepojili... V skratke každy chce s každým vyjebať, milión nezaujímavých postav a vyvrcholí to prevratom, ktorému zabránia Mariachi ... NUDÁA ()

Veru20

V první řadě se musí ocenit herecký výhon Johnnyho Deppa . Bez něj by tento film byl jen z půlky tím , čím je teď . Naprosto skvělé provedení role . Bavil mě ze všech herců nejvíc . Což u něj není překvapení .... Děj je dost komplikovaný , já ho úplně pochopila až po 3. shlédnutí . Nicméně vžila jsem se do děje a sledovala jej s napětím až do konce. Možná je tam až příliš postav , ale podle mě všichni zúčastnění odvedli dosti slušný herecký výkon. Velice příjemná hudba .... a ten konec , jak Johnnymu vyřízli oči , byl strhující , pro mě velice dojemný . Velmi mě tento snímek pobavil . Nějaké chybičky ve scénáři by se našli ale to bych zbytečně nerozebírala . Tento snímek se opravdu povedl . Já bych prosila pokračování se stejným hereckým obsazením... :-)) ()

Rathe

Děj je dost složitý a občas jsem se i trochu ztratil. Jinak příběh je poměrně zajímavý, ale mě stejně nejvíce zaujali asi přestřelky a herecký výkon Johnnyho Deppa. ()