poster

Bowling for Columbine

 • Kanada

  Bowling for Columbine

Dokumentární / Drama

Kanada / USA / Německo, 2002, 115 min

Režie:

Michael Moore

Producenti:

Kathleen Glynn
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  *****

  Je jednodušší udělat strašáka z Marilyna Mansona a počítačových her než hnát k zodpovědnosti za vraždění ve škole v Columbine hlavu státu. Michael Moore problém kolem násilí, strachu z ohrožení a potřeby obklopovat se zbraněmi pojal velmi důkladně - od prvnáčků až po politické špičky, křížem krážem národy a jejich násilnickou historií. Na všechny otázky sice nedostanete odpověď, ale každopádně v něm dostaly USA pěkně na prdel.(17.5.2005)

 • Bebacek
  ***

  Moore umí vytahovat kostlivce z americké skříně, ale škoda té dramaturgické nesourodosti, přeskakování z jednoho k druhému. Okatě manipulativní a demagogické. Škoda. Zdravotnictví jako americký problém č. 2 zvládl v Sicko líp.(2.12.2015)

 • genetique
  *****

  God Bless You, America!!! 100%.(27.5.2007)

 • DaViD´82
  *****

  Aneb jak to dopadne, když si demagog začne z lidé střílet... Čistá demagogie zabalená do skvělé názorově černobílé filmařiny.(18.9.2006)

 • paascha
  *****

  MM, ne ta MM, ale ten MM, mi mluví z duše. Amíky nemám rád, jejich nulovou kulturou, založenou na tom, co kde najdou a splácaj dohromady - viz US kuchyně - z duše opovrhuju, jejich uprděnou buranskou náturu krkajícich řepanů nesnáším a jejich primitivní namyšlenost a ubohou pýchu nad vlastními výkony nemůžu pochopit. Myslím, že všechno, co v Bushlandu mají, si do puntíku zaslouží. Dobře jim tak:-)(15.1.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace