• mchnk
  ***

  Určitě lehká komediální sonda do pracovního systému, který v socialismu fungoval jak na drátkách. Práce zde byla jako nutná jistota, kterou musel každý ze zákona mít. Kde jsou ty časy pracovní povinnosti, dnes je situace o 180° jinde. Každopádně František, Fanánek, nebo-li Fandy, se do práce rozhodně netěší. Šikovný, i když občas nemotorný, skvělý šplhoun, hlavně snaživý elektrikář. Fandy udělal maturitu s odřenejma ušima a jeho první zaměstnání, je plné opravdu zvláštních lidí. On si jde stále za svým a nakonec si naplánuje rodinný život, se svou dlouholetou kamarádkou Járou. Jednoduchý příběh, určitě né na časté sledování.(18.5.2012)

 • dobytek
  ***

  Na to, že je to komedie, jsem se teda moc nezasmál, ale taky jsem Fanda a taky se zarputile bránim brát život vážně, takže hodnotim tak, jak hodnotim... Jinak všechny ty pitky, co tam Fandy balil, byly opravdu extrémně hnusný.(15.11.2006)

 • gouryella
  ***

  Vyborna komedie pro mladez, ktera te dnesni asi nema moc co rici, ale vykony hercu i spousta vtipnych situaci me vzdy dokonale pobavi.(8.8.2002)

 • triatlet
  ****

  Fandy si nepřipouští, že by po maturitě měl začít dospělácký život, a tak se dál chová klukovsky. A s tím přicházejí úsměvné historky, které přináší život pracujícího. Není to prvoplánová komedie, ale příběh je věrohodný, stejně jako herecké výkony.(24.7.2008)

 • Omnibus
  ***

  Už tenkrát jsem z toho příběhu ze života byl spíš smutný. A jestli bych se u toho dnes spíš smál, to se mi raději ani nechce zkoušet. Ale přece jen si pamatuju něco, co mě hodně pobavilo. Nezbytná sexuální pomůcka - velký hrnec s velkýma ušima! Kdo film viděl, ví... To budu muset taky někdy zkusit (s nějakou žirafou :-).(14.7.2013)

 • - Poslední společné filmování Dany Medřické se synem, Václavem Vydrou nejml. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace