• gouryella
  ***

  Vyborna komedie pro mladez, ktera te dnesni asi nema moc co rici, ale vykony hercu i spousta vtipnych situaci me vzdy dokonale pobavi.(8.8.2002)

 • dobytek
  ***

  Na to, že je to komedie, jsem se teda moc nezasmál, ale taky jsem Fanda a taky se zarputile bránim brát život vážně, takže hodnotim tak, jak hodnotim... Jinak všechny ty pitky, co tam Fandy balil, byly opravdu extrémně hnusný.(15.11.2006)

 • triatlet
  ****

  Fandy si nepřipouští, že by po maturitě měl začít dospělácký život, a tak se dál chová klukovsky. A s tím přicházejí úsměvné historky, které přináší život pracujícího. Není to prvoplánová komedie, ale příběh je věrohodný, stejně jako herecké výkony.(24.7.2008)

 • Dragoni
  ****

  Řekl bych, že celková pointa filmu je zde nedoceněna a pro dobu kdy byl film natočem, byl jistě velice výstižný a pro nejednoho dospívajícího zajímavý Obzvláště v době konce totality.(9.9.2009)

 • Malarkey
  ***

  Co je to za svět, kde neexistují žádný důvody, proč se v práci snažit. Kde je všem ukradená bezpečnost práce, kde jsou jenom samý netáhla. A to prosím pořád mluvím jenom o práci. Když není řeč o práci, tak se pro změnu sedí nad půlitrem piva v hospodě a dlouze se diskutuje o všem, co koho napadne. Tehdejší doba byla přesně pro takový lemply, jako byl Fandy. Nebyl blbej, ale byl šíleně línej. Do ničeho se mu nechtělo, v ničem nijak extra nevynikal, nic ho nezajímalo, ale stal se z něj div ne doktor v laboratoři a měla o něj zájem kdejaká kočička, i když, uznávám, kolikrát valných kvalit. To je ale jediná kaňka na celém tohle příběhu a za tu pohodu a pro mě utopii nemůžu dát jinak než tři hvězdičky.(7.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace