Snímek o nás, pro nás a tak trochu o době.. Všechny nás to potká, všem to však nepřijde vtipné, úsměvné..(31.7.2009)

Poněkud tezovitá sonda do duše odmaturovavšího elektrikáře, hrdě rozkročeného mezi dětstvím a dospělostí, cenná spíše svým vymalováním absurdního panoptika reálného socialismu než zachycením hrdinova zrání.(20.2.2010)

Na to, že je to komedie, jsem se teda moc nezasmál, ale taky jsem Fanda a taky se zarputile bránim brát život vážně, takže hodnotim tak, jak hodnotim... Jinak všechny ty pitky, co tam Fandy balil, byly opravdu extrémně hnusný.(15.11.2006)

Řekl bych, že celková pointa filmu je zde nedoceněna a pro dobu kdy byl film natočem, byl jistě velice výstižný a pro nejednoho dospívajícího zajímavý Obzvláště v době konce totality.(9.9.2009)

Pokud jste někdy v hospodě potkali "nejlepšího" kamaráda Ondru Vetchého a dopadli podobně jak Fandy, tak 4* pochopíte.(3.3.2003)