• Omnibus
  ***

  Už tenkrát jsem z toho příběhu ze života byl spíš smutný. A jestli bych se u toho dnes spíš smál, to se mi raději ani nechce zkoušet. Ale přece jen si pamatuju něco, co mě hodně pobavilo. Nezbytná sexuální pomůcka - velký hrnec s velkýma ušima! Kdo film viděl, ví... To budu muset taky někdy zkusit (s nějakou žirafou :-).(14.7.2013)

 • Snorlax
  ****

  Kachyňa netradičně bez baladických i dramatických tónů, ale opět precizně kreslící obraz doby. Není to komedie, u které se budete válet smíchy, je to jen pohodový film, který bych doporučovala jako vhodný doplněk k relaxaci.(4.4.2016)

 • triatlet
  ****

  Fandy si nepřipouští, že by po maturitě měl začít dospělácký život, a tak se dál chová klukovsky. A s tím přicházejí úsměvné historky, které přináší život pracujícího. Není to prvoplánová komedie, ale příběh je věrohodný, stejně jako herecké výkony.(24.7.2008)

 • Houdini
  ****

  Pokud jste někdy v hospodě potkali "nejlepšího" kamaráda Ondru Vetchého a dopadli podobně jak Fandy, tak 4* pochopíte.(3.3.2003)

 • Malarkey
  ***

  Co je to za svět, kde neexistují žádný důvody, proč se v práci snažit. Kde je všem ukradená bezpečnost práce, kde jsou jenom samý netáhla. A to prosím pořád mluvím jenom o práci. Když není řeč o práci, tak se pro změnu sedí nad půlitrem piva v hospodě a dlouze se diskutuje o všem, co koho napadne. Tehdejší doba byla přesně pro takový lemply, jako byl Fandy. Nebyl blbej, ale byl šíleně línej. Do ničeho se mu nechtělo, v ničem nijak extra nevynikal, nic ho nezajímalo, ale stal se z něj div ne doktor v laboratoři a měla o něj zájem kdejaká kočička, i když, uznávám, kolikrát valných kvalit. To je ale jediná kaňka na celém tohle příběhu a za tu pohodu a pro mě utopii nemůžu dát jinak než tři hvězdičky.(7.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace