Detektivové Marcus Burnett a Mike Lowrey zmaří zásahem proti kukluxklanu pečlivě připravovanou akci, která měla zachytit velkou zásilku extáze do Miami. Navíc Mike při zběsilé přestřelce zranil také Marcuse. Ten zuří a uvažuje, že se nechá přeložit, což ovšem před parťákem tají. Také Mike má tajemství. Snaží se před Marcusem utajit, že se před časem sblížil s jeho sestrou Syd, agentkou protidrogové agentury DEA, která se snaží proniknout do blízkosti drogového obchodníka, Kubánce Johnnyho Tapii, a jeho ruského společníka Alexeje. Mike a Marcus jí pomohou z nesnází, když ji napadnou členové haitské mafie a pokusí se ukrást Alexejovy peníze. Díky oběma poldům tak může po zběsilé honičce předat peníze Johnnyho lidem. Zatímco Mike a Marcus zlikvidují haitský gang a v jeho domě najdou další stopu, která by jim mohla pomoci dostat se k Taipovým drogám, gangster brutálně donutí Alexeje přenechat mu své podniky. Dvojici detektivů se podaří umístit do Taipova domu odposlech, jsou však odhaleni a musí uprchnout. Zjistí přitom, že Syd pronikla k Taipovi, který jí nabízí, aby pro něj pracovala. Navrhnou jí, aby šla proti Taipovi s nimi, protože jejich metody jsou prý rychlejší a účinnější než oficiální postupy. (TV Nova)

Stíba

Monstrózní akcí, přestřelkami, honičkami, výbuchy a v neposlední řadě hláškami nabytá buddy movie v té nejryzější podobě, která je tou pravou parketou Míši ze zátoky. Když vezmeme v úvahu co je to místy za šílenosti, není divu, že reakce na ní jsou plné rozporu, mě tohle ale bere a dovjku mám určitě ještě o kus radši než jedničku. ()

Nemda

Akční klasika, jízda, spektákl, skvost, bomba, kterou mohu vidět opakovaně. Bay se tady vyřádil a je jen škoda, že do dneška nenatočil 3. díl. Souložící krysy, akční scény, na které budu vzpomínat i v důchodu. Volám, kříčím hurááá a díky za tenhle film. Smith a Lawrence v buddy movie ve stylu 90. Let, kterých už dnes bohužel moc není. Oba dva si film užívají a překonávají už tak výbornou jedničku. Film, u kterého se vždy se výborně bavím, je to jedna ze srdcovek. ()

JohnnyKladno

To je snad ještě lepší, než jednička a to vidím oba díly v jeden den. Opět Bay doručil skvělou akční komedii. Zase jde o drogy, jde o rodinu, jde o vzájemné vztahy mezi hrdiny a vše to funguje. Některé scény z hlavy jen tak nevymažu. Bazén, márnice, sjetej Lawrence, ten team na konci a spoustu dalších. Jistě měly více peněz než v prvním díle a je to na tom vidět. Jsem znovu uspokojen a znovu „nejméně“ 90% ()

chlebos

Někdo dělá filmy o citech jiný zase do každé scény narve nějaký ten jinotaj, ale M. Bay na to kašle. Dělá filmy na efekt a je mu to úplně jedno. Mizerové navazují hyperakčností na skálu suchými hláškami se přibližují k Armageddonu a rozpočtem se téměř vyrovnali Pearl Harbor. Mizerové jsou krásné spotřební zboží: Prostě kup si popcorn na nic nemysli, hlavně si to užij a příště vem kamarády ať se to zaplatí. ()

Lord Fuck

Neskutečně výborná akční pecka nabitá až po okraj skvělejma kecama. Až neuvěřitelně dokonalá kamera a střih to jen podtrhují. A ještě jedna věc mě potěšila - že Willovi dali místo Porsche Ferrari! ()

Slavomír

"Videl si to?" - "Zhadzujú autá, ako by som to mohol nevidieť??!!" Štýl dotiahnutý do dokonalosti - farebná stránka dobývajúca piedestál dokonalosti. Sekvencie na hrane nevkusu, strieda jedna reklamná bomba za druhou. Akcia je Bayovsky praštená a drvivá. Burnett s Lowreyom sa predháňahujú v strelených hláškach a záver mi pripomína Komando:-) ()

R.I.P.

Ten film ma vse co by mit mel, takze keci jak je spatny si nechte od cesty. Zvláste ti co daji Smrtonosne pasti 4 jenz je stupiditou napechovana tri a vice * ()

BLADER

Takto má, prosím pekne, vyzerať akčná komédia nového tisícročia. Stokrát akčnejšia, tisíckrát šialenejšia ako väčšina Bayovej tvorby. Tu sa odviazal naplno, a musím povedať len jedno: Michael, urob trojku, prosím!!! ()

FoxMulder

Bad Boys, what you gonna do when they come for you? Užiju si to. Michael Bay je popcornový král. Pro akční scény a obzvláště pro honičky v autech má cit. Ví, jak je naaranžovat a nasnímat, aby z nich vytěžil maximum. Je to sice zbytečně dlouhé, ale tenhle film mě asi neomrzí. ()

Acrobat

Na toto vsadzam cely svoj bank. Jednotka uprimne akcna, dvojka uz musi tazit z rozpoctu, a ona to tak aj robi. Honicka s Jamajcanmi bude asi tazko prekonana, ake krasne to moze byt. So sedadla vstavam, sadam do auta a snazim sa nastvat policajtov, aby za mnou ihned isli a rozputali za mnou peklo...Nakazlive, inspirativne. Ze to Bay prehnal?? V ziadnom pripade, nemal jednoducho kde to prehnat, mam rozpocet? mam! kde je problem? Ze dialogy su slabe? pobavit sa na nich da. Mam predsa Smitha a Lawrenca - snad nebudu filozofovat, iba ak, tak nad nefunkcnou erekciou svojho partaka. Je potrebne si uvedomit trend ktory tu nastoluje Bay vo svojich akcnych filmoch a nanjvys povedat si nahlas HLASNO nazov filmu ktory idem pozerat M I Z E R O V E. Takto potom aj musi vyzerat. Byt drsni, akcny, strielajuci, hlaskujuci, este raz drsni. strielame nepytame sa. Pootocim kamerou, dam vrtulniky, ferrari, sexy zeny a mam sice ano, nie realisticky (na to tu mame dokonaleho Manna), ale poctivy blockbusterovi akcnak aky sa patri. Mne to vyhovuje, chcem byt mizera na ten cas, co to pozeram. ()

Baron Noktur

Neskutočná akčná, vtipná a vzrušujúca jazda, ktorá vas priklincuje k zemi uz od prvych sekund. Bayov styl je nezamenitelny a tu len dokazuje svoj talent na filmy, ktore maju bavit ludi. Prototyp moderného akčného filmu. Dokonalosť sama. ()

Withree

Pěkně ujetá záležitost. Ale taky velmi zábavná, ať už zfetovaný Lawrence nebo super akční scéna na konci filmu. Pravda, s uměleckými kvalitami to jde s Bayem z kopce, ale byl on někdy vážně umělec? ()

Kingjiri

Oproti původním Mizerům se rozpočet znásobil hned čtyřikrát, a tak se Michael Bay moh vyžívat v tom, co má nejradši a co mu jde nejlíp, tzn. v pořádný akci. S tou se fakt nešetřilo, takže jí je víc než v prvním dílu a je propracovanější i rozsáhlejší. Je však velká škoda, že s dvojicí Lawrence-Smith už neni taková sranda. Ubyly jak hlášky, tak vtipný situace. Nevim, proč musela být stopáž tak dlouhá - necelý dvě hodiny jako u jedničky by bohatě postačily. Ve výsledku jsou druhý Mizerové oproti prvnímu dílu víc akční film, než komedie a tempo snímku tentokrát udržuje svižná a pěkně natočená akce. I tak bych se ale za třetí díl vůbec nezlobil:) ()

Bruckheimer opět přitvrdí

Bruckheimer opět přitvrdí