Jistě, je to jen sled skečů, ale právě ten mi připadá velmi, ale velmi vtipný. Ano, plakal jsem... :-)(27.8.2003)

Film samotný nic moc, ale ta scéna v kanceláři, ve které si Burian hraje na pana Hnipírda a osazenstvo kanceláře se z něj snaží dostat údaje do formuláře, ta je přímo šmakózní...(4.10.2008)

"Já se menuju Boleslav Hnipírdo.." - "Boleslav Hnipírdo ?? A jak můžete, člověče, s tak blbým jménem lízt do vlaku ?!" ;)(1.1.2014)

• Karlos80

Burianova one-man show, jeho zdařilé kabaretní čísla a smějící se věrné publikum, film natočen v rekordním čase, ale jinak jako celek téměř o ničem, nemám rád Buriana, pro kterého se filmy vyráběly přímo na zakázku, a vše se mu připravovalo jako principálovi až pod nos, všichni se mu podřizovali, a on si mohl se všemi dělat prakticky co se mu zachtělo. To že měl hubu prořízlou a jeho některé vtípky jsou i z dnešního pohledu stále trefné a nadčasové o tom žádná:-) Od druhé poloviny jasně lepší, ty 2*, za dlouhý a báječný výstup na svatbě a dále na ředitelství drah, kde jinak výtečnej byl i Jan Richter, kolega Frič na úřadě mě svým gesty připomínal trochu Plachtu.(28.10.2011)

napíšou - vlak byl v pohybu, on doň skákal :)(10.11.2011)

• - Celý film byl natočen za 6 dní. Na dnešní dobu něco neskutečného. (cariada)

• - Námetom filmu boli dve divadelné hry "Už mou milou" a "Srážka vlaků". (Raccoon.city)