• Subjektiv

Pominu fakt, že film je vlastně jakýmsi chatrným dějem poslepovaný sled skečů, které mají ukázat komediální talent Burianův. Ten je bezpochyby na plátně přítomen, obzvláště ve scénce napodobování různých jazyků, žel jsou tam i scény slabší. Nejslabší chvíle však přicházejí, když Burian plátno opouští. Příslušné pasáže slouží pouze a jen jako lepidlo, lépe do nich nesahat.(5.1.2009)

Kult jak prase!!! Samozřejmě, že film stojí hlavně na Vlastíkovi, protože ten co tady vyvádí, to je sekec mazec!!! Ty hlášky znám prostě všechny nazpamět´!!! Miluju ten film!!(5.7.2011)

Až závěrečná třetina s drážním inspektorem je ten pravý, pětihvězdičkový film Vlasty Buriana. Jinak je Funebrák zcela tuctový. 13 minut dlouhé předvádění národů mě nebavilo naprosto fenomenálně. Hodnocení nakonec tedy průměrné, 3* a mými oblíbenými filmy určitě zůstanou jiné geniální snímky tohoto národního velikána.(10.1.2015)

napíšou - vlak byl v pohybu, on doň skákal :)(10.11.2011)

Jistě, je to jen sled skečů, ale právě ten mi připadá velmi, ale velmi vtipný. Ano, plakal jsem... :-)(27.8.2003)