poster

Romeo a Julie

 • USA

  Romeo + Juliet

 • Slovensko

  Rómeo a Júlia

 • Slovensko

  Rómeo a Júlia podľa Williama Shakespeara

Romantický / Drama

USA, 1996, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balone
  ***

  Určitě skvělá zvuková stránka a přiblížení krásného příběhu mladým generacím. 3+(31.10.2009)

 • gouryella
  ****

  Hodně netradiční, hodně poutavé a hodně povedené převedení Shakespearovi hry na filmové plátno.(11.3.2003)

 • Pethushka
  ***

  Jasné je, že nejsilnější stránkou je tu překrásná (!!!!) hudba. Při ní musí vypadat snad každá láska nádherně. Další výhrou je samozřejmě mladý DiCaprio a částečně i Claire Danes. Dál už ale moc chvály rozdat nemohu. Zasazení úúúžasného a všem známého romantického příběhu Romea a Julie do téhle doby mi téměř vůbec nesedlo. Ikdyž chápu, že pro mladší generaci je to takhle asi zkousnutelnější. 3*(23.9.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +Shakespeare, DiCaprio, pěkná hudba -moderní háv, otřesné postavy/// Věc která mi unikla a kterou jsem považoval za kult. Dokážu si představit, že v době uvedení snímku museli být holky z Romea úplně paf. Tohle tvrzení může platit vlastně dodnes, jen se musí brát v potaz i fakt, že dnes mají holky Efrona, Pattinsona a jim podobné. Prostě doba se mění a generace diváků taky. Jen tento film zůstává bezezměn. A s klidným svědomím můžu říct, že se mi ten film nelíbil. Má hezké momenty, hezkou ústřední dvojici a občas zazní i melodická hudba (bohužel jí není moc), ale tohle vše nestačí. Kdyby byl natočen v historických kulisách byl by to mnohem lepší zážitek./// Celkem 54%///(3.5.2009)

 • TeeAge
  ***

  Pestrofarebnosť v gýčovitom zmysle od prvej minúty do poslednej. Na začiatku má človek pocit, že to musí vypnúť. Počiatočná priblblosť však mala pre mňa svôj zámer - film začal hodnotne ku koncu rásť a rásť, verše a široké špektrum farieb prestali vadiť. Tento štýl zdelovania mi však nikdy nebude príjemný. 3ajštvrť za odvahu.(18.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace