Insider: Muž, který věděl příliš mnoho

The Insider

Dymová clona

Muž, ktorý vedel priveľa

Thriller / Drama / Životopisný / Psychologický

USA, 1999, 157 min

Al Pacino opět v dobré úloze.(13.8.2008)

Aj keď to určite nie je na plné hodnotenie, dokonca aj tie štyri sú odo mňa také prižmúrené, no teraz musím vyzdvihnúť tému, akej sa Mann chopil. Je to síce trošku pomalšie, no kvalitne spracované. Keby to vzal do rúk niekto iný, pochybujem, že by sa na to dalo kukať. Navyše mi opäť pridala skvelá hudba. Rád by som však vedel, či aj jemu nechodili mailom výhražné správy. No ešte viac by ma zaujímalo, koľko počas nakrúcania celý štáb vyfajčil cigariet. :) 75%.(18.12.2006)

Informačně hutné, divácky nevděčné hledání (a nenacházení) pravdy za hustou kouřovou clonou. 75% Zajímavé komentáře: betelgeuse, JohnnyBoy(30.7.2006)

Řádně houstnoucí atmosféra a vynikající scénář jsou hlavní přednosti tohoto filmu. Ze začátku možná trochu pomalé tempo, ale to zobrazení nátlaku je strhující.(5.4.2004)

Nejvíce zaujme odbarvený Russel Crowe. Jinak tento film patří mezi nadprůměrné business movies ( tak tomu říkám já ). Jo, a kdybyste to nevěděli, kouření škodí zdraví.(9.6.2003)

• Al Pacino