Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (více)

Série(3) / Epizody(35)

Recenze uživatele FeriusParfax k tomuto seriálu (34)

Zakázané ovoce (2021) (S02E03)

Perfektní animace a hezky zpracovaný nápad o nesmrtelnosti lidstva. Trošku to tématem připomíná knihu od mého oblíbeného autora N. Shustermana – Smrtka. Asi bych ocenila rozvinout tento nápad, ale chápu, že do 17 minut se toho zas tak moc nevejde. ()

Sníh na poušti (2021) (S02E04)

Byla bych asi radši, kdyby se víc pověnovali té nesmrtelnosti. Jinak animace opět úchvatná (skoro jak živý lidi), příběh zajímavý, Snow dost sexy chlap. Starší muži mi nevadí, tak bych si taky celkem ráda zašpásovala. Škoda, že se víc nerozvinula hlavní myšlenka. ()

Vysoká tráva (2021) (S02E05)

Trošku jsem se lekla, že to bude podobný nesmysl jako "horor" Ve vysoké trávě. Naštěstí se zklamání neopakovalo. I těchle 11 minut bylo zajímavějších. Animace opět úchvatná a opět úplně jiná. To mě fakt baví. Objevovat v téměř každém díle novou animaci. Povedené a příjemná změna žánru. ()

Duch Vánoc (2021) (S02E06)

Při sledování Klause padla vzpomínka na tento díl. Hodně mě rozesmála průpovídka chlapce na konci. Dárky bych asi s díky odmítla. Super a vtipný nápad, jak trošku odlehčit vánoční atmosféru (když je to aktuální samozřejmě). ()

Azyl (2021) (S02E07)

Že by docházel po tolika epizodách dech a nápady? Milosrdné 2*. Už 100x ohrané téma, které nenabízelo vůbec nic nového, zajímavého a ani konec neměl vůbec koule... Snad už nebudou tvůrci jen recyklovat nápady... ()

Utonulý obr (2021) (S02E08)

Pomaloučku, filozoficky a jemně se vám tvůrci snaží říct šokující zprávu. Všichni umřeme a jsme nicky. To kdyby ještě někdo tuto skutečnost neznal... Škoda, mohl to být fajn a zajímavý příběh. Obr vám totiž nevyplave z moře každý den. ()

Tři roboti: Strategie úniku (2022) (S03E01)

Staří známí roboti s humorem sobě vlastním se opět baví nad demencí lidstva. Tak nějak si představuji, že by případný konec světa dopadl. Kočičky nejsou moji oblíbenci, a tak byl konec trošku zklamáním. ()

Děsivá výprava (2022) (S03E02)

Tenhle kraťas přinesl plnohodnotný filmový zážitek. Opět krásná animace, která se k tématu perfektně hodila. Monstrum bylo moc roztomilý. Nechyběla spousta krve. Celkem zajímavý, kolik se toho dá vměstnat do 15 minut. Velká spokojenost. ()

Tep toho stvoření (2022) (S03E03)

3* jsem udělila hlavně za krásný vizuál. Trošičku mi to připomínalo díl s mořskými živočichy. Takže děj za mě nic extra, ale vizuál krása. :) ()

Noc mini mrtvých (2022) (S03E04)

Zombie tématika mě moc nebere, takže tady jdou 3* opět jen za originalitou. Podobný nápad tu ještě nebyl a bylo fajn sledovat zase jiné zpracování. Úvodní scéna byla samozřejmě nejlepší. Potom už jen sledujete další možnost, jak se lidstvo zničí. ()

Tým zabijáků (2022) (S03E05)

Děj mě příliš neoslnil, ale chválím mega sympatickou a vtipnou skupinku vojáků. Styl humoru byl podle mého gusta. Nechyběla krev, létající vnitřnosti a další parádičky. ()

Roj (2022) (S03E06)

Hodně neatraktivní téma. Celý to vyznělo do ztracena. Možná jsem nedávala úplně pozor, ale ani  jsem nepochopila, o co jde. Film asi doplatil na můj dvojitý dřímánek, který během těchto pár minut padl. ()

Masonovy krysy (2022) (S03E07)

Hodně vtipná a milá povídka s krásnou animací. Krysy byly extrémně cool a při každé scéně mě dokázaly rozesmát. Sice jsem nepostřehla hlubší smysl povídky, ale zaujala mě a rozesmála. ()

Jibaro (2022) (S03E09)

Někdy se vyplatí být hluchej. Sledovalo se to ale hodně těžko... ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě