Česká bláznivá komedie připomínající pohádku o hloupém Honzovi, který všechny zlé přechytračil a získal všechno, co takovým hrdinům přináleží.  Honza se tu ovšem jmenuje Vít Dolejší, všeobecně přezdívaný Vitoušek. V podzemí Národního divadla hlídá stav spodních vod a když dostane padáka, protože divadlo připadne jeptiškám, nezbývá hrdinovi než zdědit po dědečkovi z Ameriky karlovarský hotel Richmond a pět milionů dolarů, vázaných na jeho rychlou rekonstrukci. V tom okamžiku se ovšem hrdina ocitá v síti intrik zbohatlého veksláka zvaného Boss, ředitele hotelu a bývalého estébáka Křiváčka a vychytralého advokáta Wágnera. Ve hře jsou však nejen velké peníze, ale také půvab notorické hráčky Alice, do níž se Vitoušek zamiluje a pak všem ukáže, že vůbec není takový blbec jak si všichni mysleli. (oficiální text distributora)

Alden_Larson odpad!

Ještě větší blbost, než jsem čekal. Já tak nesnáším filmy, kde většina děje a humoru závisí na tom, že protagonista je hlupák, je to líné a málokdy vtipné. Herecké výkony byly špatné, hlavně Luděk Sobota byl v této roli otřesný. Film vypadá hrozně a hudba byla hrozně zapomenutelná. 0/10 ()

Salus odpad!

Tady to už začínalo jít těžce z kopce nejen s Olmerem, ale i s podstatnou částí české filmařiny. Naštěstí vstali noví bojovníci, když ti staří se zbláznili. ()

lizardking odpad!

Neuvěřitelné!To je prostě humus. Ale název, to je pravda, nelhal.Je to ještě větší blbost, než doufali nejzarytější nepřátelé Víta Olmera a Luďka Soboty,diváci, kteří na to přišli do kin, jsou ještě větší blbci než doufali tvůrci a Luděk Sobota si náízev filmu může dát na vizitku. ()

brasek odpad!

Horšie než odpad! Na toto sa vážne nedá pozerať! Tuším to dávali raz na Silvestra, či už po polnoci na Nový rok ako super film, ale vážne nechutne bez humoru. ()

skaann

Už jsem viděla i horší filmy, v tomhle se alespoň pořád něco děje a má jasně daný děj, to se vám u všech filmů nestane. Od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekala, takže mě ani nemohl sklamat. Navíc obsahuje pár docela povedených hlášek a je dobrou ukázkou některých lidských vlastností a kam až jsou lidé schopni zajít kvůli penězům a majetku. ()

Aidina odpad!

Ještě větší kravina, než jsem si myslela. Tady si musel Olmer sednout až na samé tvůrčí dno. Této nepovedené blbině kraluje jeho absolutně netalentovaná manželka Simona. Proč tedy něco takového toči? ()

Cisarpan

Název tohoto filmu zdá se přesně vystihuje obyvatele této stránky. Absolutně nechápu, co se komu na tom nezdá. Vyborní herci, v čele s nepřekonatelným panem Sobotou (nejlepší čs.herec posledních 40 let) výnikající pan Skamene a břitký humor. V pohodě film a v posledních x letech jedn adobrá komedie...Jen to asi je mainstream, takže je to nepopulární co....haha ()

zigy

Ve stylu nováckých sobotovských estrád jako Senzilibilšou se Skamenem....takže pár dobrých ostrých frků určitě dostanete, ale taky je tam trocha nudy, trocha trapnosti, a výsledkem je pravý český guláš, ze kterého je vám zprvu dobře, ale přílišná konzumace vám může způsobit zažívací potíže...A taky se to dá brát jako dobrá sonda do porevolučního prostředí plného restitucí, je to vlastně takový dokument:) ()

Diego75

Ano, tenhle film se skutečně nepovedl. Herecké výkony jsou nic moc (až na pár vyjímek). Děj je nudný a nezajímavý. Nechápu však, proč se tento snímek objevuje v třístovce nejhorších filmů. Je to sice neuvěřitelná blbost, ale znám daleko více špatných komedií, které by se sem hodily víc. ()

0kozel

Pro mě to zas tak špatné nebylo, teda jo čistě řemeslného hlediska je to katastrofa. Ale jinak jsem dost nasmál a co chtít víc od komedie. Jinak film může navíc dobře posloužit zachycením divoké porevoluční doby, kdy platilo, že silnější pes m**á. ()