Klidně si ty vaše odpady vemte do postele a mazlete se s nima, ale já to tady vidím jinak. Ten filmskvěle vystih divokej počátek devadesátých let včetně politický nekorektnosti. Tady co cikán to šmejd, a co druhej bílej, to ještě větší šmejd. Určitě to není festival dokonalýho filmařskýho umění a o hereckých výkonech se nedá mluvit už vůbec, ale film má skvělej odsyp, nenudu, do Kajínka nejlíp natočenou akční scénu (bitka skinů a cikánů ), velmi kvalitní hudbu Ondry Soukupa (JAR a Lucka Bílá ? ) a především dokonale zakořeněnou tehdejší dobu.(14.3.2015)

Žánrové uchopení akčního béčka společně se zakomponováním do českých reálií je brilantní. Technická stránka je velmi slušná, vzhledem k době, finančním podmínkám a technickým možnostem... No a dokonce i napsaný je to super. Takže kde je chyba? Nikde... Olmer nastavil zrcadlo době tak, jako málokdo. Se vším všudy... V podstatě je to nadčasové a značně prorocké. Krampol je nahláškovanej až na půdu!!(2.3.2012)

Ivan Jonák jako bílý kůň českého kapitalismu a Nahota na prodej jako černý kůň české porevoluční kinematografie. Geniální pomník doby. Ten film se nedá nemilovat.(11.7.2008)

• dr.horrible

"Víš co se mi v noci zdálo? Že mě unesli, ale bylo to wonderful..."...Páčil sa mi ten prevažne rapový soundtrack, päťkorunová porevolučná atmosféra a duo Nancy & Jolanka.Ale je to totálny shit, navyše rasistický a Jiří Krampol je totálny drsňák.Síce úbohý herec, ale tie päste!Tie hlášky! "Upozorňuji tě, že Bronx je oproti tomuhle jahodový pudink!" Čistý výsmech(21.1.2013)

Pověsti a starý Civalův článek z Premiere nelhaly. Dokonalý relikt doby. Je tam vážně všechno, včetně dnes už mrtvého Ivana Jonáka. Dokonalé guilty pleasure s božími hláškami Jiřího Krampola a geniálním milovníkem výfuků Fukem. Poslední záběr s milovníkem výfuků Fukem korunuje vše.(3.8.2016)