• Dan9K
  **

  Hvězdičky za politickou nekorektnost a ztopořený penis v záběru.(8.8.2013)

 • WANDRWALL
  *

  Začátkem devadesátých let konečně i hodně žen se mohlo naplno věnovat nejstaršímu řemeslu. Praha byla pro tyhle aktivity nejideálnější. Co jim komunisti zakazovali, a považovali za nemorální, to ženy rozjely naplno. Zajímavý je monolog Lukáše Vaculíka, jak seznamuje s životem v Praze neherečku Třískovou. Je plný temných vizí o Praze, líčí jí ho jako město divochů, divošek, kteří za komunistů nedělali nic, a v nové době šahají po nejsnadnějších řemeslech.(19.9.2010)

 • MrCreosote
  **

  Pokud bylo cokoli v tomto filmu myšleno vážně, měli by se tvůrci Nahoty na prodej uchýlit k natáčení německého sadomaso porna. Na úrovni výplachového béčka to nicméně funguje znamenitě, obzvlášť investigativní pobuda v šusťákovce Lukáš Vaculík nemá chybu a Jiří Krampol si tak moc snaží hrát na detektiva z drsné školy, až mu tu jeho křečovitou kreaci ze soucitu začnete věřit. Jako studijní materiál o době raného českého kapitalismu k nezaplacení, jako seriózní příspěvek české kinematografii na úrovni hereckého umu Jiřího Pomejeho.(13.2.2013)

 • Rakosnicek77
  **

  Tohle bylo tak děsivě blbé, až to bylo na tu dobu zajímavé. Ivan Jonák ještě jako boss, přitroublej Vaculík a drsňák Krampol, drsnej tak maximálně jak 3 šmirgl :-) Tupý děj, nelogické zvraty, ale atraktivní to bylo, lačný porevoluční divák bažil po akci, mafii, prostituci a tomu všemu co on sám nikdy mít nemohl...(28.12.2014)

 • Hunt
  *

  HUDBA: Ondrej Soukup, Docela dobra parodie(12.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace