• Gemini
  *

  Jo jo, "velký detektivní thriller" v české režii. Zhruba na stejné úrovni jako Detektiv Martin Tomsa, ale Vašut má alespoň něco do sebe, tohle ne. Ale za snahu...(21.3.2003)

 • Radyo
  *

  Měl to být hit roku, ale skutečnost nakonec měla blíže ke "shitu" roku. Jiří Krampol jako akční hrdina mohl zaujmout snad v roce 1983, ale o 10 let později už je spíše k smíchu. Navíc jej většina diváků zná spíše z komediálních rolí (anebo z dabingu), takže tady jeho výkon působí poněkud nepřesvědčivě. Lukáš Vaculík už měl v době natáčení svůj zenit za sebou a Kája Třísková ukázala, že v jejím případě spadlo jablko od stromu pěkně daleko. Děj je rádoby šokující, ale myslím, že na většinu diváků to mělo spíše opačný efekt. Nejvíce mě ovšem "pobavil" ten výfukový úchyl, hlavně jeho zálibný pohled na zadní část startujícího letadla. Co je moc, to je moc, ale tohle už je příliš.(8.10.2002)

 • Lima
  **

  Humorný pokus o akční žánr v podání kdysi dobrého režiséra, který po revoluci zřejmě prodělal vážný úraz mozku. Aspoň že ta Soukupova hudba se docela povedla.(13.4.2003)

 • Chupacabre
  *****

  Paráda-tradiční film s dávkou humoru, násilí a sexu. P.S.: Potřebujete protáhnout výfuk u auta ... FUKO vše zařídí.(17.11.2007)

 • Phobia
  *

  Český pokus o akční kriminálku v americkém stylu... Tohle režíroval Olmer?!!! No to mě poser, to by mě nenapadlo ani v divokém snu. Jako komedie 100%, jako akční krimi 20% a to převážně za hudbu a za to, že se v té době nikdo nesnažil být předposraně korektní.(30.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace