• sepp

Strasna blbost nulove hodnoty.(7.9.2003)

• Falcor

Pokud se dobře pamatuji, tak Krampol (nebo Olmer) před uvedením filmu do kin uvedl, že se jedná o původní, ryze český film, z českého prostředí s českou problematikou a byla by chyba v něm hledat cizí vlivy, například US kriminálek. Sountrack mě však překvapil příjemně = hvězdička navíc.(20.10.2005)

• Hunt

HUDBA: Ondrej Soukup, Docela dobra parodie(12.7.2007)

• Gemini

Jo jo, "velký detektivní thriller" v české režii. Zhruba na stejné úrovni jako Detektiv Martin Tomsa, ale Vašut má alespoň něco do sebe, tohle ne. Ale za snahu...(21.3.2003)

• kinej

Ještě tak 20 minut před koncem jsem byl odhodlán dát 3*. Překousnul jsem neskutečně ubohou choreografii pěstních soubojů Krampola a to jak si každý na tu svou ťafku nemotorně počká. Ale finální přestřelku už jsem přejít nedokázal. Jedná se asi o nejhorší přestřelku v dějinách akčního filmu. Ale lhal bych, kdybych tvrdil, že mě film nebavil. Námět je dobrý, bydlím blízko Dubí, takže vím, že prostituce v tomto státě stále kvete. V tomto smyslu je i úvod filmu docela reálný odraz skutečnosti. Docela mě bavily i ty štěky Vaculíka a spol. a celkem se mi zalíbila dobrá muzika. Překvapila mě i účast JX Doležala (Nechceš travku? Zrovna sklidil.) Ale i přes zábavnost filmu musím uznat, že je špatný zejména díky nekavlitní režii. Olmer prostě neumí.(31.5.2005)

• - Zábery pornofilmu, ktoré sa objavujú vo filme boli z videokaziet, ktoré pre natáčanie zapožičali niektorí členovia štábu. (Jello Biafra)

• - Rozpočet filmu činil na tú dobu závratných 15 miliónov českých korún a ďalších 5 bolo použitých na monumentálny marketing. (Jello Biafra)

• - V dobe uvedenia vyšla aj knižná predloha filmu. (Jello Biafra)