• Lima

Humorný pokus o akční žánr v podání kdysi dobrého režiséra, který po revoluci zřejmě prodělal vážný úraz mozku. Aspoň že ta Soukupova hudba se docela povedla.(13.4.2003)

• WANDRWALL

Začátkem devadesátých let konečně i hodně žen se mohlo naplno věnovat nejstaršímu řemeslu. Praha byla pro tyhle aktivity nejideálnější. Co jim komunisti zakazovali, a považovali za nemorální, to ženy rozjely naplno. Zajímavý je monolog Lukáše Vaculíka, jak seznamuje s životem v Praze neherečku Třískovou. Je plný temných vizí o Praze, líčí jí ho jako město divochů, divošek, kteří za komunistů nedělali nic, a v nové době šahají po nejsnadnějších řemeslech.(19.9.2010)

• viperblade

Tak to bylo drsný. Hodně jsem se zasmál (i těm scénám, které byly myšleny vážně) a FUKO neměl chybu!!(17.5.2008)

• Renton

Scénář: Josef Klíma .. Příšerně nepovedený pokus o něco u nás netradičního..(11.4.2005)

• Crocuta

Už jenom ta filmová role Ivana Jonáka, bručícího nyní již drahně let za organizaci vraždy vlastní manželky, je k nezaplacení.(11.8.2007)