• WANDRWALL
  *

  Začátkem devadesátých let konečně i hodně žen se mohlo naplno věnovat nejstaršímu řemeslu. Praha byla pro tyhle aktivity nejideálnější. Co jim komunisti zakazovali, a považovali za nemorální, to ženy rozjely naplno. Zajímavý je monolog Lukáše Vaculíka, jak seznamuje s životem v Praze neherečku Třískovou. Je plný temných vizí o Praze, líčí jí ho jako město divochů, divošek, kteří za komunistů nedělali nic, a v nové době šahají po nejsnadnějších řemeslech.(19.9.2010)

 • Pedestrian
  ***

  Oblíbená scéna: Vaculík kouká na porno (blowjob) a Krampol u toho omývá okurku. Good job. A samozřejmě závěr. Hodnocení je v tomto případě absolutně nepodstatné, pohybuje se někde mezi odpadem! - 3* - 5*. Svému kultovnímu statusu Nahota naštěstí plně dostává. A film prosím zařadit do příští programové nabídky Festivalu otrlého diváka.(27.2.2010)

 • Chupacabre
  *****

  Paráda-tradiční film s dávkou humoru, násilí a sexu. P.S.: Potřebujete protáhnout výfuk u auta ... FUKO vše zařídí.(17.11.2007)

 • - Inšpiráciou pre natočenie filmu sa stala dobová reportáž Josefa Klímu v týždenníku Reflex, v ktorom vyšiel článok o prostitútkach a ich pasákoch. (Jello Biafra)

 • - V dobe uvedenia vyšla aj knižná predloha filmu. (Jello Biafra)

 • - Martina Adamcová využila pro "live show" dublerku, resp. záznam skutečného live show z tehdejšího nočního podniku. (hippyman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace