Třináctiletá Jenna Rinková by chtěla být oblíbená mezi spolužáky a ze všeho nejvíc by chtěla zapadnout mezi šestici dívek v čele s Lucy Wymanovou, které všichni říkají Tom-Tom. Jenna právě pořádá party na oslavu svých narozenin, a tak své spolužáky na oslavu pozve. Dosud ale nejvíce kamarádila s Mattem ze sousedství, který rád fotografuje a Jennu považuje za svou největší kamarádku. Matt těsně před oslavou dorazí se svým dárkem. Jedná se o velký papírový domeček, který Jenně vyrobil a ve kterém zobrazuje její vysněný život. Matt jí domeček daruje a k němu přidá i jakýsi prášek, který má mít kouzelnou moc splnit Jenně vše, co si přeje. Jenna prášek rozsype po střeše domečku. Ozve se zvonek a Lucy se svými kamarádkami přichází, Jenna proto domeček narychlo uklidí do spíže. Lucy namluví Jenně, že na party dorazí i její vysněný spolužák. Jenna si podle Lucy musí vzít jen přes oči šátek a vlézt si do spíže, kam údajně Lucy potom spolužáka pošle. Jenna strašně touží po hezkém spolužákovi, a tak skutečně udělá to, co po ní Lucy chce. Jak Jenna čeká ve spíži, část prášku z domečku, který má umístěný nad hlavou, se uvolní a na hlavu jí spadne zrovna ve chvíli, kdy si Jenna přeje, aby byla atraktivní třicítkou. Lucy s kamarádkami snědí dobroty, které Jenna na party přichystala, a z domu odejdou. Lucy před odchodem ale do spíže strčí za Jennou Matta, který vůbec netuší, o co se jedná. Jenna je rozčilená a vše dává za vinu Mattovi, jehož vyhodí z domu. Druhý den ráno se Jenna probudí ve velkém bytě v New Yorku jako třicetiletá. Nechápe, co se stalo, a je zděšena z polonahého muže, který je v bytě s ní. Jenna před ním z bytu uteče a na chodníku narazí na svou kolegyni a přítelkyni, Lucy Wymanovou. Ta ji zatáhne do limuzíny a spolu zamíří do jejich společné práce v redakci módního časopisu. Tady už se koná porada, ze které však Jenna uteče. Zjistí, že má jako redaktorka sekretářku. Hned jí tedy dá první úkol – sekretářka má zjistit současnou Mattovu adresu. Když se od sekretářky dozví, kde Matt bydlí, zamíří za ním. Matt je překvapený, že ji vidí. Teď je také dospělý a živí se jako fotograf. Matt řekne Jenně, že se od jejích třináctých narozenin nestýkali, protože Jenna měla za kamarádku Lucy a její skupinu pochlebovačů. Jenna se dozvídá, že večer jde na party časopisu, ve kterém pracuje. Vypadá to, že party dopadne fiaskem. Nikdo se nebaví a šéfredaktor je zoufalý, bojí se, že si na něm konkurenční časopis smlsne. Je to Jenna, která pomocí dětského napodobování tance Michaela Jacksona rozproudí zábavu na party. Jenně se vůbec nelíbí její současný dospělácký přítel, a tak se s ním rychle rozchází, ráda by byla s Mattem, ale dozvídá se, že Matt si má za pár dnů brát svou současnou přítelkyni. Jenna v práci také zjistí, že Lucy se proti ní za jejími zády domlouvá s jinou kolegyní. Šéfredaktor přichází s požadavkem vedení. Je třeba přepracovat strukturu celého časopisu. Klesá totiž prodej a vedení požaduje radikální změny. Jenna tedy začne sama bez proradné Lucy připravovat svou novou koncepci časopisu... (TV Prima)

wosho

Prachsprostá vykrádačka Velkého s mladým Tomem Hanksem. Jennifer Garner je zde roztomile potrhlá a Andy Serkis zábavně pitomý, ale to je asi tak vše. Scénář je opravdu přitažený za vlasy a logika mu je stejně cizí, jako cikánovy holá hlava-bombr-kanady-basebolová pálka. Režie je profesionálně odvedená, stejně záživně a šťavnatě jak hamburger od McDonalds. Celkově je Přes noc třicítkou standartní práce made in Hollywood. ()

Paity

O tom převtělování a stárnutí během minuty už toho bylo natočeno mnoho romantického. Přes noc třicítkou ničím nevyniká, ale není to ani žádný ultrapropadák. Pro romantické duše to pak bude patrně ještě zajímavější. ()

Radim

Přeslazená romantická komedie, sentimentální až hrůza. Ale moc se mi líbila, za což může především přepůvabná Jennifer Garner. ()

dozana

Koukatelný filmík, občas i zabavný a hlavně po nějaké době trošku originální .......možná to mělo zůstat u toho prvního konce kde to nedopadlo až tak dobře a dostalo by to ode mě i o jednu hvězdičku víc. Jennifer Garner byla rozkošná a Mark Ruffalo k nakousnutí. ()

Angelino

Ako televízna romantika do formátu našich komerčných médií asi zapadne, ale ten záver už bol možno aj na to veľa. Ešte že aspoň tá Jeniffer je pozerateľná. ()

lucijelucije

Pohádková romantika, která má v sobě určité kouzlo, které vás přivede zase na chvilku do jiného světa, ze kterého se však jednou stejně musíte vrátit. Člověk tak aspoň zjistí, že přece jenom není kam spěchat =) ()

peetriss

Komedie s pohádkovým prvkem dětské osobnosti "uvězněné" v dospělém těle. Prvkem nikterak originálním, avšak vždy divácky vděčným. Tento film je nenáročnou oddychovou pohodovkou, která si nehraje na něco víc, tudíž správně naleděného diváka dokáže pobavit a potěšit. Jennifer Garner si role užívá, Mark Ruffallo jí je výborným hereckým partnerem. Díru do světa tato komedie sice neudělá, avšak já s ní nemám problém - takový ten příjemný průměr. ()

filipvrbik

Celkem v pohodě komedie o tom, že to co si přejeme pro nás nemusí být to nejlepší. Jako jasně, konec je jasný už předem, je tam spousta logických kopanců (třeba to, že by neznala PIN, heslo k mailu, neuměla řídit, což v New Yorku moc nevadí a spousta dalšího - na tom se mi líbilo, jak byla paf z mobilů). Ale i tak, herci jsou celkem sympatičtí a celé to dohromady docela funguje...60% ()

kymberelyJ

Něco podobného jako "Mezi námi děvčaty", ale trochu slabší. Konec je podle mě až moc pohádkový a sladký. Také Jennnifer Garner mi jako 30ka vůbec nepřipadá.... ()

Dallas

Takéto filmy nemôžu nikomu ublížiť. Príbeh, ktorý udrží, sympatická hlavná dvojica a pohodový záver s nejakou tou pointou. Moje hodnotenie 55% možno znamená priemer a tento film podľa prísnejších merítok priemerom je, ale je to aj fakt pohodovka. ()

lareinna

No páni, vidieť Jennifer Garner keď sa tvári akože má 13 rokov a zbadá v nočnej košieľke prsia (ktoré tam podľa mňa aj tak treba hľadať :-) a celý film vlastne vyzerá akoby nemala všetkých pohromade, mi extra vtipné nepripadalo. Jennifer je fajn herečka, ale toto jej podľa môjho názoru nepristalo. Priemerné, dá sa pozerať, ale druhýkrát určite nie. ()

Pennyzka

ale tak dám 3, i když to byl lehký průměr...prostě průměrná komedie, která nezazáří, ani nezlepší náladu...nic víc už k tomu nemám :) (nejlepší scéna byla asi ta, jak Jenna šla za tím třináctiletým klukem v té restauraci a začala mu říkat, že se jí líbí :D) ()

rcorp

I když jsem měl k Jennifer Garner před shlédnutím neurčitý odpor (a za boha nevím proč : ) ), tak nakonec velmi překvapila, celý film suverénně táhne a povedlo se jí být roztomile zmatená, hravá a rozverná tím vzácným neotravným, kouzelným způsobem. A hlavně neskutečně zábavná. Mark Ruffalo o nic nezaostává a spolu tak tvoří nesmírně sympatickou dvojici, které prostě musíte fandit (a případně závidět :) ). Vedlejší postavy děj příjemně osvěžují (Andy Serkis je boží, příjemné překvapení, jaký dobrý komik se vyklubal ze slizkého Gluma). Zbytečně natahovaný, nuceně dramatický konec (po předváděčce to mohlo v klidu skončit) to kazí, ale úžasný song Love is a Battlefield v titulcích to zase nakopl směrem vzhůru. :) ()

Bukk

Oproti knižní podobě slabý odvar. Ale to už tak bývá. Rozhodně to ale slušně zabavilo a nemusela jsem po filmu přemýšlet nad tím, jak jsem ztratila přes hodinu života. Takže průměr. ()

waits

U tak vysoce neoriginálního nápadu dost záleží na kadenci vtipů, zábavných hereckých výkonech nebo mimořádné chemij hlavní dvojky. Komedie ale neobsahuje snad ani jeden slovní žert nebo gag a Jennnifer Gardner je zoufale nezajímavá. Zůstává ponaučení o falešném pozlátku (aspoň něco, ale stejně to malé divačky nebudou brát vážně), zajímavě poskládaná hudba hudba (Talking Heads na straně pravé romantiky vs Liz Phair, Belinda Carlyle za faleš;), Bily Joel aj.), ulice New Yorku (Times sq:)) a hlavně Marc Ruffalo, at už v tričku CBGB, nebo tancující na Thriller, sympatický, tak jak on to umí. ()

Ulrich

Banálnější, nudnější a méně stylová kopie "Big" s Tomem Hanksem. Nechápu, jak si mohou takovéto filmy na sebe vydělat a tím i pomoci jiným klonům k dalšímu vzniku. Možná, že objektivně to není AŽ tak hrozný, ale ta tuctovost a zaměnitelnost je něco, co mě na romantických komediích tohoto typu vysloveně štve. ()